Jump to content
Dogomania

})i({ Baksymilianowo - Blu i Benji podbijają świat })i({


Patikujek

Recommended Posts

19 godzin temu, łamAga napisał:

o nie , miniatura tybetana odpada, one są fajne dlatego że sa takie ogromne <3

Wiem, wiem. Też kocham wielkie psy, jednak muszę myśleć realistycznie o swoich możliwościach i co będzie w razie "w" 

19 godzin temu, łamAga napisał:

też bym nie chciala z wodogłowiem ;( no a agresywanego to już w ogóle ....

To nie kupuj takiego z wodogłowiem :P

19 godzin temu, Ania :) napisał:

Trzymam kciuki by z nowym papikiem wszystko wypaliło :) 

Dzięki wielkie. Sprawa jest na tyle zakręcona, że szczylek może być u mnie może i już za 2 mies. a może dopiero pod koniec roku.... Także to wszystko jedna wielka niewiadoma i staram się nie nakręcać. Z resztą Chłopaki dają mi na razie tyle zajęcia, żę nie mam czasu myśleć o czym innym :P

18 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Uważam, że z Rychem podjęłaś słuszną decyzję ;)

A co do papsa... hmmm, umieram z ciekawości :D Wszystkie mniejsze psy z I gr kojarzą mi się z intensywnym kłaczeniem:D

Dzięki, też tak mi się wydaje. Chcę by mu było jak najlepiej bop jak mu zmieniać swój rodzinny dom to tylko na lepszy a nie na to samo co miał, albo i gorzej :)

Paps będzie myślę dla wielu zaskoczeniem. Teraz gdy wybierałam rasę, te które zostały na koniec to była taka mieszanka tak różnych typów psów pod względem wygląda i częściowo charakteru, że sama nie wiem jak ja je powybierałam. Dobrze, żę od dawna myślałam o drugim psie to już wcześniej zaczęłam szczegółowiej sprawdzać każdą rasę która wpadła mi w oko. Na koniec kiedy w sumie na tablicy zostały 3 rasy próbowałam je jak najlepiej poznać. Na szczęście 2 z 3 znałam już wcześniej osobiście nie najgorzej. :D

Także musicie teraz jeszcze troszkę zaczekać. Myślę, że sprawa pierwszego możliwego terminu przyjścia szczyla do mnie rozwiąże się najpóźniej do pierwszej połowy marca

 

A tak żeby nie było zbyt pięknie to przed wczoraj padła mi na amen lodówka, a wczoraj pralka..... Po południu byłam kupić nowe i teraz jestem typowym polakiem żyjącym na kredytach... Ehhhh... mam nadzieję, że jakoś to ogarnę. A przynajmniej do sierpnia kiedy już rata za laptop odpadnie ....

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, angineuuka napisał:

Myślę, że " ta" rasa może być okej dla ciebie ;) Bierz teraz, zaraz! zdasz i relację jak się żyje z tym psem :D 

Czyżbyś miała jakieś info o co mi chodzi czy się po prostu domyślasz?

To nie ode mnie zależy. Ja zgłosiłam chęć posiadania psiaka, a co do wyboru szczeniaka zdałam się na pewną grupę ludzi i zamierzam poczekać na odpowiedniego papika. Oni wiedzą co robią

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.02.2018 o 19:52, Patikujek napisał:

Czyżbyś miała jakieś info o co mi chodzi czy się po prostu domyślasz?

To nie ode mnie zależy. Ja zgłosiłam chęć posiadania psiaka, a co do wyboru szczeniaka zdałam się na pewną grupę ludzi i zamierzam poczekać na odpowiedniego papika. Oni wiedzą co robią

ino podejrzewam, a może i się domyślam? :) bardzo bym chciała żeby to było "to". 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...