Jump to content
Dogomania

})i({ Baksymilianowo - Blu i Benji podbijają świat })i({


Patikujek

Recommended Posts

20170819_170955.jpg

 

Byliśmy też w sąsiednim miasteczku zamek zobaczyć

20170819_155155.jpg

20170819_155045.jpg

 

A moje słoneczko to oczywiście miłośnik przyrody i z każdego spaceru musi przynieść mamusi jakieś nasionka

20170819_172739.jpg

20170819_174652_1.jpg

Jednak muszę przyznać jedno. Nie ważne jakiej rasy będzie mój kolejny pies, ale na 90% będzie szorstkowłosy. Nie ważne czy błoto, czy nasionka, czy rzepy ... wszystko pięknie da się bez problemów usunąć. U Baksa nożyczki by już były w ruchu

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Patikujek napisał:

Może i się nie czepia, ale włosy czepiają się kanap. Jak jak raz w tyg. czymś a'la furminator przejadę Blu to nawet włoska w domu nie mam. Ale kot nadrabia :P

Oj tak , wbijają sie te małe igiełki że ich usunąć nie idzie , a koty .... to osobna historia , wiem coś o tym :D

Link to comment
Share on other sites

Jaka udana pogoda :) U nas leje, jest mega jesiennie, ale się cieszę i tak. Lubię jesienną pogodę;). Tylko zdjęć brak.

Ładne te zdjęcia. Badziewia w sierści znam doskonale i u nas faktycznie zazwyczaj kończy się nożyczkami - mogę wyczesać i wyjąć palcami, ale zazwyczaj coś przeoczę i muszę wyciąć. No ale odkąd psa podcięłam, to tyle się nie czepia do niego. A może my już nie chodzimy po takich chaszczach, jak dawniej? hm... :D

Link to comment
Share on other sites

U nas leje praktycznie co dzień lub co drugi. Pogoda się u mnie zmienia po 3 razy na dzień, a w nocy to już piździawica straszna. U mnie w ogóle nie było lata tak faktycznie. Niby były gorące dni, ale to jeden a na drugi dzień już 20 stopni i deszcz. Pierwsze lato w moim życiu, że ani razu nie byłam nad wodą popływać....

 

A dzisiaj dla odmiany paskuda Koteł

DSC04170.jpg

i żebraki 2

DSC04181.jpg

 

Doszedł obiektyw :P

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, *Magda* napisał:

Sama jesteś "paskuda", a kotełek jest miodzio :*

Przez to miodzio ostatnio 2 kołdry poszły do śmieci....

40 minut temu, łamAga napisał:

Taaaak dwa słodziaki <3

To teraz bedziesz caly czas focić i nas rozpieszczac fotełkami :D

E.... tak, tak! Oczywiście..............................................................................................................................................................................,że nie

Link to comment
Share on other sites

Kotełek ostatnio znów włączył swoje obsikiwanie wszystkiego....

Ale, chyba juz znalazłam przyczynę i znów od około tyg. jest ok... 

Co dało się do pralki zmieścić i wyprać to wyprałam, ale niestety 2 kołdry były jeszcze takie pierzaste i poszły na śmietnik. 1 stara jak świat, do czyszczenia się nie nadawała bo by się rozpadła, a kolejna dośc nowa, ale za to mniej warta od czyszczenia...

Link to comment
Share on other sites

Przyczyną wszystkiego złego u nas w domu jest jedno - Blu....

Poczatkowo lał bo Blu mu przeszkadzał. Ale wsadziłam kuwetę do kenela, zastawiłam wejście by tylko kot potrafił i było ok. Niestety teraz jak już pisałam, Blumowa odwala i nie daje kotu spokoju, zdaje się, że tak gonił kota, że ten często nie potrafił do kuwety dotrzeć bo pies mu nie dawał... I tak teraz jak jestem w domu, to pilnuję Blu bynie ścigał kota, a jak wychodzę kot zostaje zamknięty w sypialni z kuwetą, a pies na przedpokoju

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Blu dokucza zabawowo czy raczej z innymi chęciami?
Biedny kotełek... :<

Blum chcę się bawić, jak z psem. Podgryza, łapą trzaska, goni itp...itd.. Nie robi krzywdy, a przynajmniej nie specjalnie. Jednak jest dość mało delikatny i kotu takie pacnięcie nie sprawia zbyt wiele przyjemności

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Patikujek napisał:

Blum chcę się bawić, jak z psem. Podgryza, łapą trzaska, goni itp...itd.. Nie robi krzywdy, a przynajmniej nie specjalnie. Jednak jest dość mało delikatny i kotu takie pacnięcie nie sprawia zbyt wiele przyjemności

Podrzucić Kurzyka? Lubi męczyć psy, walić pazurami, gryźć, wskakiwać na grzbiet i zmuszać w ten sposób psa do ruchu... powinni się dogadać :D Obaj nie są delikatni, więc jest szansa, że Blu wymęczy mi kota, a Kurz Tobie psa :D

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Podrzucić Kurzyka? Lubi męczyć psy, walić pazurami, gryźć, wskakiwać na grzbiet i zmuszać w ten sposób psa do ruchu... powinni się dogadać :D Obaj nie są delikatni, więc jest szansa, że Blu wymęczy mi kota, a Kurz Tobie psa :D

Dawaj, ale ja w zastępstwo oddam Koteła... Jestem u granicy wytrzymałości i Koteł to chyba będzie mimo swej przymilastej natury pierwsze zwierzę, którego się z domu pozbędę. Właśnie odkryłam, że zalał mi kolejną kołdrę... No kupioną tydzień temu.... Był sam gnój w sypialni , pies na przedpokoju, kuweta czysta... Wyniki badań ok. Przysięgam, że albo ktoś go weźmie, albo go zatłukę

1 godzinę temu, łamAga napisał:

Jeju Tamira też jest mega nie delikatna ;( macha tym ogonem i zwala wszystko co jest w pobliżu , normalnie słoń w sklepie porcelany :/

Ogon to jeszcze nic, Blu wszędzie morde musi wsadzić i wszystko przejrzeć co jest na stole czy szafkach i pyskiem wszystko zrzuca. Albo mimo zakazu ładuje się skokiem na łóżku ajczęściej wprost na moją głowę

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...