Jump to content
Dogomania

Schronisko w Obornikach Wlkp - Rasowe i Kundelki potrzebne DS, DT i ogłoszenia !!


Tola^^

Recommended Posts

ja byłam w schronie wczoraj i widziałam Barona i Boksie :)
kurcze no. w poniedziałek pójde zobaczyć.. czy sa jeszcze i zapytam
pracowniczke schronu kiedy kończy mu sie kwarantanna.
a w sobote idziemy z Tia i Wala do urzedu..
i oby tylko wszystko było dobrze :(
bo nie wyobrażam sobie inaczej tego..;/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angel']ja byłam w schronie wczoraj i widziałam Barona i Boksie :)
kurcze no. w poniedziałek pójde zobaczyć.. czy sa jeszcze i zapytam
pracowniczke schronu kiedy kończy mu sie kwarantanna.
a w sobote idziemy z Tia i Wala do urzedu..
i oby tylko wszystko było dobrze :(
bo nie wyobrażam sobie inaczej tego..;/[/QUOTE]

No to mamy pewność, że boksery są i nie zginęły :multi:

A z Was to dzielne dziewczyny są :loveu::loveu::loveu: Tak trzymać i nie ma co się poddawać! Jak wywalą drzwiami to się oknem włazi :cool3:

Link to comment
Share on other sites

a no tak sorry.. nie wiem kiedy przyszedł Baron..ale postaram się szybko dowiedziec. kurcze tak wszystko sie pokręciło..:( z dnia na dzien powiedzieli ze nie ma wolontariatu i tak z dnia na dzien coraz gorzej sie robi w tym schronisku :( brak słów poprostu..ja dzisiaj mega zmeczona jestem..wszystko takie przytłaczajace..jak sobie pomysle ze kurdee jutro mogłam być z moimi piesamii na spacerze i zobaczyc ich radość..to poprostu beczec mi sie chce :( głowa mi pękaa ;/ uciekam paa :* wszystkim wesołych zycze. i bd jutro :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tia']Z Ciebie Kapsel też dobra cioteczka:loveu::loveu:, tak się przejęłaś losem tych boksiów;)[/QUOTE]

Tia, boksery to moja miłość, kocham je nad życie.... a wyobraź sobie widzieć je w schronach???? serce boli tak mocno, że o niczym innym się nie myśli..... wrażliwiec jestem, zresztą wszystkich psiaków mi żal :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ana666']napiszcie mi potem prosze na kiedy ten transport boksiow, pewnie same nie wiecie ale prosze troche wczesniej mnie powiadomic.
Z obornik do Krakowa i spowrotem jest ok.950km, za paliwo wyjdzie ok.380zł.[/QUOTE]
Możliwe, że zwolnią się DT w Warszawie i tam pojadą boksery, żeby od razu je porządnie przebadać.
Egonowi z Obornik wyszła potworna wada serca, mam nadzieję że tu nie będzie takich problemów..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...