Jump to content
Dogomania

obóz Canis Sapiens


Klaudica

Recommended Posts

  • Replies 147
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

[quote name='Szerkanka']jezeli to jest oboz nastawiony na agility to z molosem nie za bardzo jechac co?[/QUOTE]

Akurat obozy z cyklu Fabryka Talentów nie są nastawione na jeden rodzaj aktywności z psem a właśnie na to aby każdy pies mógł spróbować różnych sportów i zabaw i znaleźć w czym ma talent :) Będzie posłuszeństwo, agility, tropienie, taniec z psem, lonżering, sporty wodne (dog splash i dummy z wody) i wiele innych. Więc każdy pies znajdzie coś dla siebie :)
W ubiegłym roku agility "próbował" na naszym obozie na przykład leonberger ;) Jeżeli ktoś chce tylko spróbować o co chodzi z agility i czy jego psu się to spodoba, tudzież rekreacyjnie sobie poskakać to na naszym obozie jak najbardziej tego dokona. Lecz jak ktos ma ambicje startować w zawodach i podciągnąć swoją technikę to polecam obóz letni organizowany przez Fort.
Tak samo nasze zawody na koniec obozu (zawody z konkurencjami z przymrużeniem oka :) ) zawsze biorą pod uwagę różnorodność rasową na obozie i każdy w czymś może zdobyć punkty.

Strona obozów [URL="http://canissapiens.pl"]www.canissapiens.pl[/URL] . Zapraszam też na stronę naszej szkoły na facebooku, tam jest duza galeria zdjęć z poprzednich obozów.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

[quote name='Coffee&Nera']I jak po obozie? Planuje w przyszłym roku - miejsce, cena, ludzie, szkoleniowcy - wszystko mi pasuje no i wiek mam odpowiedni (+18) czekam tylko na jakieś relacje :)[/QUOTE]

Po obozie super :D , miejsce przeurocze, naprawdę o lepsze byłoby trudno, cenowo nie mam porównania więc się nie wypowiem, towarzystwo bardzo miłe, świetna atmosfera na zajęciach i podczas trawania obozu, szkoleniowców też mogę spokojnie polecić :) Na następny letni obóz też się raczej wybieram :)

Link to comment
Share on other sites

Na początku roku (do końca lutego napewno może wcześniej). To co już mogę powiedzieć o obozach letnich. Obozy odbędą się w Sikorkach [url]www.sikorki.com[/url] , tam gdzie w ub roku. Będzie kolejna edycja FAbryki Talentów w sierpniu oraz kolejna obozu dla VIII grupy. W czerwcu oraz we wrześniu znów planujemy zrobić obóz tropieniowo-obediencowy. Ale to nie wszystko co planujemy na następny rok ;) Tak jak w ubiegłym roku, obozy będą tygodniowe. Zapraszam do subskrybcji naszego newslettera, tam będą najszybciej wszystkie informacje. Zapisać można się poprzez naszą stronę - na głównej stronie, po lewej jest moduł do subskrybcji.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 4 weeks later...

Serdecznie zapraszamy na obozy w 2011 roku.
W tym roku przygotowałyśmy kilka terminów wakacyjnych, jak również obóz w czerwcu i we wrześniu.

"Obedience i praca węchowa" dwa turnusy: 22-26 czerwca oraz 7-11 września - zapraszamy wszystkich miłośników psów sportów, aktywnych właścicieli aktywnych psów i każdego, kto nie wyobraża sobie urlopu bez wspólnej pracy z psem :smile:

"Tropienie i praca w wodzie" 9-16 lipca - to obóz specjalnie dla psów gr. VII (wyżły, setery, itd.) oraz gr. VIII (retrievery, spaniele, psy dowodne, itd.) FCI;

"Fabryka Talentów dla Początkujących" - dwa turnusy: 16-23 lipca oraz 6-13 sierpnia - obóz dla każdego psa i właściciela. Dużo ruchu, zabawy w wodzie, tropienie i obedience;

"Fabryka Talentów dla Zaawansowanych" 13-20 sierpnia - obóz dla doświadczonych adeptów klikania, głównie absolwentów "Fabryki dla początkujących" oraz naszych kursów szkoleniowych - ale nie tylko, chętnie widzimy wszystkie osoby, które mają doświadczenie w szkoleniu pozytywnym :smile:

Zapraszamy na naszą stronę [URL="http://www.canissapiens.pl/"]www.canissapiens.pl[/URL], gdzie podane są wszystkie szczegółowe informacje wraz z kilkoma zdjęciami :smile:

Natomiast zdjęcia z poprzednich obozów można obejrzeć na naszym profilu na Facebooku: [URL="http://www.facebook.com/#%21/pages/Canis-Sapiens-Szkola-dla-Psow/276345476002"]http://www.facebook.com/#!/pages/Canis-Sapiens-Szkola-dla-Psow/276345476002[/URL]

Obóz odbywa się w tym samym ośrodku co w ubiegłym roku nad jeziorem w województwie kujawsko-pomorskim.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 months later...

A ja wciąż zapraszam chętnych na obóz lipcowy dla retrieverów, obóz lipcowy Fabryka Talentów i obóz sierpniowy Fabryka Talentów. Na pierwszy obóz mamy nową atrakcyjną cenę :) Na każdym z tych obozów mamy jeden wolny domek, więc można wybrać się całą rodzinką a dla grup piesków mamy zniżki. Wszystkie zajęcia pod okiem doświadczonych instruktorów.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

jest taka możliwość, ale najpierw musiałabym porozmawiać telefonicznie z rodzicem a poza tym rodzice muszą przywieźć osobiście do ośrodka. Zwolnił nam się jeden pokój w domku na obóz, który teraz w sobotę się zaczyna (promocyjna cena :)) i mamy wolny domek na obóz kolejny (od 13 sierpnia)

Link to comment
Share on other sites

Nie jestem zainteresowana w tym roku niestety, gdyż byłam już na obozie z psem organizowanym przez Wandrus, no i rodzice stwierdzili, że mi wystarczy - w ciągu roku jeszcze szkolenia i w ogóle. Ale za rok miałam jechać na dwa turnusy z Wandrusem - jednak zainteresowała mnie Wasza oferta.

Cieszę się, że byłaby taka możliwość, ponieważ obecnie mam 14 lat, a 15 skończę dopiero w marcu. Mam młodą suczkę owczarka niemieckiego - raczej nie stwarza problemów ;) .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...