Jump to content
Dogomania

})i({ Baksymilianowo - Blu i Benji podbijają świat })i({


Patikujek

Recommended Posts

Dnia 26.08.2018 o 12:28, kropi124 napisał:

Booooże w końcu udało mi się tu wejść. Na grupie Cię nie ma i nie miałam jak spyta co ty masz ze swoja galeria że nie da się wejść. Jak już weszła to du... cisza że ja pierdziu.

No własnie nie dało się ostatnio wejść, a poza tym brakuje mi czasu... mam kilka zdjęć z wczoraj, ale nie mam kiedy się za nie zabrać

jakaś zabiegana jestem ostatnio

 

A co do grupy to już dawno się wypisałam, tam to był sajgon, ogranąć co się w ogóle dzieje

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, kropi124 napisał:

Żyjeeeecie :D

super macie tereny do spacerków, dalko od domu? 

jakies 5km od domu. Także tam najczęściej podjeżdżamy samochodem

3 godziny temu, Paulina94 napisał:

Słodziaki :) Benji jak urósł :) Ile on ma?

Pan Benji to 30.08 już 7 miesięcy skończył :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.09.2018 o 21:32, jolkablaszczyk napisał:

Jezuu ja to bym się zapłakała gdybym miała psa,  którego nie wolno mi czesać.... Jakaś tortura.. :) tyle strąków do rozczesania....

Mnie nie korci ani trochę. Wręcz nie chce mi się nawet kucyka poprawiać.

W ogóle Blu zarósł i przydało by się za trymowanie wziąć, ale od 2 tyg jakoś nie mogę....

Zajmowanie się sierścią to nie moja bajka

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, Paulina94 napisał:

A sama trymujesz Blu czy jeździcie do fryzjera ;) ?

Wcześniej trochę sama na bieżąco a jak byliśmy w polsce to do fryzjerki naszej. Niestety ona wyjechała na stałe niedawno i teraz będę sama musiała. Niestety tutaj nie mam nikogo, a w Polsce też niewiele sensownie umie to zrobić

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Po długiej przerwie miałam wrzucić parę zdjęć, ale jak weszłam dzisiaj na photobucketa to czekała mnie niemiła niespodzianka . Skończył się darmowy hosting, tak też zdjęć nie będzie nadal. Wrzucam tylko 3 Blumowo-urodzinowe z wczoraj :) No bo jakby ktoś jeszcze nie wiedział Me starsze dziecię skończyło wczoraj 2 latka

 

DSC01731-2.jpg

DSC01739-2.jpg

DSC01743-2.jpg

Link to comment
Share on other sites

Cudne psiaki. Teraz tutaj dawno nie widziałam airdala, kiedyś było ich więcej. Masz rację, teraz groomeryz ułatwiają sobie życie i nie potrafią trymować a niestety strzyżenie psuje sierść terierów i sznaucerów, szkoda bo te rasy po amerykańsku z jedwbistą sierścią to nie to.

A ras z dredami nie lubię bo to bardzo trudne w utrzymaniu w czystości a i jakoś z wyglądem dla mnie nie tak.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...