Jump to content
Dogomania

})i({ Baksymilianowo - Blu i Benji podbijają świat })i({


Patikujek

Recommended Posts

11 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Tak jakby został usunięty? Weszłam z wyszukiwarki i pojawia się informacja, że strona nie istnieje :D

No właśnie też tak miałam ale mój internet ma czasem dziwne akcje więc się zastanawiałam czy inni maja podobnie. ...

Dziwne 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, łamAga napisał:

nadrobiłam ;) zdjęcia piękne <3

a mi z tych poduch pogryzionych tylko jedna została w całości , 2 już zjadła , i tak mi sie nie podobały bo to taka sztuczna ekoskóra jest , oby sie za duze poduchy nie wzięła bo zaboje i wypatrosze !

Też tak grożę hahaha

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, łamAga napisał:

Ja grożę i grożę i na groźbach się kończy :D 

Fabian jak widzi Tamire to mówi "oooo szkodnik idzie " moja teściowa go tak nauczyła hahahaha

Dobrze,że gorszych określeń nie podłapał :P

 

Aga czekam na fotki do banerka :)

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Patikujek napisał:

Dobrze,że gorszych określeń nie podłapał :P

 

Aga czekam na fotki do banerka :)

oj podłapał podłapał , ale zawsze dostanie opieprz i zazwyczaj później już nie powtarza , jak np" bo dostaniesz w dupe" , " odsuń się ty świno " , " Tamira jest głupia" , wczoraj powiedział że tata jest głupi hahahaha masakra , na szczeście to i tak jeszcze łagodne określenia , Stasiu od brata potrafi powiedzieć "ładniej" :D 

 

Ooo fucj , zapomniałam :D , teraz zajęłam się pomniejszaniem zdjęć z wczoraj :P

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, łamAga napisał:

oj podłapał podłapał , ale zawsze dostanie opieprz i zazwyczaj później już nie powtarza , jak np" bo dostaniesz w dupe" , " odsuń się ty świno " , " Tamira jest głupia" , wczoraj powiedział że tata jest głupi hahahaha masakra , na szczeście to i tak jeszcze łagodne określenia , Stasiu od brata potrafi powiedzieć "ładniej" :D 

 

Ooo fucj , zapomniałam :D , teraz zajęłam się pomniejszaniem zdjęć z wczoraj :P

Oj dzieci łapią niesamowicie szybko rzeczy, których nie powinny. U znajomych synek nie chciał długo mówić. Nie umiał się określić czy po niemiecku czy po polsku i wolał nie mówić. Jednak co ciekawe pewne słówka mówił. Oczywiście dokładnie te, których nie powinien powtarzać :P

Co do zdjęć to ja nie pomniejszam, po prostu na photobucket.com mam ustawione, że od razu przy przesyłaniu do 640x480 mi zmniejsza :) Chociaz tyle mniej roboty

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, Patikujek napisał:

Oj dzieci łapią niesamowicie szybko rzeczy, których nie powinny. U znajomych synek nie chciał długo mówić. Nie umiał się określić czy po niemiecku czy po polsku i wolał nie mówić. Jednak co ciekawe pewne słówka mówił. Oczywiście dokładnie te, których nie powinien powtarzać :P

Co do zdjęć to ja nie pomniejszam, po prostu na photobucket.com mam ustawione, że od razu przy przesyłaniu do 640x480 mi zmniejsza :) Chociaz tyle mniej roboty

Dokładnie tak , dzieci to czego nie powinny szybko powtarzają , ostatnio szłam z przedszkola i jakiś tatuś szedł po dziecko , miał takie spodnie poprzecierane jakie sa teraz modne a Fabian spojrzał na niego i z taką szyderą mówi " hahahah ale masz dziury" , ja cegła na papę i przeprosiłam , na szczescie koleś był w porządku i powiedział " ale za co Pani przeprasza , przecież mam dziury " :D masakra hahahaha

A ja jakoś wole sama sobie pomniejszyć bo czasami ostrość trzeba poprawić czy kontrast , slatego tak długo zawsze dodaje zdjęcia , tym razem co mi sie szybko udało :D

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, łamAga napisał:

Dokładnie tak , dzieci to czego nie powinny szybko powtarzają , ostatnio szłam z przedszkola i jakiś tatuś szedł po dziecko , miał takie spodnie poprzecierane jakie sa teraz modne a Fabian spojrzał na niego i z taką szyderą mówi " hahahah ale masz dziury" , ja cegła na papę i przeprosiłam , na szczescie koleś był w porządku i powiedział " ale za co Pani przeprasza , przecież mam dziury " :D masakra hahahaha

A ja jakoś wole sama sobie pomniejszyć bo czasami ostrość trzeba poprawić czy kontrast , slatego tak długo zawsze dodaje zdjęcia , tym razem co mi sie szybko udało :D

Jak ostatnio jechałam autobusem z moim chrześniakiem to koło nas stanęła taka dość duża kobieta i do tego na krótko ścięta a mały do mnie "ciociu to jest pani czy pan. .." nie wiedziałam gdzie się schować to tylko rzuciłam "no przecież pani, no przyjrzyj się. 

P.s. mam nadzieję że jednak nie był to pan hahaha

 

A co do zdjęć to obróbka obróbką, ale na kompie zostają potem w pełnym rozmiarze a w necie zmniejszone

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

Blu wygląda jak konik jakiś :D Taki majestatyczny, poważny, dumny :D

Ile obecnie waży?

majestatyczny i poważny nie powinno być używane w jednym zdaniu z Blu hahahah

teraz ma 26,5 kg , tak jeszcze teraz zimą te 0,5 - 1,5 chciałabym żeby przybrał, bo na lato i tak zgubi. ale wygląda na trochę więcej bo obrósł już znów i jest bardziej puchaty. 

1 godzinę temu, Aleksa. napisał:

wow, ile fotek :D

 

U nas wczoraj od rana -13 brrr, poszłam z Dorą po południu na 2h na spacer i tak zmarzłam, ale wtedy było już chyba 'tylko' -9 :D 

u nas w cieniu koło -12, ale tragiczny wiatr jest ciągle więc odczuwalna temp. jest dużo niższa. Tak też, zawsze jest najpierw z Rychem 3 minuty góra, a potem trza wybiegać tego większego idotę, który chyba nie zauważa w ogóle tych temperatur

 

5 godzin temu, kropi124 napisał:

Niebo piękne :D

Osiołkowy Blu jest cudny :]

Jeżeli ktoś chce osiołka a nie psa hahahaha

 

26 minut temu, łamAga napisał:

Przepiękne zdjęcia <3

dziękujemy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...