Jump to content
Dogomania

Dosia odeszła za TM [*]


piechcia15

Recommended Posts

trzeba zbierac deklaracje ,robic bazarek ...u Murki jest jak w domu ,dziewczyna strasznie duzo serca i pracy wklada w psiaki:)
Jamor tez wie co robi ,ale ten pobyt wiecej tam kosztuje.
Igielka to DT.i zupelnie przyzwoita oplata-poczytajcie
w tej chwili dla Dosi wszystko jest lepsze (tzn hotelik ,Dt) od pobytu w schronie. trzeba ja wyciagac na juz i nie ma co wybrzydzac -my to nie tamto nie a psina siedzi gdzie siedziala
wplace cos jednorazowo na dobry poczatek -potrzebuje tylko namiary na pw
jak wyglada jej sytuacja finansowa?

Link to comment
Share on other sites

sytuacja finansowa jest żadna...0zł. Osobiście uważam, że nie stać naszej Pabianickiej Skarpety na kolejny wydatek rzedu 13-15zł/doba, bo wystraczy że Dropsik pochłania 400zł/m-c. Chyba, że uzbiera się cała kwota z deklaracji, to tak. Bo inaczej znowu będzie taka sytuacja jak ostatnio, że żylismy z miesiąca na miesiąc i psa trzeba było prawie zabierać,bo kasy nie było:(
Oczywiście zbiórkę deklaracji zacząć można,narazie bez wpłacania. Gdy sie uzbiera wystarczająca kwota to poprosimy o wpłaty. Bo póki co IVV chyba nie ma sensu abyś wpłacała,bo na co to wydać?Chyba, że na wyróżnienie allegro? Inaczej kasa będzie leżała.

Myślę, że dla Dosi należałoby poszukać domowego DT,bo nie wiem czy to cokolwiek zmieni gdy trafi na innego boksu, tyle, że ładniejszego i częściej spacer. Jej człowiek jest potrzebny non stop,aby przypomnieć co to jest dobro. Ale nie wiem czy taki tymczas by się znalazł:( teraz na dogo to jakaś katastrofa jest i z kasa i z tymczasami:(
ale spróbować można.

Link to comment
Share on other sites

trzeba probowac ,bo jesli nie to nie wiem w jakim celu ten watek istnieje,tak tylko by sobie smutki uprawiac...?
pisalyscie do Igielki? to jest DT nie hotelik
jesli nawet sa 4 psy w kolejce do Murki to warto miec przynajmniej deklaracje dla dziewczyny nazbierane
napiszcie do Isadora ,dziewczyna robi fantastyczne ogloszenia:) poproscie o jej pomoc.

i jak mozna mowic ,ze hotelik nie jest lepszy od schronu?
kontakt z czlowiekiem ,socjalizacja z innymi psiakami ,duzo ruchu , dobra karma...
a nie to co zamkniecie w jakiejs polskiej mordowni:shake:

Link to comment
Share on other sites

znalazlam jeszcze cos takiego [URL="http://www.dogomania.pl/threads/187399-gdzie%C5%9B-jest-TAKI-DOM...gdzie-jest-ich-moc-gdzie-dostaj%C4%85-Mi%C5%82o%C5%9B%C4%87-i-odzyskuj%C4%85-Wiare"]http://www.dogomania.pl/threads/187399-gdzie%C5%9B-jest-TAKI-DOM...gdzie-jest-ich-moc-gdzie-dostaj%C4%85-Mi%C5%82o%C5%9B%C4%87-i-odzyskuj%C4%85-Wiare[/URL]

Link to comment
Share on other sites

o, widzę że IVV zaczyna prężnie działać :)
właśnie też sobie pomyślałam o Igiełce, ona o ile się nie mylę to za karmę chyba ma dt?
miała iść do niej suczka z dziurą w brzuchy po sterylce, ale coś mi się wydaje, że ta sunia już zostanie w swoim dotychczasowym dt i zamieni się to na ds :)
wiec można by spróbować z nią pogadać i może zechciałaby przyjąc tą małą bojącą się duszyczkę pod swoje skrzydła dt

Link to comment
Share on other sites

kochane Welsh'owe cioteczki przydreptały do biedulki Dosi :) dziękuję!
DT Igiełki jest idealnym rozwiązaniem dla Dosi.musimy wiedzieć dokładnie ile będzie nam potrzeba kasy (myślę że niewiele-Dt Igiełki jest za dary,wystarczy się dogadać),ja 10/mies deklaruję dla malutkiej.
fajnie byo by pomóc jednocześnie psiakowi i człowiekowi w potrzebie :)

Link to comment
Share on other sites

IVV nikt nie mówi, że hotel to złe wyjście, ale dla Dosi boks to nie najlepsze wyjście, a dość kosztowne. Igełka to bardzo dobry pomysł, Akrum napisałaś już do niej? Jeżeli nie to ja mogę napisać, nie ma problemu.

Co do ogłoszeń - Dosia ma cały czas allegro, swego czasu wyróżnione, dość dużo ogłoszeń, które cały czas odnawiam. Niestety, nikt nawet o nią nie zapytał...:(

Link to comment
Share on other sites

podobno oglaszanie w dzienniku zachodnim ze zdjeciem jest bardzo skuteczne

z innej beczki -
[INDENT]Na wątku schronu z Ostrowi maz pojawił sie taki wpis Dogo07:
[B][SIZE=5][COLOR=#ff0000]To ważne !!!!!!!!!!!!!!!
[/COLOR][/SIZE][/B][B][SIZE=3][COLOR=#ff0000]Nie wydawać psa tym osobom !!!
"
[/COLOR][/SIZE]Elżbieta Sa.. Kraków, ul. Łepkowskiego, 12 412 27 xx...[/B]
Córka i matka. [B][COLOR=red]POD ŻADNYM POZOREM PSA.
[/COLOR][/B]W tej chwili sprawa do wyjaśnienia, kobieta wyszukuje [B]nieduże suczki [/B]- które umierają tam w bardzo dziwnych okolicznościach.
Dom sprawia wrażenie idealnego[IMG]http://www.dogomania.32052-alarm-ewakuacja-krakowskiego-schroniska-potrzebna-pomoc-%21/images/smilies/anger.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.32052-alarm-ewakuacja-krakowskiego-schroniska-potrzebna-pomoc-%21/images/smilies/anger.gif[/IMG].
Moja Patynka była tam trzy godziny. Ocalała chyba cudem. Okazuje się, że w ubiegłą środę wzięła suczkę z Łodzi - nie żyje!. Wcześniej miała psy m.in. z krakowskiego schroniska i z Łodzi. Dwa uśpiła na Brodowicza, jeden zginął podobno pod kołami samochodu, był szczeniak, który "zasnął sam". Nie wiadomo nic o suczce wziętej z azylu w 2005 roku. Okazuje się, że był jeszcze (podobno)pies/suczka z Pabianic. Koszmar. " [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

IVV z całym szacunkiem ale NIE NAZYWAJ NASZEGO SCHRONISKA MORDOWNIĄ!!! co jak co ale za nasz schron będę walczyć pazurami i rogów dostaje na takie chlapnięte słowa!!

Dota a czemu napisałaś że dobrze by było pomóc i psu i człowiekowi?Jakiemu człowiekowi?

Zapisz Kasiu deklarację Doty w 1poście i czas zacząć zbierać kasę.
Może umówimy się tak, ze każda powysyła PW do ludzi na daną literkę + swoi znajomi?? myślę, że tak będzie sprawnie.
Kasę czas zacząć zbierać, napiszcie do tej Igiełki czy coś.

Kasiu zmień tytuł na akt błagalny o kasę i napisz w 1 poście aby narazie nie wpłacali, tylko dużymi bo zaraz będą pytać o nr konta:)

a jak to już będzie zrobione to wieczorkiem zacznę wysyłać PW do ludzi na literkę....[B]M[/B].

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piechcia15']IVV z całym szacunkiem ale NIE NAZYWAJ NASZEGO SCHRONISKA MORDOWNIĄ!!! co jak co ale za nasz schron będę walczyć pazurami i rogów dostaje na takie chlapnięte słowa!!

Dota a czemu napisałaś że dobrze by było pomóc i psu i człowiekowi?Jakiemu człowiekowi?

Zapisz Kasiu deklarację Doty w 1poście i czas zacząć zbierać kasę.
Może umówimy się tak, ze każda powysyła PW do ludzi na daną literkę + swoi znajomi?? myślę, że tak będzie sprawnie.
Kasę czas zacząć zbierać, napiszcie do tej Igiełki czy coś.

Kasiu zmień tytuł na akt błagalny o kasę i napisz w 1 poście aby narazie nie wpłacali, tylko dużymi bo zaraz będą pytać o nr konta:)

a jak to już będzie zrobione to wieczorkiem zacznę wysyłać PW do ludzi na literkę....[B]M[/B].[/QUOTE]

Piechcia ale nie bierz tak wszystkiego do siebie. Faktycznie mordownia to nie najlepsze stwierdzenie, bo nikt u nas psów nie zabija jak to jest w niektórych 'schroniskach', ale myślę, że IVV nie miała nic złego na myśli a jedynie warunki jakie panują w większości polskich schronisk. Ja bym bardziej powiedziała w 'więzieniu', bo wiadomo, u nas nie jest źle.

Już tytuł zmieniam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasia14']Modliszka - mówi Ci to coś? Pojechał do tej osoby od nas jakiś psiak, sprawdzisz w umowach? Adopcji do Krakowa było sporo.... koszmar...:([/QUOTE]

owszem mówi mi, ale najpierw trzeba się dowiedzieć u źródła. była od nas Lola - malutka starsza suczka, osobiście ją do tego domu zawoziłam w marcu 2008 i dom faktycznie był idealny. poza tym jeszcze w tamtym roku ta pani do mnie dzwoniła i wysyłała pocztą zdjęcia Loli.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='modliszka84']owszem mówi mi, ale najpierw trzeba się dowiedzieć u źródła. była od nas Lola - malutka starsza suczka, osobiście ją do tego domu zawoziłam w marcu 2008 i dom faktycznie był idealny. poza tym jeszcze w tamtym roku ta pani do mnie dzwoniła i wysyłała pocztą zdjęcia Loli.[/QUOTE]
Ja właśnie też od razy pomyślałam o Loli, ale przypomniało mi się, że dostałaś zdjęcia i w ogóle, więc doszłam do wniosku, że to pewnie nie o nią chodzi. No nic, trzeba sprawdzić....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piechcia15']

Dota a czemu napisałaś że dobrze by było pomóc i psu i człowiekowi?Jakiemu człowiekowi?[/QUOTE]

Igiełce.dziewczyna ma trudną sytuację.o ile się nie mylę,jej DT swego czasu miał być darmowy,niestety sytuacja ją zmusiła do proszenia o dary w zamian za tymczasowanie psiaków.
kurcze,na którymś wątku przewinął mi się przez ekran nr tel Igiełki,a teraz nie moge znaleźć :/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piechcia15']a czy to oznacza że Igiełka ją weźmie?? jest gdzieś wątek jej DT?[/QUOTE]
Tutaj :
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/175698-Kujawy-Domowe-Zacisze-Sprawdzony-DT-za-dary-dla-ma%C5%82ych-potrzebuj%C4%85cych-suczek-zdj%C4%99cia/page12[/URL]

Myślę, że to na prawdę dobra propozycja.

Edit. Tylko tak czytam wątek Igiełki i ona pisze, że opiekuje się tylko małymi suczkami, nie średnimi (mieszkanie w bloku etc.) i tak się zastanawiam, czy zechce się zaopiekować Dosią? Ona jest suczką bądź co bądź średnią, nie da rady w żaden sposób zakwalifikować jej pod mini/małe. Rozmawiał ktoś z Igiełką?
[CENTER]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

na razie nie wiem czy Igielka weźmie Dosię,choć jestem więcej niż pewna że tak.
nie mogę dojść gdzie widziałam jej nr tel,a bardzo chciałabym zadzwonić i porozmawiac o Dosi itd.
tu jest wątek dt Igiełki :[url]http://www.dogomania.pl/threads/175698-Kujawy-Domowe-Zacisze-Sprawdzony-DT-za-dary-dla-małych-potrzebujących-suczek-zdjęcia[/url]

edit:znalazłam nr telefonu na wątku Igiełki.skleroza nie boli :/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...