Jump to content
Dogomania

TEKILA bokserka z padaczką - Ma już Nowy DOM :)


Bolsbokser

Recommended Posts

[quote name='Kapsel']Dziewczyny, jestem pełna podziwu nad znajomością terminów weterynaryjnych i tak rozległej wiedzy [/QUOTE]
po prostu moja sunia cc miała korekty powiek i ektropium (co było znacznie gorsze) i entropium
niestety więc pewne rzeczy same do głowy wchodzą, nawet gdybym nie chciała :shake:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 556
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='PaulinaT']po prostu moja sunia cc miała korekty powiek i ektropium (co było znacznie gorsze) i entropium
niestety więc pewne rzeczy same do głowy wchodzą, nawet gdybym nie chciała :shake:[/QUOTE]

No tak, człowiek uczy się jak dzieci zachorują, a jak ma się baaaardzo chorowite, to wetem niedługo zostać można i wiedza wtedy ogromna :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Przepraszam wszystkim za swoją długą NB. Miałam teraz sporo stresu i schudłam 10 kilo. Na dodatek niedługo wychodzę za mąż,więc znowu mam myśli rozwiane w innym kierunku.

Tekilka zachowuje się co raz lepiej. Na spacerze pilnuje się już bez smyczy, na dodatek załatwia się na nim również. Wcześniej załatwiała się na podwurku,ale poza bramą - na spacerze - niestety nie.
Kiedy chce wyjść za potrzebą - kręci się przy drzwiach i szczeka.
Wkrótce nowe fotki.

PS. muszę Tatę naumieć posługiwać się po forum, to będą wieści bardziej na bierząco. Jutro jeszcze pewnie coś dopiszę.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tekila już prawie 2 tygodnie bez ataku !!!
W pełni zresocjalizowana - zachowuje się jak normalny zdrowy pies. Zaczepia do zabawy, na spacerze pilnuje się bez smyczy, potrzeby fizjologiczne załatwia wyłącznie na terenie lub na spacerze. W mieszkaniu nie załatwia się już od dawna. Sygnalizuje szczekaniem, kiedy chce wyjść lub wejść do domu.
Jest ogromną przylepą. Śpi w nogach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bolsik']Tekila już prawie 2 tygodnie bez ataku !!!
W pełni zresocjalizowana - zachowuje się jak normalny zdrowy pies. Zaczepia do zabawy, na spacerze pilnuje się bez smyczy, potrzeby fizjologiczne załatwia wyłącznie na terenie lub na spacerze. W mieszkaniu nie załatwia się już od dawna. Sygnalizuje szczekaniem, kiedy chce wyjść lub wejść do domu.
Jest ogromną przylepą. Śpi w nogach.[/QUOTE]
Takie dobre wieści to chyba nam zesłał Anioł Boksiowy,
czyli tato Bolsboksera, prawda? :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bolsik']Dokładnie tak,ale pod tymi postami sama się podpisuję,bo tatę dopiero uczę :)[/QUOTE]
Jak zobaczyłam wstawione zdjęcia.......:crazyeye::crazyeye::crazyeye: to naszły mnie wielkie wątpliwości. Ja nie potrafię wstawić zdjęć :oops: Ale Tato jest tak fantastyczny, że potrafił Tekilkę nauczyć tylu już rzeczy, że wstawienie zdjęć to dla niego pryszcz!

Bardzo się cieszę z tak wielkich sukcesów Tekilki :loveu::loveu::loveu:
Tato jest WIELKI :loveu:Wielki Szacunek i wielkie ukłony dla Taty :loveu::loveu::loveu:

Tekilka jest śliczna!!!

Link to comment
Share on other sites

I jeszcze kilka dzisiejszych

[IMG]http://lh6.ggpht.com/_IHy5CS3gC-Q/S9Sb4uqDbzI/AAAAAAAACGI/jdJTepkxDO0/DSC_0328male.jpg[/IMG][IMG]http://lh4.ggpht.com/_IHy5CS3gC-Q/S9Sc5zHgOwI/AAAAAAAACGQ/elsd_lk2n8E/DSC_0342male.jpg[/IMG]

[IMG]http://lh6.ggpht.com/_IHy5CS3gC-Q/S9SdsQA4HXI/AAAAAAAACGY/O3sCkpcTfMU/DSC_0311male.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Jestem naprawdę wzruszona.... zdjęcia przepiękne :loveu: i takie prawdziwe oddające wielką miłość do bokserów. Tego nie można zagrać, to jest szczere i tak naturalne, że aż naturalne piękno bije od Taty.

CUDOWNIE, :loveu: tylko zazdrościć takiego Domku Tymczasowego i oczywiście cudownego Taty :smile:

Tekilka na zdjęciach widać że doszła do siebie, bo.... szczęście wreszcie znalazła u Was Kochani :lol:

Link to comment
Share on other sites

Zdjęcia powaliły mnie na kolana. Tekila wygląda rewelacyjnie, widać że się już zaaklimatyzowała w pełni. A wieści o jej zdrowiu bardzo mnie cieszą.
Oby tylko znalazła jak najprędzej wspaniały dom na zawsze, żeby znów nie pokochała za mocno.

Bardzo Wam dziekuje za pomoc dla suni. Bardzo, bardzo!

Link to comment
Share on other sites

Ostatnio Tekila miała atak 22 04 2010 o 6 rano , następnie przed 20-tą i w nocy
o 3 podczas snu , ataki trwały po około 5 - 6 sek. Teraz przydała by się jakaś
zbiórka na operację oczujej , narazie wkrapiam przepisane krople by jej ulżyć
w cierpieniu.Obecnie Tekila zachowuje się wzorcowo i coraz częściej jest wesoła.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bolsik']Ostatnio Tekila miała atak 22 04 2010 o 6 rano , następnie przed 20-tą i w nocy
o 3 podczas snu , ataki trwały po około 5 - 6 sek. Teraz przydała by się jakaś
zbiórka na operację oczujej , narazie wkrapiam przepisane krople by jej ulżyć
w cierpieniu.Obecnie Tekila zachowuje się wzorcowo i coraz częściej jest wesoła.[/QUOTE]
Jaki byłby orientacyjny koszt takiej operacji?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bolsik']Mysilę że w granicy 300 zł , będę z Batonem u okulisty
Jacka Garncarza to się dowiem.[/QUOTE]
W takim układzie zbieramy się za zbieranie pieniążków na operację oczka Tekilki.
Proszę pozdrowić dr J. Garncarza od fanki bokserów z Konina ;)

Link to comment
Share on other sites

Kochani, pomóżmy zebrać pieniążki na operację oczka Tekilki.
Koszt u dr J.Garncarza około 300żl. :modla::modla::modla::modla::modla::modla::modla::modla::modla::modla::modla::modla::modla::modla::modla:
Kto się zlituje nad biedulką i pomoże????

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...