Jump to content
Dogomania

FORT WHIZZ na VIII MISTRZOSTWACH POLSKI FLYBALL SHOW' 2006


Zielsko

Recommended Posts

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ARTEMIS1']tak dokladnie Magdy F. :)[/quote]

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]ojej to wspaniale, uwielmiaj jej dziewczynki, mają tyle energii, a Madzia obcina mojego Yorkusia i własnie we wtroek do niej idziemy więc wymiziam Nane i Nady (nie wiem czy dobrze napisałam) Qrcze ale ten świat jest mały :multi:[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]a Madzia obcina mojego Yorkusia... Qrcze ale ten świat jest mały :multi:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote]

Poczekaj aż zobaczysz yorkusia Wind we flyballowej akcji, to dopiero robi wrażnie :crazyeye: :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Davie'] to nie fair wobec innych zawodników wystawiać niezgłoszone psy. ...........

Nie wspominając o tym, że poprostu jest to niezgodne z regulaminem. [/quote]
.... żeby wszystko było jasne:

1. Zamiana kontuzjowanego Ulfiego na Leo została oficjalnie ZGŁOSZONA Organizatorowi Zawodów i przez Niego zaakceptowana, co miało odzwierciedlenie w listach startowych
2. Fakt powyższej zamiany NIE stoi sprzeczności z jakimkolwiek sformułowaniem użytym w Regulaminie rozgrywania zawodów flyball stosowanym podczas Mistrzostw. Regulamin daje zatem Organizatorowi w tym zakresie wolną rękę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='drado'].... żeby wszystko było jasne:

1. Zamiana kontuzjowanego Ulfiego na Leo została oficjalnie ZGŁOSZONA Organizatorowi Zawodów i przez Niego zaakceptowana, co miało odzwierciedlenie w listach startowych
2. Fakt powyższej zamiany NIE stoi sprzeczności z jakimkolwiek sformułowaniem użytym w Regulaminie rozgrywania zawodów flyball stosowanym podczas Mistrzostw. Regulamin daje zatem Organizatorowi w tym zakresie wolną rękę.[/quote]

[B]Darku[/B],
nie dziwi mnie fakt zamiany kontuzjowanego Ulfka, ale to, że sięgnięto po psa spoza listy reserwowej, a to raczej w regulaminie powinno być ujęte, tzn. to że startują zgłoszone psy, a nie "jakies tam". Poza tym, pytałam Tomka o to właśnie jakiś czas przed zawodami i powiedział że tak nie można...
No cóż, najwyżej mocno zastanowimy się przed ponownym przyjazdem.:cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='FikuMiku']Poczekaj aż zobaczysz yorkusia Wind we flyballowej akcji, to dopiero robi wrażnie :crazyeye: :razz:[/quote]

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]No Majeczke i Beatke to ja podziwiam odkąd tylko je na forum poznałam. Czekam na foteczki flyballowej Majeczki :loveu:[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Wind ,to najpiękniejsze zdjęcia jakie kiedykolwiek widziałam .Dech zapiera jak pięknie ujęte są momenty psich skoków .Sama nie wiem jak to ująć ,bo co by nie pisać ,to słowami się nie da .Jestem oczarowana .Kiedyś mogłam podziwiać tylko na zachodzie takie piękne zdjęcia ,ale one do twoich nie moga się równać .Robisz najpiękniejsze zdjęcia na Świecie. Powinnaś wydać album z tymi zdjeciami .Te arcydzieła powinny być opublikowane i pokazane całemu Światu Kynologicznemu .Niech zobaczą jaką mamy super zdolną reporterkę .
Nie będąc w Katowicach ,dzięki tobie byłam .

Link to comment
Share on other sites

[B]SAWA,[/B]

Nie zawstydzaj mnie :oops: Wciaz jestem na etapie prob i bledow :-) Ciesze sie, ze wiosna nastala poniewaz sporty szybkich psow najlepiej fotografowac w mniej karkolomnych warunkach jakie np. panowaly w Spodku ;)

W.

Link to comment
Share on other sites

Ja nie jestem sama w tym zdaniu ,a ci co pisali wcześniej ,chyba tak jak ja są twoimi zdjęciami oczarowani ,więc koniecznie postaraj się ,aby nie tylko na forum były pokazywane.
Super :klacz:
Zawody udane i sukcesy wspaniałe ,tym bardziej ,że zima nie sprzyjała treningom.Gratulacje dla FORT WHIZZ :Rose:
Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]No Majeczke i Beatke to ja podziwiam odkąd tylko je na forum poznałam. Czekam na foteczki flyballowej Majeczki :loveu:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote]

To tu masz kilka z treningów... :razz:
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=21928"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=21928[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...