Jump to content
Dogomania

})i({ Baksymilianowo - Blu i Benji podbijają świat })i({


Patikujek

Recommended Posts

Nie próbowałam.. Ale też to nie dzieje się codziennie. On ma pewnie złe nawyki z poprzedniego domu bo to ponoć melina była. Uwielbia lać na moją kołdrę, i do wszelkich pustych dużych naczyń(?) w stylu wanna, zlew, umywalka i każda duża miska jeśli będzie stała gdzieś... Brak mi sił do tego gnoja

Link to comment
Share on other sites

Chyba kot Alaskan miał tego typu problem... a na pewno Sol Istar19 sikała wszędzie... może coś doradzą...

Obróżka mimo wszystko może pomóc. Moja sralnica wszędzie robiła dwójkę, dopiero teraz sobie myślę, że ona czuła się zagrożona przez drugiego kota - niby się lubili, ale jednak wciąż waliła dwójkę przy nas, na środku kuchni. Czasem zdarzało jej się trafić do kuwety, ale jednak często robiła gdzie indziej... albo w kuchni, albo po kątach... Też była z jakiś słabych warunków. No i jak wtedy wykluczałam opcję, że to stres, że to na pewno nie tle behawioralnym, tak teraz uważam że się mogłam srogo mylić...

A może postawienie drugiej kuwety, tym razem samoczyszczącej (takie kuwety bezżwirkowe) i uniemożliwienie dostania się do łazienki dałoby dobry efekt?Jeśli raz na sikał do wanny, będzie nadal tam sikał, bo mu pachnie z odpływu.

aaa, no i czy jest wykastrowany? Bo rozumiem, że nerkowe problemy wykluczone (przez badanie moczu, usg jamy brzusznej, morfologię z jonogramem i biochemię + testy fiv/felv)... :(

Współczuję...

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, Patikujek napisał:

Dawaj, ale ja w zastępstwo oddam Koteła... Jestem u granicy wytrzymałości i Koteł to chyba będzie mimo swej przymilastej natury pierwsze zwierzę, którego się z domu pozbędę. Właśnie odkryłam, że zalał mi kolejną kołdrę... No kupioną tydzień temu.... Był sam gnój w sypialni , pies na przedpokoju, kuweta czysta... Wyniki badań ok. Przysięgam, że albo ktoś go weźmie, albo go zatłukę

Ogon to jeszcze nic, Blu wszędzie morde musi wsadzić i wszystko przejrzeć co jest na stole czy szafkach i pyskiem wszystko zrzuca. Albo mimo zakazu ładuje się skokiem na łóżku ajczęściej wprost na moją głowę

Nie no my to mamy chyba te same przygody , Ibri też nam leje , ale ona wybiera sobie korytarz , długi , bardzo długi czas był spokój bo Sebek zrobił wolierę i sobie z piwnicy mogą tunelem iść do woliery , nawet zimą się tam chodziła załatwiać ale któregoś pięknego dnia oczywiście Tamira skoczyła na tunel i go zarwała więc zamknęlismy kotom wyjście do tunelu żeby czasami nie uciekły . Ibri zaczęła od nowa lac na korytarzu mimo iż tunel jest dawno naprawiony ;( 

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, łamAga napisał:

Nie no my to mamy chyba te same przygody , Ibri też nam leje , ale ona wybiera sobie korytarz , długi , bardzo długi czas był spokój bo Sebek zrobił wolierę i sobie z piwnicy mogą tunelem iść do woliery , nawet zimą się tam chodziła załatwiać ale któregoś pięknego dnia oczywiście Tamira skoczyła na tunel i go zarwała więc zamknęlismy kotom wyjście do tunelu żeby czasami nie uciekły . Ibri zaczęła od nowa lac na korytarzu mimo iż tunel jest dawno naprawiony ;( 

Faktycznie mamy coraz cześciej podobnie. Gdyby koteł lał tylko po miskach czy do wanny to pół biedy, ale kurde on uwielbia właśnie na pościel albo poduszki... O ile poduszki jeszcze idzie wyprać to kołdra nie wejdzie do pralki.... Teraz lato to jeszcze schnie na balkonie wszystko w miarę szybko, ale jak przyjdzie zima to ja tu chyba zbutwieję....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Hej. Jakoś nie mam weny na dogo ostatnio. A teraz jak chwilowo bez lapka jestem ( nie chce pokazywać palcem przez kogo) to już w ogóle. .. Ale tak w skrócie to: pies mnie wykańcza psychicznie i fizyczne.  Dodatkowo te wieczne deszcze nie pomagają.  Z kotem po ostatniej akcji się już nie cackam.  Nawet załapaliśmy mi już nie jest. Wychodzę z domu to kot do kennela w ktorty ma kuwetę i spokój. 

Nie mam za bardzo fot, ale dam wam kilka filmików 

Najpierw dyskowe. Jak już wszystkie piłki uważane są za zaginione to łapiemy za dysk. Początkowo Blu.był bardzo niechetny, ale ostatnio chyba się przekonuje 

 

Tutaj głupawa u znajomych na działce . To miejsce zawsze tak na niego działa. ..

 

Jakiś taki spacerowy jeszcze 

 

To teraz cieszcie się tym co macie bo nie wiem kiedy następne 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, łamAga napisał:

Hejka ;)

Ja to już w ogóle załamuje ręce , Tamira to niszczycielskie zuo ;( 

Blu nie lepszy.  Myślałam, że najgorszy okres to wymiana zębów, ale niestety. ... najgorsze, że on nie może zrozumieć czego nie wolno. Nigdy nie pozwalałam mu się kablami bawić.  Zawsze albo podmiana na jego zabawkę albo opieprz , a on w zeszłym tygodniu przylatuje mi do łóżka z na wpół poćwoartowanym kablem z laptopa i jeszcze się dziwi że nie chce się bawić.  To samo z butami jeśli tylko zapomnę schować, i że wszystkim czum da się bawić.  Ostatnio podczas mojej obecności  ( spalam w drugim pokoju ) rozbebeszył poduszki w salonie. Wczoraj, np. uznał że butelka z colą to świetna zabawka. I chyba nie muszę mówić jak wygladal przedpokój chwilę później  (na całe szczęście akurat tam ją przebił zebem a nie w sypialni )

 

Nie wiem na co był mi ten pies.... moje życie było takie piękne jeszcze rok temu 

I ile byłam w stanie zaoszczędzić,  nie musząc kupować butów 2 razy w sezonie i ładowarek raz w miesiącu 

Link to comment
Share on other sites

Mamy podobnie ;(

ostatnio jak weszłam na podwórko to myślałam że krew mnie zaleje , było tam wszystko , nowy kosz od kosiarki z wielką wygryzioną dziurą , poduszki rozbebeszone , basen , grabie , nożyk , i całe podwórko w kawałkach gąbki ;(

o ladowarkach , kablach już nie wspomne ;(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...