Jump to content
Dogomania

TEKILA bokserka z padaczką - Ma już Nowy DOM :)


Bolsbokser

Recommended Posts

  • Replies 556
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='andegawenka']Obiecałam Alusi Kapselkowej że coś w maju przeleję. Mało bo ciotka zatkana biedami nieadopcyjnymi:-([/QUOTE]
Kochana Andegawenko :calus::calus::calus:Mało nie mało, każdy grosik się liczy. Dziękuję bardzo, bardzo w imieniu Tekilki :Rose:

Link to comment
Share on other sites

Zapomniałam o podaniu konta :oops::oops::oops: (bo znam je prawie na pamięć, to dlatego)

Fundacja "SOS bokserom"
ul. Mrówcza 77a
04-857 Warszawa
KRS: 0000318908
REGON: 141669113
NIP: 952-206-26-60

[B]nr konta:
06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
[/B]nr konta w standardzie IBAN :
PL 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
kod SWIFT: KRDBPLPW
[B]
Z dopiskiem wpłata na operację oczka Tekilki i nick z dogo [/B]
Będę się dowiadywać o wpłatach od Soemci albo od Gerty i w bieżących wątkach wpisywać :multi::multi::multi::loveu:

Dziekujemy za wpłaty:
Wunia 20zł :loveu:
Ellig 25 zł :loveu:
andegawenka 50 zł :loveu:
ilio_n 20 zł :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']Dr .Garncarz to wyjatkowej klasy specjalista :)
Co z padaczka czy jest leczona i jak?
Kto zbiera pieniadze na operacje oczna dla suni?[/QUOTE]
Co z padaczką i jak jest leczona musi nam Bolsik, albo Soemcia napisać. Poczekajmy zatem jak się pojawią :loveu:
Wpłaty będę wpisywać na bieżąco w poście 80 :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Tekila teraz otrzymuje luminal 150 mg rano i 150 mg wieczorem , aspargin jedna
tabletka wieczorem i hepatil podaję , to tyle na padaczkę.
Do oczu wkrapiam rano i wieczorem po jednej kropli Difadol i Tobrosopt.
Ataki padaczki ma co dwa tygodni , a nawet rzadziej , ataki są krótki i moje boksie
nie reagują , więc nie stwarza to żadnego problemu.

Link to comment
Share on other sites

Dziekuje , luminal to lek uspakajajacy i nasenny , aspargin to po prostu - potas, hepatil na oslone watroby.
Widze tu leczenie w kierunku padaczki:(niestety jest to choroba nie uleczalna.
Proponuje dobre zdiagnozowanie neurologiczne.

Link to comment
Share on other sites

Poproszę o dokładne dane dotyczące kwoty i jeśli można fakture - nasza Fundacja zapłaci za operacje oczu suni. Przeciez mam Wam tyle do zawdzięczenia, że się nią opiekujecie i pomagacie. Tyle chociaz możemy dać od siebie.
Jesli da rade,. żebysmy mnogli opłacic to przelewem - podam dane do faktury na PW.

Jesli to będzie u dr Garncarza, to już operował naszą fundacyjna sunie i tak własnie regulowalismy rachunek.

Dajcie znać!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='supergoga']Poproszę o dokładne dane dotyczące kwoty i jeśli można fakture - nasza Fundacja zapłaci za operacje oczu suni. Przeciez mam Wam tyle do zawdzięczenia, że się nią opiekujecie i pomagacie. Tyle chociaz możemy dać od siebie.
Jesli da rade,. żebysmy mnogli opłacic to przelewem - podam dane do faktury na PW.

Jesli to będzie u dr Garncarza, to już operował naszą fundacyjna sunie i tak własnie regulowalismy rachunek.

Dajcie znać![/QUOTE]
Damy, Germaine teraz w lecznicy i nie może rozmawiac, więc jak tylko ustalę - dam znac. DZIEKUJĘ!

[quote name='Ellig']Juz kilka osob wplacilo pieniadze i co teraz....Tyle bidulkow czeka?[/QUOTE]
Ellig, jesli chcesz zwrot, to poproszę Germaine.
[quote name='Wunia']ano czeka, czeka ... moje niech zostanie w rękach sos bokserom ;)[/QUOTE]
Dziękuję, wieczorem założę wątek ślepaczka Totika, którego Kapsel uratowała od uśpienia i sama opłaciła pierwszy miesiąc pobytu psa w DT.

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałem z Germaine , w przyszłym tygodniu umówi Tekiolę na wizytę u Garncarza ,
by zdiagnozował problem i umówi się na zabieg , i wtedy będziemy wiedzieć jaki koszt.
A propo leczenia padaczki , to ja czegoś tu nie rozumiem . Byliśmy z Tekilą na badaniach , wychodzi na to że lekarze nie potrafią leczyć padaczki , podając luminal
lek na uspokojeni , a nie na zachamowanie choroby.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']Dziękuję, wieczorem założę wątek ślepaczka Totika, którego Kapsel uratowała od uśpienia i sama opłaciła pierwszy miesiąc pobytu psa w DT.[/QUOTE]
Soemka, to mój pieniążek na Totika ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...