• Announcements

• Admin

Regulamin Forum   12/31/16

Dogomania na Facebooku
      https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    
Sign in to follow this  
Followers 0
SZAMAN

Technik Weterynarii - policealna Łódź

53 posts in this topic

[quote name='Marlena j']czy ktoś z was ma jakieś informację o technikum weterynaryjnym w Bydgoszczy? chodzi mi o wszelkie informacje ile lat trwa nauka , koszty nauki, kiedy odbywają się zajęcia czy jest bardzo cieżko? wszystko ,wszystko z góry dziękuję za odpowiedz,[/QUOTE]

ja sie tam wybieram od wrzesnia :) a wiec...
nauka trwa dwa lata tzn. 4 semestry w systemie zaocznym, za pierwszy rok placi sie 150 zl miesiecznie, za drugi 170zl, nauka trwa od wrzesnia, zjazdy weekendowo co dwa tygodnie.

Ja się wybieram do Łodzi. Mam nadzieję tylko, że zjazdy nie będą się pokrywać z moimi studiami, bo będzie ciężko :shake:

Lisiaczek cześć my chyba na tym samym kierunku w łodzi :).................aaaaa już wiem kto to lisiaczek na ostatnich zajęciach spożniłas sie bo pociąg nawalił , ty jedna z łęczycy ,chyle czoła że ci sie chce tak dojeżdżać , na prawde musisz to kochać

[quote name='agrazka']dziękuję :)[/QUOTE]

Nie ma za co :)
Kierunek całkiem przyjemy :P
A wykładowcy to po prostu anioły ugody :) (zazwyczaj) idą na rękę ;)

Sugerując się datą wypowiedzi... czy mogę prosić Was o jakieś jeszcze informacje "z pierwszej ręki" dotyczące tego studium weterynaryjnego Akademia Zdrowia w Bydgoszczy? Bo to mnie interesuje i myślę, że będę się wybierać. :) Chodzi o to jak jest, czy fajnie, czy przystępnie i czy rzeczywiście tak jak to pięknie opisują w reklamach. :)

[quote name='Anna Janicka']Hej. Mam pytanie czy jest ktos na forum co sie wybiera w tym roku na tech wet w akademi zdrowia w lodzi ? :)[/QUOTE]
Hej, ja się wybieram od września do Łodzi na weterynarię, można by było się jakoś zgadać. :)
a tak w ogóle jakie macie wrażenia po tej szkole, bo niestety najlepszych opinii nie słyszałam, dopiero to forum podniosło mnie trochę na duchu ;)

Witam
Zastanawiam sie nad tym kierunkiem w Łodzi w Akademii Zdrowia- czy zdecydowałyście sie,uczęszczacie na zajecia.Poprosze o opinie,dziekuje;-)))

Zapraszam przyszłych uczniów szkół weterynaryjnych, absolwentów, a także wszystkich właścicieli psów na: Warsztaty Masażu Relaksacyjnego Psów, które odbędą się w Łodzi - w dniach 11-12 V 2013r.
Szczegóły na mojej stronie: [url]http://www.huskyzone.pl./psianiania-warsztatymasazu.html[/url]
Zapraszam! :)

pracowałam kiedyś w marketingu w Akademii Zdrowia...szkoda gadać :) ale to bylo jeszcze na studiach, jakies 8 lat temu...
kocham psy i sama mam kilka, chcialabym hobbistycznie zapisac sie na zajecia technik weterynarii (mimo ukonczonych dawno studiow i pracy w korpo)...znalazlam oferte Awangardy (zaocznie co weekend za darmo lub zaocznie co drugi weekend za 99zl miesiecznie) i jest też coś właśnie w Akademii Zdrowia...co myślicie o tym? nie chcę uczyć się o zapładnianiu krów czy przepisach ruchu drogowego...bardziej chodzi mi o podstawową wiedze medyczną, żywienie, choroby, urazy, pielęgnacja, głownie u psów.