Jump to content
Dogomania

Bazyle i Panbazyle Herbu Bazyl i ogar


panbazyl

Recommended Posts

Chyba już najwyższy czas jakoś zaistnieć w świecie wirtualnym. Na zrobienie strony www ciągle nie mam natchnienia...
Ale coś sie pozmieniało, strona ww już w trakcie pracy. Efekty mam nadzieję, ze już niedługo będą.
na razie jest tylko adres ktory w najbliższym czasie zapelni się treścią, na razie proponuje wizytę na naszej stronie na FB Herbu Bazyl FCI Kennel

[url]http://www.facebook.com/HerbuBazylFciKennel[/URL]

a także gdyby ktoś nasz szukał na fejsie to link jest tu do naszej psiej galerii
[url]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.104039856304086.2250.100000942179161[/URL]
Ale czemu nie pochwalić się czasem swoimi psami?
Bazyl - import z Hiszpanii
Champion Macedonii
Champion Monetegro
Champion Bułgarii
Grand Champion Bulgarii
Balkan Champion
Champion Serbii
rozpoczęty interchampionat



Panbazyl Herbu Bazyl FCI

HD-A ED0/0, badania w kierunku nosicielstwa Brucella canis, Canine herpesvirus - pies nie jest nosicielem.
oczy zdrowe (czyli jego dzieci nie zachorują na zanik siatkówki i inne genetyczne psie choroby oczu)
Młodzieżowy Champion Mołdawii
Młodzieżowy Grand Champion Mołdawii
Młodziezowy Champion Macedonii
Champion Bułgarii
Grand Champion Bułgarii
rozpoczęty interchampionat


a od 20.04.2012 mieszka z nami Ogar Polski Drużba Herbu Węszynos (po domowemu Gryzoń) :)
Młodzieżowy Zwycięzca Świata 2013
Młodzieżowy Champion Polski

Champion Polski

Champion Litwy
Champion Hondurasu
Champion Costa Rica
Champion Mołdawii
Champion Panamericano

Baltik Winner
rozpoczęty Interchampionat



Pirania HD-A [za TM od 5.08.2012 od godz. 15.30]
Mlodzieżowy Champion Montenegro
Młodzieżowy Champion Macedonii

Przedstawiam Wam moje labradory
r0axie.jpg
Ten żółty to Bazyl a ta czarna to Pirania

2l2ov8.jpg
To nos bazylos w całej okazałości

24gvz28.jpg
to zdjęcie z wakacji z psami z Macedonii

hsqg7k.jpg
a to jest nasz pierwszy miot w hodowli Herby Bazyl FCI
Maluchy urodziły się 9 lutego 2010 roku

Moje psy (i ja też !) dziękują firmie Primex za możliwość wypróbowania ich BARFU. Jesli ktoś zainteresowany czy smakowało - zapraszam od postu 209 prowadzę swoisty "dziennik" barfowania

Edited by panbazyl
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

to jeszcze kilka zdjęć moich sierściuchów
[IMG]http://i39.tinypic.com/2zpl01s.jpg[/IMG]
tak wygląda 14 dniowy labrador

[IMG]http://i44.tinypic.com/6psu4x.jpg[/IMG]
tu już mają ponad miesiąc

[IMG]http://i43.tinypic.com/2jg402b.jpg[/IMG]
a tu prawie 2 miesiące. Ten w samym środku to Panbazyl Herbu Bazyl FCI

Link to comment
Share on other sites

To jeszcze trochę archeologii psiej

[IMG]http://i40.tinypic.com/1t4oig.jpg[/IMG]
to jest Pirania prawie 2 lata temu. ten mały faciecik, to mój syn

[IMG]http://i44.tinypic.com/2pyc9yp.jpg[/IMG]
a to jest wariacka wizja mojego zwierzyńca w wykonaniu kolegi.
W tej sesji żadne ze zwierząt nie ucierpiało, żadna maszyna też nie uległa zniszczeniu.

a tu wklejam link do mojego ulubionego filmiku
[url]http://www.youtube.com/watch?v=ZVcx8qX2jjM[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evl']Witamy serdecznie Panbazyle, Bazyle i Piranie :) :Rose:

Jak tam glutki, wszystkie już w domkach czy jeszcze "cuś" zostało? ;)

[SIZE=1]Ciociu Panbazyl, romansa mam, wysyłam maila ;)[/SIZE][/QUOTE]

Bez przydziału mieszkaniowego jest jeszcze piesek i suczka.
na maila już odpowiedziałam! Mam nadzieję, ze nie zaginął gdzieś w wirtualnym świecie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza.']Ooo wreszcie jest galeria :loveu: :loveu:
Więcej fotek się domagam! :cool3:[/QUOTE]

troche teraz mam problemy z dostępem do neta - bo mi moj TZ blokuje.... To znaczy ma jakąś wyjątkowo ważna sprawę do zrobienia i do 7 maja mam blokadę na kompa...
Obiecuję - fotek będzie dużo, ale po tej dacie.... :)

[quote name='Iss']muszę przyznać że całkiem przystojnego mężczyznę masz :) z jakiej chłopak jest hodowli ?[/QUOTE]
Bazyl jest z hiszpańskiej hodowli, w Polsce chyba nieznanej - Residencja Canina Larcan. Urodzil się w Palencji, potem mieszkał sporo u swojego ojca w Toledo a potem samolotem przylecial do mnie i tak sobie mieszkamy teraz w Polsce.
A ten mały czarnuch to już moja hodowla Herbu Bazyl FCI. Zapowiada się na bardzo fajnego psa. ale co z niego wyrosnie to czas pokaże!
A jesli chodzi o tego w czapce kapitańskiej - to też z mojej "hodowli"!!!! Teraz ma 5 lat. (tyle co Bazyl)

Link to comment
Share on other sites

Dziś pojechała do nowego domu suczka Pandora Herbu Bazyl - jeszcze nie wiem jak będzie po domowemu się nazywała. To bardzo fajna suczka - ze świetnym temperamentem - taki aniołek! Bardzo chciałam aby ona wlaśnie znalazla bardzo odpowiedzialnych ludzi, bo ma taką niesamowicie cudowną psychikę!!!! I szkoda by było ją zmarnować. Typowy pies do dogoterapii, choć szczeniak.
No dziś czeka ją i jej nowych właścicieli ciężka noc - bo bez rodzeństwa i rodziców, ale z kochającymi ludźmi. :)

edit - po dwóch latach - suńka jest dyplomowanych psem do dogoteriapii :) :) :) Pracuje ze swoimi właścicielami wśród dzieci. Czyli jednak miałam nosa co do niej :) Zdala egzamin w sesji zerowej :) Gratulacje!

Edited by panbazyl
Link to comment
Share on other sites

oj tak! I ludzie też ok co ją mają - teraz ona już nie moja....

Taka pogoda super, ze nie mam czasu na grzebanie w kompie i wyciąganie zdjęć Bazyli. szkoda mi tego słońca!

A ze spraw zaległych - w końcu z Serbii dojechał do nas championat Bazyla! Od października się gdzieś ten dokument błąkał po świecie aż wreszcie jest! No jeszcze nie u mnie w domu, tylko u koleżanki, ale to jakby już u mnie. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

to witamy kolejnego fana tej rasy! :)
Moje sa o tyle dziwne, że są wyjątkowo spokojne. Nie lubie nadpobudliwych psów a labradory powinny być spokojne a nie takie adhd jak się je przedstawia wszędzie. Dużo ze swoimi psami pracuję nad ich psychiką.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']Moje sa o tyle dziwne, że [B]są wyjątkowo spokojne[/B]. Nie lubie nadpobudliwych psów a labradory powinny być spokojne a nie takie adhd jak się je przedstawia wszędzie. Dużo ze swoimi psami pracuję nad ich psychiką.[/QUOTE]

Ciociu Panbazyl! Może hmm... przypłyniemy do Ciebie z Zu na psychoterapię? :grins: Użarł ostatnio moją małą małpkę czarny lab i teraz mamy niezłą jazdę jak ona tylko zobaczy laba, bo od razu myśli, że będzie po niej skakać, podgryzać i tak dalej... :roll: Niestety, wszystkie laby i pseudo-laby u mnie na osiedlu mają korbę, bo praktycznie nic nie mają do roboty oprócz skakania po takich mniejszych egzemplarzach jak biedne Zu :shake:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='CarolineS']Ej ej, ale my też chcemy zobaczyć te wasze tereny, więc fotki by się sprzydały :cool3:
Panbazyl <3
Nie za dużo bazylenia tutaj? xD Zamierzacie imię każdego samca wiązać z bazylem? :D[/QUOTE]

[quote name='Toller']muszę przyznać ze boskie jest to imię psiaka "Panbazyl" - strasznie mi sie podoba![/QUOTE]

hehehe! Bazyl to imię mojego jeszcze wcześniejszego psa - mix onka z ????? Niestety żyl tylko 6 lat, odszedł. :( Potem dlugo nie mialam żadnego psa, aż kiedyś koleżanka z Hiszpanii przyjechala do mnie, było to zimą. Poszlyśmy w Lublinie do jednej z knajpek na starówce i się pokrzepiałyśmy grzanym winem, ja opłakiwalam swojego psa, ona mi opowiadała, ze ma reproduktora, labradora i że da mi po nim szczeniaka. Mozecie uwierzyć, ze ja 7 lat temu nie mialam zielonego pojecia jak wygląda labrador?????? Zawsze mialam jakieś znajdy, bidy ze schronu albo podrzutki. Potem pojachałam do Hiszpanii poznać ojca mojego przyszlego psa - bardzo mi się spodobał i chcialam mieć jego klona, takiego samego charakterologicznie i kolorystycznie. I czekalam i czekalam i czekalam ze 2 lata chyba. I jak do mnie przyjechal moj lab miał na imię .... Bazyl! Na pamiątkę tego wcześniejszego. Pierwszy miot też mial być na B - jak by były takie w kolorze Bazyla. A że nie było, więc jest na P (po Piranii) i jest ten PanBazyl. Jeśli kiedyś jeszzce zdecyduję się na szczeniaki i będzie jakieś zlote to mam już imiona - Bazyl, Bazylia, Bazyleus, Bazyliszek itd

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...