Jump to content
Dogomania

STOLIKI TRYMERSKIE


dixie_s

Recommended Posts

  • Replies 93
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Eventing Star'][COLOR=navy]Idź się paść z takimi chamskimi odzywkami, każdy może sie pomylić... A na tą stronę sama uciekaj :diabloti: - nie musisz się chwalić tak do jakiej sekty należysz.[/COLOR][/quote]

jakos nie widze nnic obrazliwego w postach ress , tylko w twoich , ale rozumiem bo odkad jestes na dogo caly czas dzieja sie bardzo ciekawe sprawy na shit tzu , wy to dopiero mace tam chamskie odzywki :diabloti: , my nie bedziemy ci kazac isc sie pasc , powiemy cos gorszego :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: , ale poki jestes nowa i nie wiesz jak powinno sie odnosivcc do innych na dogo , ja ci jeszcze odpuszcze :cool3: tylko uwazaj nie przeginaj , bo ze mna dogo bardzo szybko moze ci sie zbrzydzic :eviltong::eviltong::eviltong::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

hmm nie wiem ale zapewne mozna sie z nimi jakso dogadac zeby Ci na wystawe dowiezli:) w koncu Czesi to bardzo mili ludzie:) ja własnie sie tak napaliłam na ten stolik:cool3: no ale nic narazie nie dam rady bo odkladam na bilecik zeby troche sie poduczyc w jednym kennelu. Ale własciwie róznica w cenie jest widoczna..do tego Czechy blisko:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g']hmm nie wiem ale zapewne mozna sie z nimi jakso dogadac zeby Ci na wystawe dowiezli:) w koncu Czesi to bardzo mili ludzie:) ja własnie sie tak napaliłam na ten stolik:cool3: no ale nic narazie nie dam rady bo odkladam na bilecik zeby troche sie poduczyc w jednym kennelu. Ale własciwie róznica w cenie jest widoczna..do tego Czechy blisko:)[/quote]

moze sie dogadamy i obie uzbieramy to mam dowiaza hurtem 2 sztuki hihi

Link to comment
Share on other sites

Miałam kiedyś stół zrobiony w całkiem "niskich stanach"cenowych.Miał tylko jeden "subtelny"mankamet ale twórca szybciutko przerobił cały stolik.[B]Blat musi być z bardzo twardej płyty ,bo inaczej kółka,mocowanie do "ciągadełka" i śruba blokująca nózki będą się notoryczne wyrywać z kawałkami blatu.[/B]Kółka najlepsze mają w Castoramie.
Tezaz od ponad 10-lat mam czeski stól i jest nie do zdarcia.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AngelOfDeath']jakos nie widze nnic obrazliwego w postach ress , tylko w twoich , ale rozumiem bo odkad jestes na dogo caly czas dzieja sie bardzo ciekawe sprawy na shit tzu , wy to dopiero mace tam chamskie odzywki :diabloti: , my nie bedziemy ci kazac isc sie pasc , powiemy cos gorszego :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: , ale poki jestes nowa i nie wiesz jak powinno sie odnosivcc do innych na dogo , ja ci jeszcze odpuszcze :cool3: tylko uwazaj nie przeginaj , bo ze mna dogo bardzo szybko moze ci sie zbrzydzic :eviltong::eviltong::eviltong::eviltong:[/quote]Jakbyś przeczytała uważniej co Ress,napisała na mój post,to może by do Ciebie dotarło że to nie było w porządku,a Ress..tłumaczenie że ktoś inny napisał w jej post.nie jest przekonywujące.Wystarczyło by zwyczajnie na priv napisac do mnie i by było po sprawie.Wiec nie mów że nic niefajnego nie było w zachowaniu Ress...A odnośnie Eventinga to nie zaczynaj z nim wojny,to tylko koleżeńska rada.Ja też jestem od niedawna w Dog.. ale widząc jak niektórzy z Was się zachowują ,nie mam ochoty uczestniczyć w tym !

Link to comment
Share on other sites

Hmmm....
Widze ,ze dalej drazysz ten temat.....
Wiec tlumacze po raz wtóry,ze nic nie mialam do twojego postu......
Rozbawilo mnie to ,ze jakas madra internetowa glowa zadala sobie trud i zrobila stronke z przeniesieniem na Radio Maryja.......Jesli dalej nie rozumiesz tego co napisalam,to wytlumacze jeszcze raz....
Zdanie z oszustwem ZACYTOWALAM a dokladniej przekleilam.........
Nie sadze,abym musiala z tego powodu pisac pw do Ciebie,bo kazdemu moglo sie zdazyc omylkowe podanie linku.
Post takze skierowany byl nie do Ciebie,wiec nie rozumiem oburzenia......Jesli nie ja to pewnie ktos inny tez by to przekleil......
A jeszczedodam ,ze Angel to facet....;)

Link to comment
Share on other sites

Wow jakie tu grożne osoby są ... no naprawdę mozna się przestraszyć :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Ress po co tłumaczysz cos co dla wszystkich jest oczywiste :p , jak ktos nie rozumie, co oznacza przeklejenie czegoś ... jego sprawa :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ELSING']Jakbyś przeczytała uważniej co Ress,napisała na mój post,to może by do Ciebie dotarło że to nie było w porządku,a Ress..tłumaczenie że ktoś inny napisał w jej post.nie jest przekonywujące.Wystarczyło by zwyczajnie na priv napisac do mnie i by było po sprawie.Wiec nie mów że nic niefajnego nie było w zachowaniu Ress...A odnośnie Eventinga to nie zaczynaj z nim wojny,to tylko koleżeńska rada.Ja też jestem od niedawna w Dog.. ale widząc jak niektórzy z Was się zachowują ,nie mam ochoty uczestniczyć w tym ![/quote]

tobie radze isc na lekcje czytania ze zrozumieniem :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AngelOfDeath']jakos nie widze nnic obrazliwego w postach ress , tylko w twoich , ale rozumiem bo odkad jestes na dogo caly czas dzieja sie bardzo ciekawe sprawy na shit tzu , wy to dopiero mace tam chamskie odzywki :diabloti: , my nie bedziemy ci kazac isc sie pasc , powiemy cos gorszego :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: , ale poki jestes nowa i nie wiesz jak powinno sie odnosivcc do innych na dogo , ja ci jeszcze odpuszcze :cool3: tylko uwazaj nie przeginaj , bo ze mna dogo bardzo szybko moze ci sie zbrzydzic :eviltong::eviltong::eviltong::eviltong:[/quote]
[COLOR=navy]Sikam na to... I się nie wpierdzielaj z buciorami w sprawy, które Ciebie nie dotyczą...[/COLOR]
[COLOR=#000080]Czekam na Twój popis - dawaj jak masz odwagę! Buhehehehe :megagrin: :megagrin: :megagrin: A BTW jak masz coś gorszego do powiedzenia, to proszę bardzo. I mam głęboko w 4 literach to, że jestem nowa.[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Eventing Star'][COLOR=navy]Sikam na to... I się nie wpierdzielaj z buciorami w sprawy, które Ciebie nie dotyczą...[/COLOR]
[COLOR=#000080]Czekam na Twój popis - dawaj jak masz odwagę! Buhehehehe :megagrin: :megagrin: :megagrin: A BTW jak masz coś gorszego do powiedzenia, to proszę bardzo. I mam głęboko w 4 literach to, że jestem nowa.[/COLOR][/quote]

I to ja mam chamskie odzywki?????:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='resuruss']I to ja mam chamskie odzywki?????:lol:[/quote]
[COLOR=navy]Chamskie, czy nie, lepiej pochwal się publicznie o privach do Elsinga, bo mnie wpienia jak wścibski babsztyl się wcina a nie wie o co chodzi i tu mowa o Angel... Taki z niej anioł jak z mysiej p... trąba.[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']rany boskie w tym united kongdom to chyba nie uczą dobrego zachowania, o czytaniu ze zrozumieniem nie powiem :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: ale ubaw hahahha :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote]
[COLOR=navy]Uważaj, żebyś się ze śmiechu nie posikała. Następna mądrala się znalazła. Wszyscy jesteśmy siebie warci - urodzeni w PL. :evil_lol: [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Eventing Star'][COLOR=navy]Uważaj, żebyś się ze śmiechu nie posikała. Następna mądrala się znalazła. Wszyscy jesteśmy siebie warci - urodzeni w PL. :evil_lol: [/COLOR][/quote]

nie musisz zaśmiecać swojej mądrej główki martwieniem się o moje sikanie :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Eventing Star'][COLOR=navy]Chamskie, czy nie, lepiej pochwal się publicznie o privach do Elsinga, bo mnie wpienia jak wścibski babsztyl się wcina a nie wie o co chodzi i tu mowa o Angel... Taki z niej anioł jak z mysiej p... trąba.[/COLOR][/quote]

widac kobieto , ze jestes nieszczesliwa , chyba dawno orgazmu nie przezylas , a moze nigdy :diabloti: za duzo goryczy w tobie kochana :cool3: musisz sie wyladowac :eviltong:

[SIZE=7]NADAL NIE CZYTACIE DOKLADNIE TEGO CO JEST NAPISANE , PROSZE ISC NA LEKCJE ROZUMIENIA CZYTANEGO TEKSTU :evil_lol:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Eventing Star'][COLOR=navy]Chamskie, czy nie, lepiej pochwal się publicznie o privach do Elsinga, bo mnie wpienia jak wścibski babsztyl się wcina a nie wie o co chodzi i tu mowa o Angel... Taki z niej anioł jak z mysiej p... trąba.[/COLOR][/quote]

O moich privach?????Wydaje mi sie ,ze to Elsing do mnie pisala a jej tylko odpowiedzialam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Eventing Star'][COLOR=navy]Sikam na to... I się nie wpierdzielaj z buciorami w sprawy, które Ciebie nie dotyczą...[/COLOR]
[COLOR=#000080]Czekam na Twój popis - dawaj jak masz odwagę! Buhehehehe :megagrin: :megagrin: :megagrin: A BTW jak masz coś gorszego do powiedzenia, to proszę bardzo. I mam głęboko w 4 literach to, że jestem nowa.[/COLOR][/quote]

[INDENT][SIZE=7]Wiedziałem [SIZE=2] ze juz jestes cala mokra[/SIZE][/SIZE][SIZE=7]:evil_lol:[/SIZE][SIZE=7]:evil_lol::evil_lol: [SIZE=2]az po nogach ..... ci .....

no coz na chamstwo trzeba chamstwem :lol::lol::lol:
[/SIZE][/SIZE][/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='resuruss']O moich privach?????Wydaje mi sie ,ze to Elsing do mnie pisala a jej tylko odpowiedzialam.[/quote]

ress , wiesz one to chyba caly czas na dragach sa :crazyeye::evil_lol::-o:angryy:

albo przez ten ich krotki pobyt na dogo nie wiedza co do czego :shake::shake::shake::angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Eventing Star'][COLOR=navy]Chamskie, czy nie, lepiej pochwal się publicznie o privach do Elsinga, bo mnie wpienia jak wścibski babsztyl się wcina a nie wie o co chodzi i tu mowa o Angel... Taki z niej anioł jak z mysiej p... trąba.[/COLOR][/quote]

W dalszym ciagu polecam czytanie ze zrozumieniem tresci.Poza tym "wpienia " Cie to a robisz to samo........

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...