Jump to content
Dogomania

})i({ Baksymilianowo - Blu i Benji podbijają świat })i({


Patikujek

Recommended Posts

Będzie wyższy choć niewiele. W sumie jeszcze ta jesień nie będzie zła bo nie będzie miał jeszcze długich kudłów i dredów. Tak od następnej wiosny, bądź może jesieni zacznie się już zabawa hahah

 

A teraz kilka zdjęć z poniedziałku

DSC07838-2.jpg

DSC07842.jpg

DSC07847.jpg

DSC07848.jpg

DSC07862.jpg

DSC07866.jpg

Link to comment
Share on other sites

DSC07949.jpg

I trafiły nam się sarenki! Blu baaaaardzo chciał je poznać bliżej... A moja ręka odczuła to boleśnie... Dzięki bogu chwilę wcześniej coś mnie tknęło by go zapiąć na smycz... Bo nawet strome zbocze by go nie powstrzymało

DSC07952.jpg

DSC07953.jpg

DSC07959.jpg

DSC07963.jpg

DSC07966.jpg

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Woooow, ale tereny obłędne :)
Jak dobrze, że go przypięłaś - mnie takie sytuacje jak gonitwa sarenek mocno stresuje :D
 

Dzisiaj też tam byliśmy :D No i niestety dzisiaj w trawach przy ścieżce siedział ukryty jakiś zajączek i tak Blu poszeeeeeedł... Wrócił zziajany, że padał po jakiś 5min.   Ale co się stresu najadłam to moje

17 godzin temu, jolkablaszczyk napisał:

Terenów spacerowych to rzeczywiście można wam pozazdrościć :) No i macie wiosennie :)

mamy trochę fajnbych miejsc, choć waszych nie pobijają. U nas wiosna w pełni. Od wczoraj mamy 25 st. w cieniu więc jest cuuudownie

5 godzin temu, Paulina94 napisał:

Piękne zdjęcia :)

Dziękujemy :D

Link to comment
Share on other sites

Elita się wyniosłą na fb i teraz dogo świeci pustkami

Ja nie zamierzam odchodzić, a na dowód macie fotecki

W sobotę byliśmy na urodzinkach i psiaki miały raj bo spędziły caluśkie popołudnie na świeżym powietrzu, na działce

Tutaj solenizant - Leon

DSC08043.jpg

No i moje dzieciaki

DSC08177.jpg

DSC08188.jpg

W niedzielę pogoda dalej była cudna, więc wybraliśmy się na długi spacer. Jednak bateria w aparacie miała dość i nie ma zdjęć.

Jeszcze przed spacerkiem

20180408_173320.jpg

Natomiast po spacerku psiaki były taaaakie grzeczne :P

20180409_100347.jpg

A dzisiaj, choć już trzeba było wrócić do pracy, rano także zaliczyliśmy łąki... Przy takiej cudnej pogodzie aż żal w domu siedzieć

20180409_124844.jpg

20180409_125447.jpg

20180409_125451.jpg

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, jolkablaszczyk napisał:

fajnie wam, ciepło, wiosna się rozkręca :) u nas tez powoli sie ociepla i śniegu ubywa, ale jeszcze sporo tego... także na zieloną trawę to jeszcze z dwa miesiące muszę poczekać :) 

Ooo matko... Ja już początki deprechy miałam, al;e trawka mnie uratowała. Nie wiem co bym poczęła jakbym jeszcze tyle czekać musiałą....

Link to comment
Share on other sites

No ja też łatwo łapię chandrę :)

Elita całkiem się nie przeniosła. Ja jestem tutaj, bo trzymają mnie bezdomniaki moje dwa:))) (już tylko dwa:D). No ale zaglądam.

Fajnie chłopcy mają! Wyglądają jakby byli nierozłączni. A Rychu pewnie ma trochę więcej oddechu od blu?
Blu coraz baaardziej mi się podoba, ale to nic nowego u mnie, bo ja wolę dorosłe psy. 
 

Link to comment
Share on other sites

Bratowa już zrezygnowałam z nadrabiania bo to się nie da  hahaha

A co do Rycha to jest obecnie na Śląsku. Jechał z rodzicami po świętach.  Miał być już w Poznaniu w nowym domu, ale jest problem z samochodem i najpóźniej w piątek jedzie :) I raczej jest szczęśliwy z tego powodu bo wreszcie ma spokój. 

A chłopaki są nierozłączni.  Nie licząc pojedynczych spacerów czasami żeby potrafili bez siebie żyć. Blu jest mega szczęśliwy że ma kompana do zabaw,  a Benji nigdy zabaw nie odmawia.  Dogaduje się super i widzę jak wiele mały uczy się od Bluma.  Uwielbiam ich obserwować na codzień.  I wiedziałam, że w naszym przypadku 2 pies to najlepsze co może być :)

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

No ja też łatwo łapię chandrę :)

Elita całkiem się nie przeniosła. Ja jestem tutaj, bo trzymają mnie bezdomniaki moje dwa:))) (już tylko dwa:D). No ale zaglądam.

Fajnie chłopcy mają! Wyglądają jakby byli nierozłączni. A Rychu pewnie ma trochę więcej oddechu od blu?
Blu coraz baaardziej mi się podoba, ale to nic nowego u mnie, bo ja wolę dorosłe psy. 
 

Ja to jestem człowiek smutek. Rzadko nie jestem smutna, zawsze mi się powód znajdzie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...