Jump to content
Dogomania

TEKILA bokserka z padaczką - Ma już Nowy DOM :)


Bolsbokser

Recommended Posts

  • Replies 556
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 4 weeks later...

Dziewczyny, macie olbrzymie doświadczenie z padaczkowymi psiakami, może będziecie w stanie pomóc mojej podopiecznej Sajuki, bo skończyły mi się pomysły:

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248047-U%C5%9Bpi%C4%87-grzeczn%C4%85-kanapow%C4%85-m%C5%82od%C4%85-suni%C4%99-Padaczka-przekre%C5%9Bla-szanse-na-dom[/url]

Przeczytałam cały wątek, jestem pod ogromnym wrażeniem tego, co robicie, wymiziajcie ode mnie Tekilkę :)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Długo niepisałam bo u nas raz lepsze raz gorsze chiwle. Ale teraz nasz cudowna dziewczyna- robi rekord- 43 dni bez ataku- spi całe noce i jest przecudny przytulachem co drze papę wieczorem ze jest głodna namaska mimo ze zjadła o 18 :)
Pozdrawiamy wszytkich.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Minęło już trochę lat. Serce mi pęka bo wczoraj  w moich ramionach odeszła nasza dziewczynka. Była z nami 6 lat, 4 miesiące i 3 dni. Mimo, że mogła mieć od 11 do 13 lat to dla mnie i tak za szybko. Była najwspanialszym psem na świecie. Mimo swoich chorób, cierpień jakie doznała od człowieka ( w międzyczasie jak robiliśmy jej usg całego ciała , okazało się że ma dwa naboje w ciele- jakiś zwyrodnialec do niej strzelał) była ostoją spokoju, łagodności i ciepła. Przyjęła do domu naszą dwójkę dzieci bez mrugnięcia okiem. Starsza córka zaczynała z nią wszystko. Dziś moja 3 lata powiedziała mi że zbuduje z tatą rakietę i poleci z nim i swoimi zabawkami do Tekli do nieba. Mimo wielu trudności, dostosowania naszego życia do niej, była warta wszystkiego. Tęsknie za nią. Tak bardzo tęsknie.Brak mi tego darcia papy o jedzenie, brak pobudki rankiem brak podkradania jedzenia dzieciom. Brak wszystkiego.

Życzę wszystkim walczącym z chorobą swoich pupili nigdy nie poddawajcie się i namawiam z całego serca byście brali takie sieroty jak moja mała Teklusia. Ja pewno, kiedyś znów pokocham jakąś, ale na razie moje serce jest zbyt popękane.

Dziękuję wszystkim za wsparcie jakiego tu dostałam.

IMAG0029.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...