• Announcements

• Admin

Regulamin Forum   12/31/16

Dogomania na Facebooku
      https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    
Patikujek

})i({ Baksymilianowo przejęte przez Blu })i({

4812 posts in this topic

Dnia 6.10.2017 o 21:18, łamAga napisał:

Ale że nigdy nie miałam tak niszczycielskiej besti nie spodziewałam się takich akcji :P

Może ma za mało ruchu, zajęć ? ;p 

14 godzin temu, Aleksa. napisał:

Może ma za mało ruchu, zajęć ? ;p 

Podejrzewałam że tak ;( ale jak idziemy na długi spacer i wyszaleje się z Brando tak że ledwo wraca to i tak w domu demoluje :/

1 godzinę temu, łamAga napisał:

Podejrzewałam że tak ;( ale jak idziemy na długi spacer i wyszaleje się z Brando tak że ledwo wraca to i tak w domu demoluje :/

U mnie to samo... nieważne jak bardzo zmęczony jestem pies po 5 minutach już mu się nudzi.  Dodatkowo ten pies nie potrafi się skupić na jednym na dłuższą chwilę więc ćwiczenie komend czy próba w zabawy węchowe mało daje.... 

Mnie najbardziej przeraża fakt, że on nie potrafi zrozumieć czego nie  wolno... 

Wczoraj wieczorem poszłam do łazienki na max 2 minuty a jak wróciłam to pół kanapy było w lakierem do paznokci bo stał na stole.  Dzięki Bogu mam całą kanapę poprzykrywaną starymi narzutami

Kurcze on rok lada moment kończy. ...

Nigdy więcej szczeniaka. 

A ja wczoraj robiłam obiad , co prawda trochę mi to zajęło bo robiłam pierogi , wychodzę z kuchni i pierwsza myśl " qurwa skąd ten śnieg ? , psy wniosły , sypło śniegiem ? " cały korytarz biały , o uj chodzi , podchodze bliżej , patrze , a to pieluszka cała rozszarpana na kawałeczki , młoda wyciągnęła pieluche ze śmietnika w pokoju i ją rozszarpała , nie szło tego sprzątnąć , granulat się poprzyklejał do podłogi , ja też jestem zdania że "NIGDY WIĘCEJ SZCZENIAKA !" ale ja sobie mogę chcieć :/ Sebek już ogląda hodowle rottwailerów ;(

11 godzin temu, łamAga napisał:

A ja wczoraj robiłam obiad , co prawda trochę mi to zajęło bo robiłam pierogi , wychodzę z kuchni i pierwsza myśl " qurwa skąd ten śnieg ? , psy wniosły , sypło śniegiem ? " cały korytarz biały , o uj chodzi , podchodze bliżej , patrze , a to pieluszka cała rozszarpana na kawałeczki , młoda wyciągnęła pieluche ze śmietnika w pokoju i ją rozszarpała , nie szło tego sprzątnąć , granulat się poprzyklejał do podłogi , ja też jestem zdania że "NIGDY WIĘCEJ SZCZENIAKA !" ale ja sobie mogę chcieć :/ Sebek już ogląda hodowle rottwailerów ;(

No tak juz bywa, w koncu to dzieci ;) 

Dnia 11.10.2017 o 11:51, łamAga napisał:

Powiedz Sebkowi, że ty się z domu wyprowadzasz na czas póki już psa nie ułoży :P

Dnia 10.10.2017 o 11:06, łamAga napisał:

Jednorazowe spacery nie "wymęczą" szczeniaka :/

2 godziny temu, *Magda* napisał:

Myślałam, że to regularne ;p 

19 godzin temu, Patikujek napisał:

Powiedz Sebkowi, że ty się z domu wyprowadzasz na czas póki już psa nie ułoży :P

Ooooo i tutaj to by się ucieszył i już jutro po szczyla jechał :P

12 godzin temu, *Magda* napisał:

wiem ale niestety nie możemy iśc tak czesto jak byśmy chcieli :/

9 godzin temu, Aleksa. napisał:

Myślałam, że to regularne ;p 

z Brando , regularnie co 2 tygodnie :P

Z Blu robimy dziennie 7-10 km ( jedynie kiedy totalnie leje to krótsze ) . W tym jest aportowanie, ćwiczenie komend i luźne węszenie też, ale dla niego to nic...

1 godzinę temu, Patikujek napisał:

Z Blu robimy dziennie 7-10 km ( jedynie kiedy totalnie leje to krótsze ) . W tym jest aportowanie, ćwiczenie komend i luźne węszenie też, ale dla niego to nic...

A ja muszę powiedzieć że Tamira chyba "poważnieje " dzisiaj na spacerze nawet Ania to zauważyła że Tamira jest jakaś taka "grzeczniejsza " , tylko dlaczego w domu tego nie widać ;(