Jump to content
Dogomania

proszę o pomoc i radę - sierść


Władek

Recommended Posts

Jestem po raz pierwszy na forum i mam ogromną prośbę-jeśli ktoś może pomóc mi i odpowiedzieć na pytanie - czy maszynka Moser 1230 poradzi sobie z sierścią Kerry Blue Terriera - to będę bardzo wdzięczny.
Mam zamiar taką właśnie zakupić ale obawiam się, czy da sobie radę z tą gęstą sierścią.
Proszę o pomoc!

Link to comment
Share on other sites

Wladku - ja co prawda nie uzywam tej maszynki, mam jakas Moser, ale nie bardzo mi ona "lezy", wole bardzo wysluzona Oster. Pytanie jeszcze co zamiezasz nia strzyc, bo jesli bedziesz strzygl wedlug wzorca, to wiekszosc maszynek wystarczy by zrobic glowe, front i tylna strone lap, a do reszty bedziesz musial uzyc dobrych nozyczek. Jesli natomiast chcesz wiekszosc psa ogolic (o zgrozo!;) :lol: - jak zajrzysz na kerrakowy topic na "inne terriery", to doczytasz sie, ze jestem zwolennikiem kerrakowej fryzury dla kerraka:cool3: ) to maszynka musi byc dosc wytrzymala - ja mam cos takiego w typie Andis, albo Oster A5 ze zdejmowanym ostrzem.
Pozdrawiam i zapraszam bys dolaczyl sie do kerrakarzy:p
czapla i kerrakowe stado:p

Link to comment
Share on other sites

Właduś, a co Ty tu robisz, biegusiem na kerraki:angryy:
No my nie mamy zbyt wielu odwiedzajacych na naszym topiku, a Ty zadajesz pytanko na boku? Oj nieładnie, nieładnie...............
A tak na serio- naprawde licze , że odezwiesz sie na naszym kerrakowym forum- nic sie nie bój, tam tez sa amatorzy, którzy kerry maja od niedawna, ale nas łączy pasja do rasy.
Co do maszynek - widziałes moje, wysłużone, używane do dwóch kerraków
jedna - stara strasznie- marki hmm. trudno powiedziec, pisze Wahl Clipper Corp.
Druga, no cóz- zwykła ludzka maszynk Moser 1750, ale tez daje radę.
Zreszta Twoja Milke strzyglismy obydwoma i jakoś szło, ale moim marzeniem jest Oster taki jak ma Asia- znaczy Czapla.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...