Jump to content
Dogomania

Ile? Jak? Co?


Grover

Recommended Posts

Czy są specjalne osoby, które zajmują się wykonywaniem kojców, nie chodzi mi o kogoś z forum, ale czy kojec wykonuje się samemu? Ile kosztuję, naturalnie, taki, który jest wbetonowany, a nie "lata" po podwórku. Ile trwa wykonanie takiego kojca. Na razie, mój psiak Dexter Junior [Mix, po jednym z rodziców kaukazie] mieszka na łańcuchu:/ Pragnę to zmienić i chcę zamienić jego mieszkanko na kojec:]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nie wiem o jaki kojec dokładnie Ci chodzi, ja się nie bardzo na tym znam, w żcyiu nie trzymałam psa w kojcu, ale znajoma, ktora ma dwa rottki na czas zamowiła kojec tutaj: [url]http://www.kojce.aldaz.pl/of.html[/url]
i muszę powiedzieć, że nie tylko doskonale spełnia swoją rolę, ale jest bardzo solidny i całkiem ładny, jest możliwość wybrania zestawu, dodatkowych drzwi, misek na klapkę etc.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...

Jak po kaukazie to napewno sporawy także potrzebuje solidnego kojca. Cos o tym wiem, bo ja mam mieszanke z wilkiem i potrafi sporo nawywijac:)

Moim zdaniem nie potrzebujesz zadnej ekipy mozntazowej, napewno masz jakis szwagrow ;p albo kolegów którzy przy piwie pomoga CI to zrobic :) Wystarczy jedno popoludnie i checi. Co do podłogi to wedlug mnie najlepszy beton, ale to juz jak sobie wolisz. Ja mialam taakie plyty betonowe sprzed paru lat i sie wlasnie przydaly teraz na podloge do kojca. Jak nie dasz nic to znowu sie podkopie, bo tak wlasnie mialam ;/ co do ogrodzenia to ogrodzenie panelowe, kupujesz gotowe panele ja zamawialam z tej strony:

http://www.rabatka.pl/i1334_Panel_ogrodzeniowy_SLINEpowlekany_DUALTECH_wysokosc_150cm_fi_4_mm.html

wysookosc 150cm takze spokojnie starczy, do tego zakonczone są ostrymi krawedziami, wiec napewno nie bedzie chcial przeskakiwac. Moze byc tez siatka, ale moze zniszczyc, uwierz mi ze jak bedzie siedzial w kojcu to jest zdolny do wszystkiego :)

do paneli wystarczy kupic slupki zalac najlepiej betonem w ziemi i wszystko, panele laczy sie :) Nie potrzeba duzo tych paneli takze montaz szybki iprosty :)

Koszty budowy swojego kojca wyliczylam na ok. 500 zl ( z tym ze nie kupowalam podłogi - płyt betonowych). 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...