Jump to content
Dogomania

STOLIKI TRYMERSKIE


dixie_s

Recommended Posts

  • Replies 93
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Więc tak:
- szubienica z Karuska ma jeden romiar 85cm - Grot proponuje dwie wielkości 90 i 105

- długosć ramienia (Karusek) 50 cm - Grot nie podaje

- wykończenie: szubienica z Karuska nie jest chromowana, jest matowa - Grot wynika ze zdjęcia że tak

- uchwyt na smycz na ramieniu: Karusek jeden na końcu ramienia przymocowany na stałe (jak kupowałam w tamtym roku na wyposażeniu była smycz sznurkowa) - Grot widzę dwa

Szubienica Grota wygląda porządniej (jeżeli chodzi o wykończenie) pytanie czy warto płacić.
Karusek szubienicę sprowadza z Czech - Grot nie wiem.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Nie napisze nic odkrywczego, ale niedawno kupilam wlanie maly stolik trymerski i szubienice poprzez KARUSKA. Moge z czystym sumieniem polecic zakup od nich - stolik jest stabilny, z regulowana wysokoscia nozek, skladany - choc bez kolek, ale nie mozna miec wszystkiego ;) Na wystawe da sie zabrac; jest skladany i ma raczke do noszenia.

Stolik kupilam dla malego psa rasy Shih.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ja polecam stoliki od takiego Pana co mieszka w Czerwonaku (kilka km. od Poznania) sa niedrogie - ok.460 zl i bardzo solidnie wykonane, tylko ze nie maja kolek ale mi osobiscie nie sa potrzebne. poza tym stoliki sa doscy lekkie.
Jesli ktos bylby zainteresowany to na prv. moge podac nr. do tego pana:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dixie_s']Czy ktos wie, gdzie w miare niedrogo mozna kupic stol trymerski? Moze znacie jakiegos producenta?[/quote]dzisiaj zamówiłam kapitalny stół francuski na kółeczkach podaję stronę gdzie są stoły trymerskie prod.francuskiej [URL="http://www.karusek.pl"]www.karusek.pl[/URL] pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='resuruss']Hahahahaha,mi sie z tego linku wcale Karusek nie otwiera....tylko cos calkiem innego.....:lol:

A dokladniej to:

[B]Co to za OSZUSTWO?[/B]

tu nie ma zadnej strony....
[URL="http://www.radiomaryja.pl/"][COLOR=#800080]uciekaj stad[/COLOR][/URL][/quote]XZle podałam ma być [URL="http://www.karusek.com.pl"]www.karusek.com.pl[/URL]
sorry! ale nie będziesz mi pisać o oszustwie:mad: malutka!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='resuruss']Hahahahaha,mi sie z tego linku wcale Karusek nie otwiera....tylko cos calkiem innego.....:lol:

A dokladniej to:

[B]Co to za OSZUSTWO?[/B]

tu nie ma zadnej strony....
[URL="http://www.radiomaryja.pl/"][COLOR=#800080]uciekaj stad[/COLOR][/URL][/quote]

[COLOR=navy]Idź się paść z takimi chamskimi odzywkami, każdy może sie pomylić... A na tą stronę sama uciekaj :diabloti: - nie musisz się chwalić tak do jakiej sekty należysz.[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

A z Wami cos nie tego jest?????:stupid:
Tak cos mi sie zdaje ,ze nikt nie zrozumial zartu......:splat:

Tak dla wyjasnienia to zacytowalam to co mi sie wyswietlilo po kliknieciu na podany link........a i malutka nie jestem i chamskich tekstow tez nie uzywam ,tak dla wyjasnienia.Moze prosze skierowac swoje zale do osoby ktora stronke stworzyla nie do mnie........
A co do sekciarstwa - nie baw mnie.......:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='resuruss']A z Wami cos nie tego jest?????:stupid:
Tak cos mi sie zdaje ,ze nikt nie zrozumial zartu......:splat:

Tak dla wyjasnienia to zacytowalam to co mi sie wyswietlilo po kliknieciu na podany link........a i malutka nie jestem i chamskich tekstow tez nie uzywam ,tak dla wyjasnienia.Moze prosze skierowac swoje zale do osoby ktora stronke stworzyla nie do mnie........
A co do sekciarstwa - nie baw mnie.......:diabloti:[/quote]Ja nie mam zwyczaju tolerować chamstwa i kretyńskich wobec mnie tekstów ,napisalam cyt,:malutka: bo ktoś kto tak pisze jak Ty to malutki czlowieczek,a brak kultury nie tłumacz dowcipem. To tyle co mam do powiedzenia na Twój temat.Zegnam!:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Po pierwsze tekst nie byl skierowany do Ciebie,bo nigdzie nie widze ,zebym napisala Twoj nick .....Po drugie skoro nie rozumiesz zartu sytuacyjnego - coz powiem tylko duzo tracisz........Po trzecie widze ,ze strasznie ciezko dogadac sie z ludzmi ,ktorzy nie potrafia sie smiac sami z siebie.........
Poza tym chyba dalej uwazasz ,ze ja jestem autorka owego tekstu o oszustwie...i autorka strony z przekierowaniem na mocherowe berety.....Otoz wyprowadze Cie z bledu.......
[SIZE=4]ta strona nie jest mojego autorstwa.[/SIZE]
[SIZE=4][/SIZE]
Niemniej nie zbyt dobrze swiadczy o tobie pisanie o moim braku kultury......i o tym ,ze jestem malutkim czlowieczkiem.Nie znasz mnie wogole wiec nie wiem kto dal Ci prawo mnie w jakis sposob krytykowac......Zastanow sie troszke nad soba.........;)
Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...