Jump to content
Dogomania

})i({ Baksymilianowo - Blu i Benji podbijają świat })i({


Patikujek

Recommended Posts

14 minut temu, *Magda* napisał:

Te uchole dają uroku Aramisowi :)

Rozmawiam własnie z rodzicami i on ogólnie taki fajny masywny, do tego te klapnięte uchole, że gdyby nie kolor to bym powiedziała, że to brytyjczyk

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

Adopcja 2. kota - wspaniała decyzja, zwłaszcza że staruszki rzadko są adoptowane! <3
Jaki uchachany Blu, aż zazdroszczę :)

Po pojej trójce młodzików myślałam, że więcej na kota się nie zdecyduję, ale odkąd poznałam schroniskowe staruszki to kiedy mam ukradła Lucka brakowało mi takiego wspaniałego dziadka w domu

1 godzinę temu, łamAga napisał:

jaki słodziasty kotek <3 wielkie serducho masz <3

na fb masz prawdziwą date urodzenia ????? 

jeśli jest tam 5.08.88 to prawdziwą :D

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Patikujek napisał:

Rozmawiam własnie z rodzicami i on ogólnie taki fajny masywny, do tego te klapnięte uchole, że gdyby nie kolor to bym powiedziała, że to brytyjczyk

Po pojej trójce młodzików myślałam, że więcej na kota się nie zdecyduję, ale odkąd poznałam schroniskowe staruszki to kiedy mam ukradła Lucka brakowało mi takiego wspaniałego dziadka w domu

jeśli jest tam 5.08.88 to prawdziwą :D

Mi się właśnie od razu z brytyjczykiem skojarzył <3

Oooo matko , ja z tego wczorajszego zdjęcia to bym Ci dała góra 17 lat :P

Link to comment
Share on other sites

Blu jak do mnie trafił to mieszkał z Lucjanem (tym którego mama mi ukradła ) więc agresji w nim nie ma. Zawziecie chce się bawić z kotem,  a że kot się go nie boi to tym bardziej żyć mu nie daje.  Także jak Blu za bardzo zaczepia to kot mu łapą kilka razy trzaska i pies na 3 sekundy odpuszcza, a po chwili znów.  Jak już kot się zmęczy odganianiem to sobie na szafę idzie 

Link to comment
Share on other sites

Jeju jak słodziasto :* 

również życzymy wesołych świąt ;)

U Nas pies i koty jeszcze nie pałają do siebie miłością ale już coraz częściej koty przychodzą do Nas do pokoju gdzie leży Tamira , jak Tamirze uda się dorwać kota to kot a zwłaszcza Ibri nie daje się dotknąć więc Tamira zawsze dostanie po łbie i ucieka hehe 

 

Link to comment
Share on other sites

Moment kiedy Koteł leje psa po głowie jest dla Blu najlepszą rozrywką.  Z tym, że obecny kot bezzębny jest i pazury ma obcięte to Blu nie rozumie o co chodzi bo nie boli. A do tego kot się go nie boi. Jak w domu był Lucjan to nie było tak miło bo on był bardziej bojowy i się bał psa. 

A tak poza tym to byliśmy dzisiaj z Blu na świątecznych zajęciach w klubie.  I nawet załapaliśmy się na kilka zdjęć.  Niestety głównie pokazują moment gdy pies mnie olał dla jedzenia podczas konkurencji z olewaniem otoczenia. 

FB_IMG_1492367817516.jpg

FB_IMG_1492367822475.jpg

FB_IMG_1492367830928.jpg

FB_IMG_1492367903554.jpg

FB_IMG_1492367913707.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.04.2017 o 21:41, *Magda* napisał:

To moje zwierzęta po 7 latach wspólnego życia tak nie śpią ze sobą :P

Ja też jestem w wielkim szoku, że tak się to ułożyło.  Adoptując Koteła miałam tylko nadzieję, że nie wydrukiem oczu Blu,  a tu taka miła niespodzianka. 

 

A takurat pięknie było u nas przedwczoraj by po jednym dniu znów mogła przyjść deszczowa i zimna rzeczywistość 

20170424_124318.jpg

20170424_124308.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...