Jump to content
Dogomania

pojemnik na karmę royala?


medea

Recommended Posts

Takie pojemniki dostaje się gratis - z karmą.
Ja mam dwa - plastikowy (To było z JUNIOR dla psów ras dużych) - (wchodzi ok 15 kg karmy) i metalowy (Z karmy7 dla labów) - też ok 15 kg...
Mam tez jeden mały, który dostaliśmy z karmą dla BabyDog RC :lol:

Link to comment
Share on other sites

w krakvecie mozna kupic pojemnik firmowy acany lub belcando - wprawdzie to nie royal, ale zawsze cos :)

jesli chodzi o royala, to na allegro trwa aukcja z takim pojemnikiem. cena juz doszla do 41zl :/

wlasnie widze, ze jeszcze jedna aukcja sie zaczela z pojemnikiem royala :)

Link to comment
Share on other sites

o jakim pojemniku mowa ? plastikowym czy metalowym ?? za kazdym razem jak kupuje karme (prawie za kazdym) dostaje taki pojemnik gratis. jezeli poczekasz to za okolo miesiac bede miala pojemnik (nie wiem czy plastik czy metal) i bez problemu odstapie. bo kolejny mi nie potrzebny.

Link to comment
Share on other sites

żeby dosta taki pojemnik? chodzi mi o RC, to trzeba kupić karmy 15kg? bo już kupiłam i więce nie kupie bo krotkie daty wazności są, a na mojego psa nie starczy tyle :shake: jak bym chciała tam kupić 4kg, albo 7,5lg to bym dostała? Ja kupuje na Krakvet.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

[quote name='puzzle']Odswiezam temat:razz:

Moglby mi ktos powiedziec kiedy mniej wiecej pojawia sie promocja z pojemnikami RC? WIem, ze sa jakies okresy tylo, ze nigdy nie moge trafic, a przydaloby sie jakies "wiaderko" na 15kg;).[/quote]

W sklepie w którym pracuje ostatnio od Royala dostaliśmy ofertę,ze szykuje się promocja 15kg plus wiadro;) Więc pewnie na dniach bo przed świętami przyszła ta informacja;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Ja też mam pytanko, karmimy RC, tylko, że Intestinalem (kupujemy na allegro po 14kg, ale do niego dostajemy tylko zabawki) i w końcu by się przydało kupić jakiś pojemnior na to, zeby było szczelnie zamknięte, bo teraz czuć Royala w całym przedpokoju, wie ktoś gdzie można taki "pojemniczek" kupić?

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
  • 2 months later...

[quote name='Paulex']ja też się już powoli rozglądam bo będę miała Royalowską karmę, i chcę do tego pasujący pojemniczek[/QUOTE]

Sama szukam pojemnika na karmę 20 kg więc przypadkiem znalazłam w sklepie pojemnik plastikowy royal canin co prawdą na 18 - 20 kg ale zawsze. Można kupić sam pojemnik koszt 25 zł. Koszt dostawy zależny od miejsca. Ja nie mam w tym żadnego interesu żeby ktoś nie pomyślał że robię reklamę.!!!!

[URL]http://www.karmydodomu.pl/index.php?go=prodinfo&id=1053[/URL]

Link to comment
Share on other sites

nie kupujci tylko metalowych, slabo trzymają sczelność. Najlepsze pojemniki to faktycznie z royala (tu tylko promocyjne worki) lub acany (pojemniki acany ogolnie dostpne w necie (patrz: google).
P.S. probowal ktos dzwonic do royala... moze by podeslali taki kubek za obietnice kupowania ich karmy :P:P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...