Jump to content
Dogomania

})i({ Baksymilianowo - Blu i Benji podbijają świat })i({


Patikujek

Recommended Posts

5 godzin temu, dwbem napisał:

Piesio śliczny ale czy zamiast szukać karmy nie zdrowiej dla rosnącego szczerniaka byłoby karmienie go tak, jak się psu należy czyli mięsem oczywiście z dodatkami?

Karma Husse ma chyba sporo zboża w składzie, jeżeli już musisz karmą czego ja osobiście nie uznaję to wybierz dobre beżzbożowe. Ew. dobre puszki mięsne np. z Zooplusa.

I przy okazji pytanie - dlaczego nie lubicie pani Suminskiej, to dobra kobieta kochająca i rozumiejąca psy jak mało kto, całe życie zbiera bezdomniaki, pomaga im.

I nie mówi glupot, mowi prawdę tylko trzebachcieć ją i psy rozumieć.

Ja myślałam o Barfie, ale u mnie nie dość że ciężej z dostępnością mięsa w sensownej cenie to poza tym nie mam gdzie tego mięsa trzymać.  W domu brak miejsca na zamrażarki a w piwnicy brak gniazdek elektrycznych.  Gdybym w PL była to bym się nie zastanawiała, ale tu mam z tym lekki problem. 

 

A tak w ogóle co do bardziewnych karm  to tak wyszło ostatnio ze Blu zjadł porcję takiej trochę gorszej jakościowo i powiem szczerze,  że to bym pierwszy raz kiedy po jedzeniu bąków nie puszczal i zrobił najlepsza kupke ever 

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Patikujek napisał:

Ja myślałam o Barfie, ale u mnie nie dość że ciężej z dostępnością mięsa w sensownej cenie to poza tym nie mam gdzie tego mięsa trzymać.  W domu brak miejsca na zamrażarki a w piwnicy brak gniazdek elektrycznych.  Gdybym w PL była to bym się nie zastanawiała, ale tu mam z tym lekki problem.

Ja się zaopatruję w normalnym sklepie :P Z tym, że najczęściej kupuję takie co mają dzień ważności, to wtedy taniej niż dla nas ;)

Link to comment
Share on other sites

Może jak znajdę u nas jakiś mięsny lepszy to spróbuję. Bo niestety u małe miasteczko i mam wybór dość ograniczony. Do tego muszę niewielkie ilości kupować gdyż jeśli chodzi o moją lodówkę to mam co do jej wielkości również wiele do życzenia :D

 

Tak w ogóle zamówiłam sobie tutaj: https://www.facebook.com/HArt-Rękodzieło-1505107379714934/?fref=ts erdela i już nie mogę się doczekać. Uważam, że pani która to robi jest genialna!!! Jestem zachwycona grzywaczami i sznaucerami

 

DSC02867.jpg

Link to comment
Share on other sites

http://www.dogomania.com/forum/applications/core/interface/imageproxy/imageproxy.php?img=http://i228.photobucket.com/albums/ee177/Patikujek/DSC02867.jpg&key=d1c4df18c32797fc7098ff2ab02e0bbc0496e7cf30293dd622b36a3694f13054 zakochałam się w nim <3

14 minut temu, mar....ka napisał:

hej, faktycznie babka zdolna (owce są super). Tak z ciekawości , ile bierze za takie cudo??? Ostatnio wychodzę z założenia, że im mniej bibeletów, tym łatwiej utrzymać porządek.

święte słowa !

Link to comment
Share on other sites

Wpadki?! On poza rannym spacerem i wieczornym po mojej pracy załatwia się tylko w domu.  A i czasem rano i wieczorem trzyma do domu. W domu maty w ogóle olałam bo on nie potrafił ogarnąć dlaczego raz w domu jest ok a raz nie.  Matą leży bo jakby mu się kupę zdarzyło w domu to najczęściej w jedno miejsce i tam matą leży.  Dodatkowo mój geniusz zła ostatnio trzyma na spacerach jak szalony, ale już nawet nie do domu on teraz czeka żeby wejść na klatkę schodową i jak jak zaminęły z klatki dźwięku wtedy zaczyna sikać.  Jak szybko go na dwór wyrzuce to znów przestaje,  po czym wracamy i ledwo zamknęła drzwi na klatkę on zaczyna lać. ... A ostatnio pobił sam siebie bo jak nie zrobi na dworze to go biorę na ręce i do domu żeby nie lał na klatce to on wpadł do mieszkania ,poleciał do klatki czyli tam gdzie śpi i tam się zlał po czym przyleciał się tulic. .. ręce mi opadają.  A na dworze natomiast jak zdarzy mu się wysikać  (przeważnie rano, bo całą noc nie sika a ja śpię w dreszcz i o 6 budzik i lecimy na dwór zanim pies się obudzi, a ja kurtkę już na dworze ubieram ) to zachowuje się jakby to była jego największa życiowa porażka.  Mimo, że specjalnie noszę dla niego ulubione smaczki to nawet ich nie chce.  Ja go chwalę i cieszę się a on stoi z położonymi uszami , głowa w dół,  ogon też jak sierotka,  a w domu jak leje to mimo,  że krzycze nie to i tak on kończy i się cieszy sikajac. ..

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj miałam wolne, więc pies miał "hi life" 3,5h spacer zaliczony, do tego piękna pogoda. Jeden minus - pies oczywiście wszystko przetrzymał przez cały spacer by "wyrzucić" to z siebie w domu, no ale nawet już nie mam sił się wściekać. 

Na polepszenie humoru mam kilka fotek i filmik z ciamajdą w roli głównej (oczywiście na filmiku pies nie chce się na mnie skupić, albo oddać piłki itp. Zawsze jak próbuję nakręcić go jak wykonuje jakieś komendy czy coś to nie wychodzi akurat wtedy :P )

DSC02875.jpg

DSC02876.jpg

"Mamusiu, a co to za dziwne stworzenia co robią kwa, kwa?!"

DSC02903.jpg

DSC02899.jpg

DSC02886.jpg

DSC02891.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...