Jump to content
Dogomania

})i({ Baksymilianowo - Blu i Benji podbijają świat })i({


Patikujek

Recommended Posts

19 godzin temu, *Magda* napisał:

Piękne światła :)

P.S. Ja zaglądam :P

Zapracowana kobieto ty przecież czasu nie masz :P

 

A tak poza tym, dzisiaj po czesaniu stwierdziłam, że synek mi się wyrabia :D Łapy zaczynają w końcu być owłosione! Poszedł całkowicie po tatusiu. Z nim było tak samo. Tak sobie myślę, że może byśmy w kwietniu wystawy spróbowali....? Tylko muszę go jakoś jeszcze przy innych psach ogarnąć no i ta wystawa tutaj w Niemczech a przydał by się nam na pierwszy raz ktoś kto by nam pomógł się ogarnąć z tym co i jak.... Może znacie kogoś kto wybiera się do Chemnitz na wystawę w kwietniu?

20180122_162408.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.01.2018 o 16:55, Patikujek napisał:

Zapracowana kobieto ty przecież czasu nie masz :P

 

A tak poza tym, dzisiaj po czesaniu stwierdziłam, że synek mi się wyrabia :D Łapy zaczynają w końcu być owłosione! Poszedł całkowicie po tatusiu. Z nim było tak samo. Tak sobie myślę, że może byśmy w kwietniu wystawy spróbowali....? Tylko muszę go jakoś jeszcze przy innych psach ogarnąć no i ta wystawa tutaj w Niemczech a przydał by się nam na pierwszy raz ktoś kto by nam pomógł się ogarnąć z tym co i jak.... Może znacie kogoś kto wybiera się do Chemnitz na wystawę w kwietniu?

Bo nie mam :/

Olej Chemnitz i jedź w maju do Dortmund :P

Link to comment
Share on other sites

Nie bo do Chemnitz mam 170 km, a nie 300. Dlatego nie muszę noclegu szukać,  bo niby koło Dortmundu mam rodzinę ,ale z dużym psem mnie nie przenocują.A do tego w Chemnitz jest ostatnia okazja na klasę młodzieży.

No i jeszcze w maju mam akuratować urlop :D

Jeśli pójdzie gładko to potem w czerwcu Erfurt bo to mam pod nosem 

Link to comment
Share on other sites

Może i nie, ale mi na wystawach jakoś szczegónie nie zależy więc szkoda mi kasy na paliwo :P Raczej jak już to będę na tych "po drodze" :P (czyt. w okolicy mojej rodziny, lub mnie :P )

 

 

Tak w ogóle jadę rano na weekend do Poznania (do mrówy z dogo) a po weekendzie prawdopodobnie będę miała dla was niespodziankę 

2zlosc.gif

Link to comment
Share on other sites

55 minut temu, Ania :) napisał:

Przyjedziesz z nowym szczeniaczkiem? :p Doroty Ruda mi się mega podoba :) 

Szczeniaczkiem? :o za żadne pieniądze! Ten jeden jeszcze nie zmądrzał

 

Ja też jestem w niej zakochana, jak w żadnym innym charcie. Ale konkretnie w niej, na własnego charta się na pewno nie zdecyduję :)

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, kropi124 napisał:

Co to za szeleczki?

Wpadłam i od razu na zdjęcie psiaków :D

 

Te niebieskie co ma Blu na zdjęciach? 

To trixie kupione na szybko w zoologu kiedyś.  Chyba rozmiar M/L. Świetne są i mają zapięcia po obu stronach co mi ułatwia zakładanie. Jedyny minus że przód nie jest regulowany więc trzeba je dobrze dopasować  (Blu miał je długo za małe ).

I dałam za nie chyba 42 zł.  Także polecam. Widziałam że są też czarno-zielone o mega mi się podobają aż szkoda ze nie było jak te kupowałam 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...