Jump to content
Dogomania

})i({ Baksymilianowo - Blu i Benji podbijają świat })i({


Patikujek

Recommended Posts

7 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Co narzekasz? 4 pory roku w jednym tygodniu, urozmaicenie przynajmniej masz 4_1_107v.gif

Koty są mocno stresogenne, więc nie zdziwiłabym się, gdyby to przez ręcznik. A może przez to, że klatka zawitała? Oby tylko to nie było chorobowe, trzymam kciuki!

Wychodzę do pracy w bluzie,a żeby wrócić muszę sobie najpierw drogę ze śniegu odkopać hahaha

3 godziny temu, łamAga napisał:

Witamy sie u Was po raz pierwszy , ale już wiem że nie ostatni :D

Niestety nie jestem w stanie nadrobić Waszej galerii ale postaram się być na bieżąco ;)

Wasz nowy domownik wygląda jak pluszak <3 mega słodziak <3

Witamy, witamy. Tą galerię ciężko byłoby nadrobić szczególnie ze względu na to że fotosik iimageshack pousuwały moje konta i 95% fot się zgubiło...

Ale bardzo nam miło, że przybyliście. W sumie jeszcze nie wiem czy będę kontynuowała tą galerię , czy otworzę nową po przybyciu nowego domownika, ale tak tu czy gdziekolwiek indziej serdecznie zapraszam.

Link to comment
Share on other sites

27 minut temu, Marmag napisał:

Pati, ja to ciemno widzę, ze Twoj kot odstąpi teraz klatke dla szczylka... mi się wydaje, ze on jest PRZEKONANY, ze to jego nowa miejscowa... haha

Odstąpić nie musi,  byle się podzielił 

 

Matko jak ja kocham polski internet! Serio!

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, Patikujek napisał:

 

Witamy, witamy. Tą galerię ciężko byłoby nadrobić szczególnie ze względu na to że fotosik iimageshack pousuwały moje konta i 95% fot się zgubiło...

Ale bardzo nam miło, że przybyliście. W sumie jeszcze nie wiem czy będę kontynuowała tą galerię , czy otworzę nową po przybyciu nowego domownika, ale tak tu czy gdziekolwiek indziej serdecznie zapraszam.

Dziękujemy ;) 

 

Link to comment
Share on other sites

Psiak jest wspaniały,  nie jest typem pieszczocha pchającego się na kolanka, ale jest kontaktowy. Cała 2,5 godzinną podróż był bardzo grzeczny,  leżał lub siedział na kolanach u mojej mamy.

20170115_132359.jpg

 

W domu pierwsze co dostał obiadek po głodny już był. Bezproblemowo wciągnął to co pani nasypała. Zaraz potem zwiedził całe mieszkanie. Jednak do teraz nie może zrozumieć dlaczego Lucek nie chce się z nim bawić! Co najlepsze Lucek łazi za nim i obserwuje,  ale jak tylko psiak na niego spojrzy choćby to wydaje z siebie jakieś dziwne, przeciągłe dźwięki i odstrasza tym malucha.  Ale już widzę, że kilka dni i się dogadają. Mały na początku trochę się kotu odszczekiwał, a teraz już olewa jego jęki.  

Niuniek nie jest niestety nauczony załatwiania na maty więc pierwsze siku i kupka nie zauważone w porę  wylądowały na panelach, ale następne postaram się już wyłapać. Jak na razie maty sa najlepszym legowiskiem na swiecie. Dodatkowo jestem zafascynowana jego chęcią przenoszenia i oddawania zabawek! Coś czuję, że chętnie będzie aportował. 

20170115_191618.jpg

Najzabawniejsza jednak była mina mojej mamy jak zobaczyła szczylka.  Cały czas jej opowiadałam o małym 11 tyg szczeniaczku, dodatkowo jej sąsiedzi mają 5 mies. Shih-tzU  (więc maleńkie to)  a tu wchodzi do hodowli i napadają ją dwa 9 kilogramowe psiska hahaha. I jej pytanie" to te"?

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, angineuuka napisał:

pierwsze skojarzenie :  Znalezione obrazy dla zapytania blu foster   z z Bloo :D 

Dobre skojarzenie :D

 

Ostatnio gdzieś na yt podczas oglądania filmików trafiła mi się ta bajka i tak mi się przypomniało. Potem 2 dni później oglądałam z córeczką znajomych "Rio" i tam też Blu, i tak mi wpadło w ucho i pasuje mi do teriera. Dodatkowo łatwe do zapamiętania i wypowiedzenia zarówno przez Polaków jak i Niemców :D

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, *Magda* napisał:

Wpadłam skuszona Twoimi oczekiwaniami na szczylka w innym wątku ;) No i jest śliczny maluszek :loveu:

Gratuluje. Niech się zdrowo chowa ;)

Witam, witam i zapraszam ponownie.Na dniach postaram się o więcej i lepsze fotencje

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...