Jump to content
Dogomania

Miejsca gdzie można pojechać z psem, organizować zloty, sprawdzone


franxtone

Recommended Posts

Witam chciałem założyć nowy temat. Na forum owczarka już taki dział istnieje "gdzie można pojechać z psem". Myślę, że tutaj też się to przyda, czy to przy okazji wyjazdów na wakacje lub organizacji zlotów.
Podawajcie tutaj swoje propozycje, sprawdzone, gdzie byliście, czy wam się podobało, jak podchodzili właściciele ośrodka do sytuacji itd itd.

Ja w zeszłym roku organizowałem zlot owczarków niemieckich w Koronowie (kujawsko - pomorskie) w Ośrodku Promenada (Pieczyska). Było kilkadziesiąt psów, kilkadziesiąt osób, nawet szkolenia na terenie ośrodka się odbywały, właściciele nie mieli nic przeciwko.
Ceny mają całkiem całkiem. Przy grupie wynegocjowałem 31 zł, 5 zł za psa. Oczywiście był wymóg sprzątania po swoich pupilach, ale to jest normalne. Ośrodek ogrodzony, przy wiekszej grupie można wynegocjować żeby ośrodek był zamknięty dla osób postronnych. Mieści około 50 osób.
Wcześniej zloty odbywały się w Śląskiem w ośrodku Żabieniec, też nie było kłopotów i w Niewieszu (również Śląskie, nazwy ośrodków nie pamiętam już).

Podawajcie swoje propozycje gdzie można wyjechać z psem, gdzie można spędzić wakacje, wydaje mi się iż temat jest przydatny.

Pzdr. Łukasz

Link to comment
Share on other sites

Może to nie miejsce na zlot bo tylko dwa domki ale to wspaniałe miejsce do wypoczynku ze swoimi czworonogami.
Właściciel nie widzi problemu. jest gdzie spacerować.
A za psiaki nie płaci się nic. [URL]http://www.oaza.bieszczady24.pl[/URL]
Byliśmy też tutaj [URL]http://www.rafa.net.pl/oferta.php[/URL]
miejsce też fajne i psiaki akceptowane.

Link to comment
Share on other sites

W ubiegłym roku organizowałyśmy nasz obóz Fabryka Talentów w ośrodku Bartek w Kłodnie nad Jeziorem Mausz na Kaszubach. Fajne domki, dobrze wyposażone, w każdym łazienka z ciepłą wodą i toaletą, ceny normalne, blisko gastronomia i bardzo dobrze zaopatrzony sklepik (przepyszne ciasta drożdżowe z sezonowymi owocami). Jezioro z bardzo czystą wodą, nie zamulone. Wypożyczalnia sprzętu. Właściciel ośrodka sam ma psa (labradorkę) i jest wyrozumiały dla ludzi z psami. Jedyny mankament to mała plaża przy ośrodku i przy większej ilości psów i ludzi na plaży tak trochę nie bardzo. Na zajęcia z dog divingu chodziliśmy bardzo wcześnie rano zanim ktoś się na plaży pojawi. Można też chodzić z psem na inne zejscia do wody, lub inne pobliskie jeziorko w lesie. W okolicy dużo atrakcji. Np z psami jeździliśmy do Szymbarka tak gdzie dom do góry nogami, czy do kamiennych kręgów w Węsiorach aby pomiędzy zajeciami naładować się energią ;) Namiary na ośrodek [url]http://www.podroznik.gda.pl/bartek.php[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 3 weeks later...

a może ciekawe okaże się połączenie wypoczynku ze szkoleniem psa, na taki obóz pojechała moja córka wraz ze swoją Punią, która nie chciała robić siusiu tam gdzie powinna, co złosciło moja kasie, obie wróciły zadowolone z mazur z [url]www.poland.as[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...