Jump to content
Dogomania

Bazyle i Panbazyle Herbu Bazyl i ogar


panbazyl

Recommended Posts

przyznam się tu, ze to było minimum na jakie liczyłam. To chciałam ugrać z psami. Udało się :) Jestem zadowolona. Choć miałam nadzieję na bisy bejbi czy coś więcej u labka. Ale to ponad mój plan już było. I tak jestem zadowolona z psów. Bardzo. Bo Panbazyl idzie jak burza w kierunku championa Pl, szczylek tez ślicznie zadebiutował na pierwszej wystawie w życiu (3 miesiące i 1 dzień - więc wiek jak na debiut odpowiedni). I wbrew pozorom - dużo trudniej wystawia sie maluchy niz psy dorosłe! Bo maluchy się plączą pod nogami, nie chodzą jak trzeba, sikają gdzie im się podoba. Dorosły pies jest już obyty z ringiem i z ta całą otoczką wystawową.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

one się różnią między sobą dośc dużo - nawet w jednej rasie, ale ja to dopiero od niedana zauważam - wcześniej też były dla mnie róznice w stylu płeć i kolor no i może imiona, i więcej nic. Ale im dlużej się siedzi w rasie, w kynologi to tym więcej widać - nawet już u innych ras. Na pewno zaczyna się zwracać uwagę na chód psa i ogólny "pokaz" na wystawie, czyli toi jak wystawiasz, jak prezentujesz psa. I wygląd ogólny, stan futra, uszu, stan emocjonalny, zachowania podczas oglądania przez sędziego. Nagle pojawia się dużo wcześniej nie zauważanych spraw.
ale jak mam tak z samochodami jak Ty z psami - różnią się tylko dla mnie kolorem, ilością miejsc i wielkością. I niewiele poza tym :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karolina.']Widziałam Was :) Papiś ślicznie zaprezentował się na głównym ringu! :) Mam jakieś zdjęcia chyba, jak coś wyszło to podeślę :)[/QUOTE]
szkoda, ze nas nie zaczepiłaś.
o, dzięki :) Było sporo bejbów na głównym ringu - to jego pierwsza wystawa, debiut. Nie stanął co prawda na pudle, ale jestem z niego baaardzo zadowolona! Bo się w dobrze prezentował, dostał wprost cudny opis na ringu, no i dał radę trudom wystawy (ja już padałam kilka razy a zwłaszcza w tojtojach, no bo gorąco i aromaty, no ale co zrobić - dobrze, ze były tojki i kolejek nie było). NO i z labka też jestem zadowolona, bo zbiera CWC do championa Pl, tyle tylko, ze idzie już wedlug nowych zasad, czyli musi mieć 4 CWC (dla niewtajemniczonych - CWC to wlaściwie coś bardzo wirtualnego, dostaje się to jak sie wygra swoja klasę - tzn pies dostaje, trzeba zebrać aż 4 takie cwc w tym jedno z wystawy międzynarodowej i w dodatku nie może to być w czasie krótszym niż pół roku, tylko dłużej i wtedy pies staje się championem Polski - oczywiście jak się wyśle dokumenty do ZK Oddziału Głownego i chyba coś zapłaci za wydanie championatu, nie wiem jak jest teraz bo coś się pozmieniało, kiedyś bylo za free)
Ja mam aż 2 zdjęcia z wystawy - wrzucę, ale na pewno nie jutro - jutro jadę do skarbówki (ups....) w celu pewnie wyjaśnienia lub poprawy pita.... ech, nie powiem, że lubię te spotkania. Nie lubię. I już. Odkopałam całą masę potrzebnych dokumentów i jadę z nimi jutro. Jak byłam kilka lat temu to z powodu mojej własnej pomyłki w obliczeniach. Pomyliłam się 5 zł na swoją niekorzyść.... a bilet aby dojechać do US kosztował mnie ponad 10 zł. No ale - czego się nie robi dla porządku w dokumentach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anorektyczna.nerka']Gratuluję smarkaczowi i właścicielce ;D Nie mogę się już doczekać lubelskiej wystawy ;D[/QUOTE]
dzięki. Jeszcze się nie zgłosiliśmy nie Lubin ;) Muszę to szybko zrobić, bo czas mija niedługo.
a ja gratuluje nowej sygnaturki - ale ładna!
[quote name='haliza']O dawno do Was nie zaglądałam a tu same sukcesy :lol:, gratulacje :p:evil_lol:[/QUOTE]
no zaglądaj częsciej. Obiecuję w tym tyg wrzucić jakieś foty do galerii, bo mi pies urośnie a zdjęć nie pokażę .....

Link to comment
Share on other sites

[B]Panbazyl,[/B] serdecznie gratuluję sukcesów wystawowych (to wcale nie takie łatwe jak się wydaje).
Było bardzo miło Cię poznać. Synek uroczy, psy wspaniałe. Oba mięciutkie, puchate i grubiutkie. Mały bardzo dzielny (nie dał się mojej :lol: ).
Pozdrawiam :-) i do zobaczenia w Lublinie....

Link to comment
Share on other sites

ja też dziękuję raz jeszcze za pomoc i możliwość spotkania się i poznania :) Też masz śliczną psinę!!!! Też masz się czym chwalić :)
Wrócilam wlaśnie ze skarbówki. Jeśli 7 lat temu pomylilam się na swoją niekorzyść o 5 zł, to w tym roku dałam czadu i pomylilam się o 10 zł :) więc skarbówka dołoży mi jeszcze 10 zł do przelewu na konto :) Jupi!!!!! Będzie na gnaty dla psów :)

Link to comment
Share on other sites

Brrr, raz tylko musiałam do Skarbówki udać się w celu złożenia wyjaśnień i szczerze mówiąc nietęgą miałam minę, bo przyznałam się do dochodów zza granicy i myślałam, że chcą mi je odebrać ;) a miałam tylko jedno pole nie wypełnione ;)

Link to comment
Share on other sites

a ja jestem chyba masochistką, bo nawet lubię tam czasem chodzić. I mam wrażenie, że urzędnicy są jakby milsi, lepiej traktują ludność. Tylko toalety pozostawiają wiele do życzenia (no czysta była, ale wystrój jak z lat komuny...)

Link to comment
Share on other sites

Owszem, urzędnik się zreformował i nie jest już takim urzędasem, jak kiedyś. Ja jakoś i w ZUSie dobrze trafiam (muszę tylko wyprzeć ze świadomości przekonanie, że to mafia i złodzieje, żeby ze mnie nie wybuchło w obliczu przedstawiciela systemu, jak coś załatwiam ;))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andegawenka']Ja daje I miejsce temu na 2 nóziach:loveu:[/QUOTE]
dzięki :) Tu był trochę nie w sosie, bo zmęczony wystawą, ale sie uparł jechać, choc ja baaardzo chcialam aby nie jechał. Na Lublin też się wybiera jechać.....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...