Jump to content
Dogomania

Czy pies bez rodowodu bedzie wygladal tak jak z rodowodem ??


KolorowaKredka

Recommended Posts

[quote name='isabelle30']Brutus nigdy nie zostanie ojcem....chyba ze jakis nieodpowiedzialny palant podstawi swoja suke mu pod nos, sciagac go wiecej z takiej na sile nie bede, zrobilam to dwa razy, trzeciego razu nie bedzie.
[/QUOTE]
i po kiego ch**a te kłamstwa, sorry ale już nie wytrzymuje...
[quote name='isabelle30'] ale za nastepnego psa nie bede juz placic potrojnej ceny....byc moze Brutusik bedzie tatusiem nastepnego psiaka, kto wie?[/QUOTE]

jeśli ta dziewczyna ma jakiegokolwiek magistra to chyba tylko kupionego, i teraz się żali bo tyle na niego wydała że już na rasowego=rodowodowego psa jej nie stać...
Weź idz kobieto schowaj się w krzaki,bo tu nikt czytać twoich wypocin nie chce !!!
A jeśli chodzi o osoby nawrocone dzięki forum, to ja jestem jedną z nich, wcześniej mialam pieska w typie a teraz mam "typowego"... ale dzięki wiedzy jaką tu nabyłam odnośnie r=r , dowiadują sie o tym również ludzie niezarejestrowani na forum, tylko podczas zwykłej rozmowy ze mną na temat psów.....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 806
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ojojoj....
ja mam 2 małych dzieci i aktualnie 2 dorosle psy i 5 szczeniaków. I całe towarzystwo ma się ok, dzieci psów nie pogryzły a psy dzieci za uszy też nie ciągną.
a najprostszy sposób na to zebyś nie musiala ściągać swojego macho z jakiejś suki jest jego kastracja. :)

Link to comment
Share on other sites

i wszyscy tutaj podobno szkoly skonczyli, a czytac ze zrozumieniem to juz nie potrafia. nic dziwnego ze pojecia bladego nie maja o szkolnictwie wyzszym i tytulach naukowych.....i dzieki Bogu! ufff
Pan Bazyl, rzeczywiscie stado klusek zwanych labki mozna porownac do psa po przejsciach.....hahaha
nie ja bede okaleczac swojego psa, za to paniusia ktora nastepnym razem przewroci jej zapasiona swinka labcia wyrywajac sie i pedzac na zlamanie karku zeby nadstawic tylek psu na smyczy bedzie musiala podjac decyzje czy chrzanic sie ze stadkiem kundli w domu czy wybebeszyc suke skoro jej upilnowac nie jest w stanie
Vectra, nie oszukuje sama siebie, przezylam z takim kundlem 20 lat i powiem ci ze zaden znany mi pies rasowy, nie dorownuje tamtemu do piet, niestety
Frania, troche kultury, bo ja ciebue jeszcze tu nie obrazilam.....chamstwo zachowaj dla swoich najblizszych skoro to toleruja, bo ja nie zamierzam

Link to comment
Share on other sites

no widzisz Issabelo , ja mam i kundle i rasowe ... no może masz racje , że jak wychowasz tak masz .. tylko trzeba potrafić wychować , wyprowadzić psa po przejściach , odwrócić to co oberwał zanim trafił do schroniska ...
niby moje rasowe i nie rasowe psy niczym się nie różnią .. poza jednym - startem w życiu

Link to comment
Share on other sites

owszem jestem "chamska", ale tylko dla takich jak ty, nie mam do ciebie szacunku, a właśnie obraziłaś mnie, nie konkretnie pisząc moje imię ale nazywając ludzi kupujących psy z rodowodem snobami , nie kochającymi swoich psów itd. itp., czuję się wręcz zbulwersowana twoimi "wypowiedziami" na temat r=r , użyłabym tu o wiele gorszych słów gdybym tylko mogła... ;-), starasz się za wszelką cenę postawić na swoim, ale niestety twoje chyrlawe argumenty nie są trafne, gubisz się w zeznaniach, faktycznie może niektóre osoby mają problemy z czytaniem ze zrozumieniem , ale moim zdaniem gorszym grzechem jest zaprzeczanie sobie samej, tak jak w moim poprzednim poście napisałam i podałam twoje cytaty....a jeśli chodzi o ludzi wykształconych...hmmm...dla mnie osoba która obnosi sie ze swoim "wykształceniem" jest osobą mało inteligętna... musi ciągle udowadniać że jest mądra... a jedynym argumentem jest tylko papierek... bo ani z takim "mądrze" nie pogadasz ani się nie uśmiejesz... jak dla mnie ty do takich właśnie należysz

Link to comment
Share on other sites

no i wlasnie Vectro, nie da sie poswiecic psu odpowiedniej ilosci czasu oraz zapewnic mu odpowiedniej ilosci spokoju jezeli ma sie obok dziecko, a pies ma za soba cos o czym nikt nie wie
poprzedni moj pies byl znajda, mial problemy. ja mialam wtedy 12 lat, duzo czasu i checi a pies dziko reagowal na wszelkie pojazdy jezdzace, ludzi za ktorymi ciagnal sie zapach alkoholu, policjantow (najbardziej dziwne), zial ogniem na inne psy. troche cierpkiwosci, pracy, dobrych checi i stal sie towarzyszem najlepszym z mozliwych, jedzacym ze mna autobusami, tramwajami, biegajacym po parku radosnie z ptakami, nauczyl sie olewac inne psy i ludzi w tym policjantow (wtedy milicjantow). podczax wakacji na wsi "pracowal" jako zaganiacz krow i szlo mu swietnie. pokonywal dziwaczne tory przeszkod jakie mu wtedy robilam zlozone z murkow, lawek, krzaczorow czy slalom miedzy kamieniami. uczyl sie w lot. bez smaczkow, bez kombinowania. po prostu chcial byc jaknajlepszym przyjacielem. i byl, najlepszym na swiecie i na zawsze bedzie zyl w moim sercu i pamieci.
i jak teraz patrze na kontakt mojego dziecka z moim obecnym psem to widze te niepowtarzalna wiez miedzy nimi, ten blysk, te szczera milosc. i wiem ze jak mala bedzie wieksza, bedzie potrafila poswiecic czas i checi na wyprostowanie kolejnej poranionej duszy, jak ja kiedys. a nie bylo mi latwo bo ksiazek wtedy nie bylo, o internecie czy komputerach nikt nie slyszal w Polsce.a rodzice byli zieloni w temacie pies jak wiosenna trawka. jej bedzie latwiej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='isabelle30']i.hahaha
nie ja bede okaleczac swojego psa, za to paniusia ktora nastepnym razem przewroci jej zapasiona swinka labcia wyrywajac sie i pedzac na zlamanie karku zeby nadstawic tylek psu na smyczy bedzie musiala podjac decyzje czy chrzanic sie ze stadkiem kundli w domu czy wybebeszyc suke skoro jej upilnowac nie jest w stanie
Vectra, nie oszukuje sama siebie, przezylam z takim kundlem 20 lat i powiem ci ze zaden znany mi pies rasowy, nie dorownuje tamtemu do piet, niestety
[/QUOTE]
Znow plyniesz pani technik :eviltong:. A ponoc to wlasnie Twoj pies problemowy, napakowany testosteronem, ze utrzymac nie idzie itp. skargi na forum i nie tylko...
I ten uroczy poglad, ze okaleczac nie bede, a jak sobie 'bzyknie" to...:roll:.
No i poprosze wreszcie te dowody na przewage mieszancow nad rasowymi, tylko merytorycznie poprosze, zamiast obiegowych opinii handlarzy.
Wtedy grzecznie przeprosze i zaprowadze do uspienia pare znajomych psow, bo nie tylko w takiej formie, ale wrecz dychac nie powinny, jak na rasowce przystalo. Tylko mi nie mow, ze one podlozone byly i lewe papiery maja...

Link to comment
Share on other sites

Franiu, ale przeciez to "wasz " argument koronny przeciwko braniu szczeniaka z pseudo hodowli? zle zsocjalizowany, zle traktowany, wyrosnie na psiego idiote? nieprawdaz?
nie wymagam od ciebie szacunku w stosunku do mojej osoby, mam go w glebokim powazaniu, nie musze opierac poczucia swojej wartosci na osadach osob twojego pokroju.... zabolalo? snobie?
karjo....chcesz merytorycznie?
jakos nie widzialam prawdziwego kundla z dysplazja, skretem zoladka, alergiami, ektorpium, deformacjami pyska, wyopadajacymi galkami ocznymi i paroma innymi schorzeniami. ale mowie o prawdziwych kundlach, nie o psach w typie.
sa zdrowsze, dluzej zyja, jakos latwiej sie ucza i latwiej potrafia sobie w zyciu dac rade
sa zdrowsze bo pula ich genow nie zaweza sie wciaz i wciaz, bo nie sa hodowane pod katem eksterieru niezaleznie od tego jakie nastepstwa to pociaga z soba

Link to comment
Share on other sites

[quote name='isabelle30']i wszyscy tutaj podobno szkoly skonczyli, a czytac ze zrozumieniem to juz nie potrafia. nic dziwnego ze pojecia bladego nie maja o szkolnictwie wyzszym i tytulach naukowych.....i dzieki Bogu! ufff[/QUOTE]
Isabelle30 a czy Ty czytasz to co SAMA napisałaś?
[quote name='isabelle30']
Vectra, nie oszukuje sama siebie, przezylam z takim kundlem 20 lat i powiem ci ze zaden znany mi pies rasowy, nie dorownuje tamtemu do piet, niestety[/quote]
To czemu do małego dziecka kupiłaś rasowego labka?? Przecież kundelki mądrzejsze są...

[quote name='isabelle30']
Frania, troche kultury, bo ja ciebue jeszcze tu nie obrazilam.....chamstwo zachowaj dla swoich najblizszych skoro to toleruja, bo ja nie zamierzam[/QUOTE]
Frania Cię tylko cytuje to co SAMA napisałaś...
A Tobie wolno pluć jadem na hodowców i ich obrażać??

Link to comment
Share on other sites

nie wcale nie zabolało, bo i niby co mnie tu miało by boleć???? ja tylko niepotrafię powstrzymać się od smiechu jak czytam , tu powtórze , twoje "wypociny" .... ;-) a skoro uważasz "nas" z głupich i złych to po co z nami dyskutujesz? nie szkoda ci słów i nerwów królowo wiedzy na "takich jak my"

Link to comment
Share on other sites

nie franiu, czasem lubie popatrzec jak niektorzy dostaja piany na ustach....
Chi, ja nie mam laba....ale wiedzialabys to gdybys umiala czytac zapewne i doczytalabys sie dlaczego jest ten konkretny pies a nie kundel ze schronu

no niestety, sposrod kilkudziesieciu hodowcow jakich mialam przyjemnosc odwiedzic tylko jeden okazal sie w porzadku....na tej podstawie moge smailo wysnuc wniose ze to naciagacze jakich malo

Link to comment
Share on other sites

[quote name='isabelle30']
jakos nie widzialam prawdziwego kundla z dysplazja, skretem zoladka, alergiami, ektorpium, deformacjami pyska, wyopadajacymi galkami ocznymi i paroma innymi schorzeniami. ale mowie o prawdziwych kundlach, nie o psach w typie.
sa zdrowsze, dluzej zyja, jakos latwiej sie ucza i latwiej potrafia sobie w zyciu dac rade
sa zdrowsze bo pula ich genow nie zaweza sie wciaz i wciaz, bo nie sa hodowane pod katem eksterieru niezaleznie od tego jakie nastepstwa to pociaga z soba[/QUOTE]

Jeszcze raz, prosze nerytorycznie, zamiast obiegowki spod magla... I nawet nie ma co sie przyznawac do kontaktu z jakakolwiek forma nauki biologii, bo po prostu wstyd.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='isabelle30']nie franiu, czasem lubie popatrzec jak niektorzy dostaja piany na ustach...[/quote].
to się nazywa troll czy inne .....
[quote name='isabelle30']
Chi, ja nie mam laba....ale wiedzialabys to gdybys umiala czytac zapewne i doczytalabys sie dlaczego jest ten konkretny pies a nie kundel ze schronu...[/quote].

Sorry masz GOLDENA, i masz 32 lata...
Ale wiesz ja mylę retrievery, bo to dla mnie jedna najmodnieksza obecnie grupa psów...
Tobiei Twojej koleznce wolno mylić miasta (no bo Bydgoszcz i Koszalin to to samo) to mnie wolno aportery, płochacze i psy dowodne
[quote name='isabelle30']
no niestety, sposrod kilkudziesieciu hodowcow jakich mialam przyjemnosc odwiedzic tylko jeden okazal sie w porzadku....na tej podstawie moge smailo wysnuc wniose ze to naciagacze jakich malo[/QUOTE]
Wiesz co życzę Ci dużo szczęśćia i zdrowia w życiu... Bo to co masz masz wrodzone i forum tu nic nie poradzi...
Ale pamietaj dobro dajesz - dobro wraca do Ciebie podwójnie, błotem rzucasz - błoto wraca do Ciebie podwójnie...

Link to comment
Share on other sites

no prosze a skąd takie rzeczy wiesz? może zboczona jesteś i podglądasz mnie teraz? heh, tylko nie sądze żebyś ujżała w moich ustach czy oczach pianę, jedyne co to łzy ze śmiechu zalewają mi teraz nie tylko twarz ale i klawiaturę , oj dziewczyno chyba o odszkodowanie wystąpie za odniesione straty materialne

Link to comment
Share on other sites

a ja mam takie dziwne wrażenie , że nie Ty opuściłaś te dwadzieścia pare hodowli , bo było nie ładnie , źle , brzydko , obskurnie , tylko raczej Ciebie puszczali w świat w chamski sposób , ale traktuje się ludzi tak jak na to zasługują :)..... ale spoko , ja też tak oddelegowuje upierdliwych klientów , co to szukają dziury w moście i sami nie wiedzą czego chcą .. pewno też mam dobrą opinię , że mam ubłoconą podłogę , niespuszczony papier toaletowy w kiblu , wszędzie miski , zabawki , a moje psy skaczą po wszystkim i po wszystkich :)i o zgrozo , mają ubłocone łapy .....
ale moja zasada nr 1 - nie wydawać psów , młodym mamusią ... no może jednej na tysiąc , która nie jest histeryczką ...
Więc może zanim zaczniesz krytykować innych , zacznij od siebie Isabelo ... bo złej baletnicy , to i przeszkadza rąbek u spódnicy ...

Link to comment
Share on other sites

32 lata....oj dziekuje za komlement....bardzo dziekuje, coz za wspanialy prezent na dzien kobiet....ale kiedy to bylo? jasnowidzem jestes? Chi?
franiu rzeczywiscie cos ci zalewa oczy i twarz wogole, ja rozumiem literowki ale takie byki ortograficzne??????
Vectro, i tu sie mylisz, nie ja bylam ewentualnym nabywca szczeniaka, ja tylko wystepowalam w roli doradcy jako bardziej znajacej sie na psach....i wszedzie szczeniaka chcieli sprzedawac od razu, natychmiast. swojego psa zsukalam zupelnie inna metoda, nie odwiedzlam hodowli goldenow, nie musialam, pojechalam po konkretnego psa w konkretne miejsce, zostalam wypytana skrupulatnie i sprawdzona i przeegzaminowana bardzo doglebnie a hodowca bardzo sie cieszy ze pies jest wlasnie w moich rekach

Link to comment
Share on other sites

Ale bez bledow, nawet ortograficznych, nadal nie potrafisz ;)...
Zreszta znow temat zjechal na dosc dziwnie sie promujaca isabelle, znow sie skonczy kolejnym banem, tfu, wyjazdem na sympozjum. I to mimo, ze kobieta sie stara, istny czlowiek orkiestra, nawet cyt. "jakos zawsze udaje mi sie wyjsc obronna reka z wszelkich prawnych zawilosci, czy to w przychodni gdzie nie chciano uznac mi skierowania do specjalisty (zdaniem pani w okienku skierowanie jest wazne tylko miesiac a prawda jest zupelnie inna) , czy to w rozmowie rzeczowej z panami policjantami/ straznikami miejskimi, czy z pracodawca o uznanie godzin autorskich, czy to jezeli chodzi o papiery niezbedne do otrzymania odpowiedniego obywatelstwa itd."
Tyle, ze wredne Dogo i forumowicze nie potrafia docenic glebi przekazu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='isabelle30']32 lata....oj dziekuje za komlement....bardzo dziekuje, coz za wspanialy prezent na dzien kobiet....ale kiedy to bylo? jasnowidzem jestes? Chi?
[/QUOTE]

12 + 20 = 32
[quote name='isabelle30']
poprzedni moj pies byl znajda, mial problemy. ja mialam wtedy 12 lat, [/QUOTE] post 59
[quote name='isabelle30']
przezylam z takim kundlem 20 lat, [/QUOTE] post 54...

Fakt CONAJNMNIEJ 32 lata... no sorry faktycznie mogło to być dawno, ale skoro masz małe dziecko czyli max 2 latka (bo do starszego jednak można wziąć kundla) to jesteś w "wieku rozrodczym" czyli między 32 a 45:diabloti: a nie wyglądasz - sorry powinnam napisać "a nie czytasz się"

Link to comment
Share on other sites

no tak ,zapomniełam, skończyłaś trochę więcej, ja na szczęście nie muszę chwalić się swoimi "podbojami" naukowymi... już ci wcześniej napisałam co sądzę o takich ludziach, więc przestań pisać jakie to uczelnie skończyłas, bo chyba twoja nauka wybrała się na długi spacer do lasu...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...