Jump to content
Dogomania

Technik Weterynarii - policealna Łódź


SZAMAN

Recommended Posts

[quote name='Marlena j']czy ktoś z was ma jakieś informację o technikum weterynaryjnym w Bydgoszczy? chodzi mi o wszelkie informacje ile lat trwa nauka , koszty nauki, kiedy odbywają się zajęcia czy jest bardzo cieżko? wszystko ,wszystko z góry dziękuję za odpowiedz,[/QUOTE]

ja sie tam wybieram od wrzesnia :) a wiec...
nauka trwa dwa lata tzn. 4 semestry w systemie zaocznym, za pierwszy rok placi sie 150 zl miesiecznie, za drugi 170zl, nauka trwa od wrzesnia, zjazdy weekendowo co dwa tygodnie.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Lisiaczek cześć my chyba na tym samym kierunku w łodzi :).................aaaaa już wiem kto to lisiaczek na ostatnich zajęciach spożniłas sie bo pociąg nawalił , ty jedna z łęczycy ,chyle czoła że ci sie chce tak dojeżdżać , na prawde musisz to kochać

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Sugerując się datą wypowiedzi... czy mogę prosić Was o jakieś jeszcze informacje "z pierwszej ręki" dotyczące tego studium weterynaryjnego Akademia Zdrowia w Bydgoszczy? Bo to mnie interesuje i myślę, że będę się wybierać. :) Chodzi o to jak jest, czy fajnie, czy przystępnie i czy rzeczywiście tak jak to pięknie opisują w reklamach. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 month later...

[quote name='Anna Janicka']Hej. Mam pytanie czy jest ktos na forum co sie wybiera w tym roku na tech wet w akademi zdrowia w lodzi ? :)[/QUOTE]
Hej, ja się wybieram od września do Łodzi na weterynarię, można by było się jakoś zgadać. :)
a tak w ogóle jakie macie wrażenia po tej szkole, bo niestety najlepszych opinii nie słyszałam, dopiero to forum podniosło mnie trochę na duchu ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 10 months later...
  • 7 months later...
  • 2 weeks later...

Zapraszam przyszłych uczniów szkół weterynaryjnych, absolwentów, a także wszystkich właścicieli psów na: Warsztaty Masażu Relaksacyjnego Psów, które odbędą się w Łodzi - w dniach 11-12 V 2013r.
Szczegóły na mojej stronie: [url]http://www.huskyzone.pl./psianiania-warsztatymasazu.html[/url]
Zapraszam! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

pracowałam kiedyś w marketingu w Akademii Zdrowia...szkoda gadać :) ale to bylo jeszcze na studiach, jakies 8 lat temu...
kocham psy i sama mam kilka, chcialabym hobbistycznie zapisac sie na zajecia technik weterynarii (mimo ukonczonych dawno studiow i pracy w korpo)...znalazlam oferte Awangardy (zaocznie co weekend za darmo lub zaocznie co drugi weekend za 99zl miesiecznie) i jest też coś właśnie w Akademii Zdrowia...co myślicie o tym? nie chcę uczyć się o zapładnianiu krów czy przepisach ruchu drogowego...bardziej chodzi mi o podstawową wiedze medyczną, żywienie, choroby, urazy, pielęgnacja, głownie u psów.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...