Jump to content
Dogomania

})i({ Baksymilianowo - Blu i Benji podbijają świat })i({


Patikujek

Recommended Posts

1 godzinę temu, łamAga napisał:

Ja tez się w nim zakochałam <3 na zdjęciach wygląda jak by miał sierść z wełny :D

W dotyku na razie jest taki wełnisty trochę,  ale myślę że to do pierwszego trymowania,  a to już wstępnie umówione na połowę lutego 

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Patikujek napisał:

W dotyku na razie jest taki wełnisty trochę,  ale myślę że to do pierwszego trymowania,  a to już wstępnie umówione na połowę lutego 

pewnie tak będzie :D 

Wy się wystawiać bedziecie? nie śledzę akcji z małym od początku, wiec pewnie duzo mnie ominelo ;p

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, angineuuka napisał:

pewnie tak będzie :D 

Wy się wystawiać bedziecie? nie śledzę akcji z małym od początku, wiec pewnie duzo mnie ominelo ;p

Początkowo nie miałam w planach,  ale później uznałam, że co nam szkodzi spróbować.  Jeżeli zarówno Blu jak i mi się spodoba to się powystawiamy,  a jak uznamy, że to mało zabawne to damy sobie spokój :)

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, łamAga napisał:

Ja tam uwielbiam wystawy i będziemy się jak najbardziej z kanarkiem wystawiac ;) Qwendi już się na wystawy nie nadaje ;)

Qwendi się już najezdzila :P 

Też bym jeszcze pojeździla, ale mój matol się nie nadaje na razie na to, czekam na czerwiec aż będzie w Kaliszu żeby tak pojechać towarzysko :) bo bez psa gdzieś dalej to mi się nie chce. 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Ania :) napisał:

Qwendi się już najezdzila :P 

Też bym jeszcze pojeździla, ale mój matol się nie nadaje na razie na to, czekam na czerwiec aż będzie w Kaliszu żeby tak pojechać towarzysko :) bo bez psa gdzieś dalej to mi się nie chce. 

Taaak , teraz jest na zasłużonej emeryturze :D pewnie jeszcze ją wystawimy gdzieś jako weterankę ale nie za często ;)

Bez psa się nawet lepiej jeździ niż z psem :P więcej można zobaczyć , podwiedzać :P

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, łamAga napisał:

Taaak , teraz jest na zasłużonej emeryturze :D pewnie jeszcze ją wystawimy gdzieś jako weterankę ale nie za często ;)

Bez psa się nawet lepiej jeździ niż z psem :P więcej można zobaczyć , podwiedzać :P

To prawda, ale to już jest inaczej, bo nie ma tych emocji  i tego stresu :P 

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, łamAga napisał:

a dlaczego Brando się nie nadaje ?

Bo jest głupi :p a tak serio to zdarza mu się warknac lekko czy burknac na psa, co jest w labkach niedopuszczalne i przez to też tracimy i mamy gorsze miejsce, bo na dwóch wystawach wiem, że by spokojnie wygrał, ale przez swoje zachowanie był ostatni. Druga sprawa strasznie nie lubi jak robi się mu coś na siłę, a niektórzy sędziowie to dentyści i chcą każdy ząbek zobaczyć albo i gardło (wtf) więc i to dla niego mega stres. Dlatego w marcu idziemy na szkolenie, i wtedy zobaczymy, jeśli jego zachowanie do psów się zmieni to mooooze spróbujemy, ale jest opcja ze w ogóle zrezygnuje, bo nie chce go też stresować. 

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, łamAga napisał:

Kurcze ale takie szkolenie to raczej nic nie da w kwestii pokazywania uzębienia czy łapania za jajka itd , są psy które tego nie lubią i koniec , Was chociaż ocenili , u tybków za warknięcie wypraszają z ringu bez oceny 

To wiem, chodzi o psy, żeby nauczyl się je mijac spokojnie bez zwracania na nie uwagi. Na szkolenie bardziej idę by to mi pomogło w życiu codziennym, a nie w wystawach. Wystawy są tylko dodatkiem :) jeśli sędzia normalnie sprawdza zęby to z tym nie mamy problemu, tak samo jak i z jajkami.  No i zawsze mieliśmy ocenę doskonała, co mnie mega dziwiło zawsze :p z resztą ja nigdy wystaw mega poważnie nie traktowalam, fajnie było wygrać, ale afery nie robiłam jak przegraliśmy :p no i repa już mamy i jeden wniosek do champion, ale nie wiem czy jest sens tracić kasę dalej, bo na cacibie wygrać w labkach jest mega trudno jak stawka wynosi zawsze powyżej 10 psów, to już trzeba mieć naprawdę super psa, z resztą z reguły wygrywają duże hodowczynie, które w sumie na takie wystawy przyjeżdżają np z 7-10 psami i wszystkie stawki obstawiaja :p więc to dla mnie w tym momencie szkoda kasy, żeby sobie jeździć od tak jeśli to psu nie sprawia przyjemności. 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, łamAga napisał:

To fakt , labków jest dużo na wystawach , i jak Brando się ma męczyć to lepiej go nie stresowac ;) a repa macie w razie co możecie nim kryć :D

Ja mogę chcieć kryć nim, ale czy ktoś będzie chciał to już inna bajka :P a skoro nie będę go pokazywać, to marne szanse na to :P 

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, angineuuka napisał:

ja bym sobie coś powystawiała, ale nie mam co i nie bedzie co :P

nigdy nie mów nigdy :P

10 minut temu, Ania :) napisał:

Ja mogę chcieć kryć nim, ale czy ktoś będzie chciał to już inna bajka :P a skoro nie będę go pokazywać, to marne szanse na to :P 

Moja kuzynka ma lbkę :P z rodowodem bez wystaw , sparujecie psiaki i bedziecie jedną wielką rodziną :D :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...