Jump to content
Dogomania

AKCJA STERYLIZACJA -WZNAWIAMY ! Tymczasowe konto


3 x

Recommended Posts

[quote name='chita']czy do zgloszen suk bedzie osobny watek czy beda zglaszane tu?
ja deklaruje wplaty jednorazowe;):evil_lol:[/QUOTE]
Myślę, że póki co tu(coś na wzór kundelkowej skarbonki;)) Chyba, że akcja by się mega rozrosła i by postów zabrakło :)
ja jeszcze nie wiem, ile mi się uda miesięcznie wyciągnąć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obraczus87']SOEMA moja wpłata bedzie już jako deklaracja majowa dobrze??[/QUOTE]
Pewnie :)

wszelkie profile, reklamy mile widziane. Jeśli ktoś robiłby NK to proszę, jak sunie będą poddawane zabiegom, by było to w profilu aktualizowane jaka sunie gdzie, dobrze?
Kończę stronę pomału.

Link to comment
Share on other sites

Sterylizuj i daj żyć! Każdego roku z powodu niekontrolowanego rozmnażania zwierząt do schronisk trafia coraz większa ich liczba. Wiele psów i kotów jest poddawanych eutanazji i nie ma szans na lepsze życie poza schroniskiem - sterylizacja suk zapobiega dalszemu rozmnażaniu zwierząt i zmniejsza skalę bezdomności. Przyłącz się akcji sterylizacja zamiast eutanazji - fundusz ma na celu refundację zabiegów sterylizacji bezdomnych suk. Im więcej wpłat, tym większa liczba suk, które zostaną objęte programem. Mile widziane zarówno wpłaty regularne, jak również jednorazowe. Subkonto do wpłat:

32 2130 0004 2001 0516 5873 0001
Fundacja "SOS BOKSEROM" *
ul. Mrówcza 77a
04-857 Warszawa
NIP: 952-206-26-60

W tytule przelewu prosimy wpisywać "Facebook - sterylizacje"

Więcej szczegółów akcji: [url]http://www.dogomania.pl/threads/184498[/url]

-----------

Myślicie, że tak może być? To do zamieszczenia na Facebooku

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...