Jump to content
Dogomania

STOLIKI TRYMERSKIE


dixie_s

Recommended Posts

[quote name='Eventing Star'][COLOR=navy]Uważaj, żebyś się ze śmiechu nie posikała. Następna mądrala się znalazła. Wszyscy jesteśmy siebie warci - urodzeni w PL. :evil_lol: [/COLOR][/quote]

ooooohhhhh myyyyyyyyyyy

juz drugi raz sikasz ????? :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

kup sobie pampersy bo tam u ciebie przez te ułogi starcze niezle musi cuchnac:eviltong:

a ty swoja droga niezla jestes:evil_lol::evil_lol::evil_lol: bedac w UK krytykujesz psy ktore widzialas na zdjeciach :lol::lol::lol: wszystkie ktorych w zyciu nie widzialas :diabloti:
podpowiedz bo mozesz sie nei domyslic wystawa w gdansku :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 93
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='AngelOfDeath']Eventing Star cos dlugo piszesz , wiem trzesa ci sie rece i w klawiature nie mozesz trafic , a moze to zbyt duze ilosci alkoholu we krwi , o masz a moze te dragi :crazyeye::crazyeye::crazyeye:[/quote]

[COLOR=navy]Spadaj gówniaro i tyle, już skończyłam z Tobą.[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='resuruss']W dalszym ciagu polecam czytanie ze zrozumieniem tresci.Poza tym "wpienia " Cie to a robisz to samo........[/quote]Ja do Ciebie nic już nie mam,wyjaśniłyśmy to sobie,przynajmniej mam takie wrażenie,natomiast ten anioł od siedmiu boleści się deczko zagalopował,bo to już przestaje być dowcipne!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ELSING']Ja do Ciebie nic już nie mam,wyjaśniłyśmy to sobie,przynajmniej mam takie wrażenie,natomiast ten anioł od siedmiu boleści się deczko zagalopował,bo to już przestaje być dowcipne![/quote]

Ja tez mysle ,ze na pw wyjasnilysmy sobie wszystko.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ELSING']Ja do Ciebie nic już nie mam,wyjaśniłyśmy to sobie,przynajmniej mam takie wrażenie,natomiast ten anioł od siedmiu boleści się deczko zagalopował,bo to już przestaje być dowcipne![/quote]

tylko , ze ja nie zaczynam , tylko wy dwie ta wojne rozpetalyscie:diabloti::diabloti::diabloti:

a ja juz zapowiadam ze tak szybko jej nie skoncze :eviltong::eviltong::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AngelOfDeath'][INDENT][SIZE=7]Wiedziałem [SIZE=2]ze juz jestes cala mokra[/SIZE][/SIZE][SIZE=7]:evil_lol:[/SIZE][SIZE=7]:evil_lol::evil_lol: [SIZE=2]az po nogach ..... ci .....

no coz na chamstwo trzeba chamstwem :lol::lol::lol:
[/SIZE][/SIZE]

[/INDENT][/quote]Zagalopowałeś się! To już nawet nie jest chamstwo!Tak pisać publicznie może tylko zwyczajny dupek!

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3]Cala wynikła sytuacja zostala wyjasniona ( na gg i na pw).[/SIZE]
[SIZE=3]Wedlug mnie spor zostaje zakonczony.[/SIZE]
[SIZE=3]Wszystkie osoby,ktore zagladnely do topicu o stolach trymerskich przepraszam za wynikla sytuacje - badz co badz o stolach nie pisalismy....;) [/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='resuruss'][SIZE=3]Cala wynikła sytuacja zostala wyjasniona ( na gg i na pw).[/SIZE]
[SIZE=3]Wedlug mnie spor zostaje zakonczony.[/SIZE]
[SIZE=3]Wszystkie osoby,ktore zagladnely do topicu o stolach trymerskich przepraszam za wynikla sytuacje - badz co badz o stolach nie pisalismy....;) [/SIZE][/quote]Jestem tego samego zdania! A cała ta głupia sytuacja wyniknęła na skutek nieporozumienia, to sprawa była pomiędzy mną a Ress...niektóre osoby niepotrzebnie w to się wtrącily.Dołączam się do przeprosin!

Link to comment
Share on other sites

Angel Ty wkoncu kobieta jestes czy facet?? bo ja juz sie nie łapie:lol:

wogóle co tu sie dzieje?? widze ze faktycznie czytanie ze zrozumieniem fatalnie niektórym wychodzi..a to w koncu podstawa...szczególnie na nowej maturze, która podobno jest idealna:razz: ale nie bede nic komentowac, zeby mnie ktos posadzał o pierdoły. Ale uśmiać sie można:)

pozdrawiam wszystkich cieplutko:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AngelOfDeath']publicznie to ty zaczelas , a ja musze tu ....... sie postarac wam uprzykrzyc zycie :lol::lol::lol:[/quote]Sprawa została wyjaśniona,Twoje zachowanie usprawiedliwia Twój bardzo młody wiek.Daj więc człowieku sobie i innym spokój.A może teraz coś na temat właściwy napiszesz? Może TY się orientujesz gdzie można i za ile kupić niedrogo stół trymerski?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g'][b]Angel Ty wkoncu kobieta jestes czy facet[/b]?? bo ja juz sie nie łapie:lol:

wogóle co tu sie dzieje?? widze ze faktycznie czytanie ze zrozumieniem fatalnie niektórym wychodzi..a to w koncu podstawa...szczególnie [b]na nowej maturze[/b], która podobno jest idealna:razz: ale nie bede nic komentowac, zeby mnie ktos posadzał o pierdoły. Ale uśmiać sie można:)

pozdrawiam wszystkich cieplutko:)[/quote]

ja sie nie dzwie :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ELSING']Sprawa została wyjaśniona,Twoje zachowanie usprawiedliwia Twój bardzo młody wiek.Daj więc człowieku sobie i innym spokój.A może teraz coś na temat właściwy napiszesz? Może TY się orientujesz gdzie można i za ile kupić niedrogo stół trymerski?[/quote]

za to Twojego nie usprawiedliwia Twoj dojrzały wiek :evil_lol::evil_lol::evil_lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...