Jump to content
Dogomania

Katowice 2006 - wielka niespodzianka! IRISH GLEN OF IMAAL TERRIER


sortis

Recommended Posts

[quote name='altacarya']Sortis - macie wyniki norwichy z KAtowic?[/quote]
psy
pośrednia
Top Trendy Sortis z Krainy Lessie - bdb. 1/1
otwarta
Ragtime Sortis z Krainy Lessie - bdb. 1/1

suki
młodzież
Dobrochna Alta Carya Zamlicze - bdb 1/2
Bhellion Afera - bdb. 2/2
pośrednia
Taiwara Sortis z Krainy Lessie - bdb. 1/1
otwarta
Trixi Sortis z Krainy Lessie - dosk.1/1 CWC CACIB BOB

I nie wiem ...

czy się cieszyć [B]z pięknego występu naszej Ninki, (Trixi), w końcu jaki cudny debiut na międzynarodowej w "dorosłej" klasie ... [/B]

czy raczej się postresować, [B]że jednak Maksowe dzieci tym razem w sumie wypadły jakby nie najlepiej[/B]...

Co zaś do zaangażowania [B]Aluzji[/B] :modla:, to tak sobie myślę, że bez tego zaangażowania to i naszego Maksa by nie było.

[SIZE=1]Jak tu pisać te posty kiedy serwer jest ciągle too busy.[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

dzieki sortis, gratulacje dla Ninki! No, proszę nie dosyć , że jedyna doskonała to i inne ładne tytuły dostała :) A pomimo bdb Dobrochny to jestem z niej zadowolona, bo pokazala swobodny ruch i miły charakter :) No i jednak była pierwsza w jedynej tak licznie ;) obstawionej klasie.

Link to comment
Share on other sites

W oczekiwaniu na walijczyki i erdelki troche sobie popatrzylam na te eliminacje do flyball. Bardzo fajna sprawa a te border colie sa strasznie szybkie przynajmniej tak mi sie wydaje. Jak dla mnie byla to jedna z ciekawszych rzeczy na wystawie zaraz po ringu 7 :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Z góry przepraszam jeśli się pomyliłam, ale czy to nie jest
IRISH GLEN OF IMAAL TERRIER? :crazyeye: :crazyeye:
Znalazłam wśrod zdjęć zrobionych przez męża w Katowicach (ja akurat gdzieś się wałęsałam).:oops:

[IMG]http://img91.imageshack.us/img91/1333/glen0ld.jpg[/IMG]

[IMG]http://img91.imageshack.us/img91/2902/glen17tq.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='altacarya']Ziomalka - nie, na obydwu zdjęciach są cairn terriery. Obok tabliczki z jedynką jest moja Adelka czyli Hjohoo's HJO MAKE THE RIGHT STUFF (suka z młodzieży), poniżej biegnie samiec z championów Ywo Aspekt.[/QUOTE]

Ouups!:oops: A w ogóle to były GLEN-y w Katowicach, bo nie mogłam się dopatrzyć???

Link to comment
Share on other sites

Ten mlody szczeniak byl ladniejszy od starszej suczki. Byl proporcjonalny i taki akurat, dal sie lubic ..
coz jak na razie w Polsce to pierwsze okazy, ponoc z Francji. Zobaczymy kto sprowadzi kolejne Gleny do Polski, ale wlaściciele tych okazow to poczatkujacy, oj zieloni... pytalem ich o badania oczu, bo to czesta choroba ... nic nie widzieli ..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]One chyba raczej były z Czech. Też je sfotografowałam, bo to u nas rarytas. Rozmawiałam z właścicielem. Mówili, że chcilei kupic z bardzo dobrej hodowli z Danii i innej gdzieś z Beneluxu, ale im odmówiono bo są z Polski :mad: :mad: Ładną mamy gdzie niegdzie opinię:mad: :crazyeye: :mad:[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • 7 years later...

Po dluzszym czasie stagnacji moge ozywic ten watek-wychowuje panienke glena !Zyje wsrod moich wilczarzy,i skutecznie dziala,zebym nie zardzewiala przedwczesnie,takze pod wzgledem mentalnym.Od kiedy ja wychowuje (a raczej odwrotnie-od kiedy ona wychowuje mnie),to mam zywsze ruchy i mysli takze :))
Pochodzi ona z linii suki sprowadzonej z Francji,ktora to suka jest wspomniana w tym watku.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...