Jump to content
Dogomania

})i({ Baksymilianowo - Blu i Benji podbijają świat })i({


Patikujek

Recommended Posts

2 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

A te dzieci mają swojego psa? :D

Świetne zdjęcia, a Blu - och, gdzie ten szczeniak? :<

Nie, nie mają. Lena ogólnie trochę się boi Blu, ale im dłużej w jego towarzystwie przebywa tym bardziej się przyzwyczaja do jego obecności. Natomiast mały Leon nic sobie z psa nie robi. Jak go czasem przewróci to się tylko śmieje :)

Aco do szczeniaka to na szczęście znika i powoli zamienia się w dużego piesa (niestety tylko z wyglądu) :P

Link to comment
Share on other sites

To tym razem wszystkiego po trochu

Najpierw dmuchawcowy pies

20170523_124951.jpg

Potem wstrętne kocisko

20170521_163045.jpg

A takie fajne było w Netto

20170519_153045.jpg

I nakoniec,kiedyś pisałam wam, że zamówiłam sobie erdela u pani z fb. Dostałam go już dawno, dawno, ale dzisiaj stwierdziłąm, zę jeszcze się nim nie chwaliłam (w rzeczywistości troszkę ciemniejszy jest jak na zdjęciu)

20170521_164555.jpg

 

Na koniec muszę się jeszcze wyżalić.Kurdę od 2 tyg próbuję kupić auto. Oglądałam tak już dokładnie od tego czasu 6  ciągle coś. Ja wiem, że mój budżet nie jest powalający i może mam za duże wymagania...No, ale czy to dużo wymagać żeby kupowane auto było sprawne po prostu,żebym na dzień dobry nie musiała drugie tyle w nie ładować?

Przedwczoraj oglądałam świetną mazdę...Kurdę strasznie mi się podobała... I ogólnie niby było ok, bez jakiś większych problemów, ale takie drobne się zbierały. To przegub, to coś z klimą, to coś z panelem do otwierania szyb, trzeba by hamulce wymienić...itd. jak kupując auto wydaję wszystko co mam, to nie mam potem jeszcze na takie rzeczy... A muszę w końcu coś kupić bo nie wiem jak długo jeszcze mogę brata auta używać...wrrr. A wszystko zawsze tak poukrywane, że gdyby nie mój specjalista, którego ciągam za sobą to bym kupiła złoma za masę kasy...Taka nieuczciwość powinna być karana...

 

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj pogoda dopisała, dodatkowo w DE jakieś święto, a co jeszcze lepsze nawet ja wolne miałam, więc grzechem było nie skorzystać z tego dnia. Wybraliśmy się na spacer (właściwie pojechaliśmy) nad jeziorko, ale ludu z okazji dnia wolnego tyle, że trzeba było się bardziej w pola ewakuować. A jak tak łaziliśmy po tych polach to się troszkę zgubiliśmy i z planowanego 1,5 godzinnego spaceru zrobił się ponad 3. Mnie wszystko boli i mokra jestem jak po kąpieli, ale ma to swoje dobre strony. Pies śpi jak zabity :D

DSC03651.jpg

 

DSC03653.jpg

DSC03657.jpg

DSC03659.jpg

DSC03662.jpg

Link to comment
Share on other sites

Te święto, to Wniebowstąpienie Pańskie :P W Holandii też dziś wolne z tej okazji ;) Ale co z Tego jak mój mąż i tak musiał iść do pracy :/

Szukania samochodu nie zazdroszczę :/ Najbardziej wkurzające jest to, że w ogłoszeniu/przez telefon auto jest super, cud miód, a jak się pojedzie zobaczyć, to szkoda czasu...

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, *Magda* napisał:

Te święto, to Wniebowstąpienie Pańskie :P W Holandii też dziś wolne z tej okazji ;) Ale co z Tego jak mój mąż i tak musiał iść do pracy :/

Szukania samochodu nie zazdroszczę :/ Najbardziej wkurzające jest to, że w ogłoszeniu/przez telefon auto jest super, cud miód, a jak się pojedzie zobaczyć, to szkoda czasu...

Ja też miałam pracować (taka fucha) odwołali w ostatniej chwili

A co do auta to prawda, ostatnio kolega chciał też jechać jedno fajnie się zapowiadające, ale prawie 100km i po ostatnich akcjach stwierdziłam, że nigdzie nie jadę.Szkoda na benzynę. Ja nie wiem jak to jest, ale mam wrażenie że jeszcze kilka lat temu jakoś mniej kombinowali z ukrywaniem wad.A teraz byle więcej kasy i tylko nadzieję, mają, ze ktoś zielony przyjedzie. Połowa jak zaczynam gadać to zaraz, że wszystko idealnie itd. I trochę się z pochwałami opanowują gdy wspominam, że auto zostaje w Niemczech i tu musi TUV przejśc! Dzięki bogu za mojego kumpla mechanika, który ze mną jeździ bo on to w każdą dziurę zajrzy i kompa jeszcze podłączy. U niektórych to od razu widać po minie jak kompa wyciąga, czy coś wyjdzie haha

Link to comment
Share on other sites

Jakie piękne fotki, jaka piękna pogoda i jaki piękny pies! :D
Zazdroszczę!!!

Erdelek też superowy!

Trzymam kciuki za zakup samochodu. Pamiętam, jak niedawno w rodzinie ktoś szukał samochodu i też to była tragedia... aż się odechciewa szukać i kupować....

Link to comment
Share on other sites

Super focie ! <3

A te psiaki na szydełku to ja ciągle oglądam <3 super jest , ile wzięła za takie maleństwo ? ;) 

Co do aut to sie nie wypowiadam , My jak kupowaliśmy to też wszystko ładnie pięknie a jak sie okazało to tłumik do naprawy , biegi do naprawy , reczny do naciągnięcia i jeszcze miała być klima niby świeżo nabita a jest pusta grrrrr

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...