Jump to content
Dogomania

Pomóż Jagódce Magyi


Slomka22

Recommended Posts

  • Replies 323
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja wczoraj pol wieczoru spedzilam piszac na gg i skypie do znajomych bo chcialam sprawe lepiej naswietlic niz tylko wyslac linka i az jestem zdziwiona wlasciwie wszyscy ktorzy sie jeszcze nie rozliczyli obiecali zmienic swoj jakis typ na Jagodke.
Niektore sumy beda naprawde symboliczne, ale wiem ze nie wszystkie a z drugiej strony grosz do grosza i cos sie nazbiera.

Nie moge o tym myslec spokojnie moj synek jest 3 miesiace mlodszy od Jagódki. Monika trzymajcie sie bedzie dobrze trzeba w to mocno wierzyc bo wiara czyni cuda!!!

Link to comment
Share on other sites

podałam link do Jagódki
(córcia przyjaciółki też ma tak na imię :))
na watku bazarkowym gdzie dziewczyny rozliczają PIT'y
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/179245-RozliczAE-PIT-za-darmo-tylko-wpA-aAE-coA-na-psiaki-do-30-04-2010/page8"]Bazarek - rozliczenie PIT[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Slomka22']Dziekuje bardzo zadotychczasową pomoc i rozpowszechnianie watku i apelu :) i prosze o wiecej;)[/QUOTE]

Napisałam już na wątku mojej podopiecznej, ale powtórzę i tu. Niestety, finansowo nie mogę pomóc, 1% już przekazałam na psiury, ale mogę zaoferować pokój w moim domu (pod Warszawą) na czas wizyt w Warszawie, ewentualnie dowóz... Oczywiście rozpropaguję wśród znajomych, którzy jeszcze nie rozliczyli PITów. W mojej rodzinie przeszliśmy przez białaczkę u 3-letniego synka mojej kuzynki. Walka zakończyła się zwycięstwem. Mocno wierze, że Jagódce też się uda!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Napisałam już na wątku mojej podopiecznej, ale powtórzę i tu. Niestety, finansowo nie mogę pomóc, 1% już przekazałam na psiury, ale mogę zaoferować pokój w moim domu (pod Warszawą) na czas wizyt w Warszawie, ewentualnie dowóz... Oczywiście rozpropaguję wśród znajomych, którzy jeszcze nie rozliczyli PITów. W mojej rodzinie przeszliśmy przez białaczkę u 3-letniego synka mojej kuzynki. Walka zakończyła się zwycięstwem. Mocno wierze, że Jagódce też się uda![/QUOTE]
Natusia przekażę Twoją wiadomość Monice przez gg :) bo poki co to ona chyba głowy nie ma żeby na dogo wchodzić

Dziekuje :loveu: bo to naprawdę bardzo dużo


Perfi - Fundacji "Promyk Słońca" /http://www.promykslonca.pl/ /, ale w tej fundacji jest mozliwość przekazania 1% na konkretne dziecko - tylko w informacji dodatkowej trzeba wpisac na kogo - w pierwszym poscie wkleilam ta informacje

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia1244']A ja pozwolę sobie podziękować na forum mojemu szwagrowi, który dziś od rana zdołał już rozesłać ponad 1000 maili do swoich znajomych i współpracowników i uzyskał duży odzew- dziękuję Tadeusz![/QUOTE]

Mam prośbę, jeśli to możliwe to poproszę o tego maila na [email][email protected][/email] Porozsyłam dalej, a mam gdzie:cool3:. Nie chcę sama tworzyć wiadomości, by czegoś zwyczajnie niechcący nie przekręcić.

Dużo, dużo, dużo sił życzę - Jagódce i Rodzicom

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...