Jump to content
Dogomania

})i({ Baksymilianowo - Blu i Benji podbijają świat })i({


Patikujek

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Hej żyjemy. Jednak co to za życie.

Młody daje ostro w kość, więc większość czasu poświęcam jemu by moje mieszkanie zostało w jako takim stanie. A, że pogoda nie sprzyja, spacery stały się krótsze to szukam domowych sposobów na wykończenie psa. Waśnie jesteśmy na etapie nauki szukania i przynoszenia mojego telefonu. Tylko kurczę, on nie lubi szukać. On wie co ma znaleźć ale jak nie uda mu się w 3 sekundy to potem ma już to w dupie. To samo z piłkami na spacerze. Jak wpadnie w jakieś większe chaszcze i on nie zauważy, albo nie wyczuje jej w kilka sekund to odpuszcza i sama se szukać muszę... ehhhh

Dodatkowo jakiś czas temu wykończył mi kolejny kabel do laptopa. Z tym , ze tym razem miało to większe konsekwencje bo tym kablem wykończył też laptopa. Także dorobiłam się nowego.

A ile miałam frajdy podczas pierwszego uruchamiania. Bo inteligentna ja (dlatego teraz robię się na blond - lepiej do mnie pasuje :P )  nie pomyślała, że jak se w Niemczech laptopa kupi to będzie miała niemiecką klawiature i laptop będzie do niej szprechał. A w tym moim dodatkowo podczas pierwszego uruchomienia włączyła się jakaś opcja dla niewidomych i czytał mi każdy tekst jaki na ekranie się pojawił. Włącznie z regulaminem chyba windowsa :D I nie szło tego wyłączyć ani przerwać. Ale po paru godzinnej walce udało się go spolszczyć

A co do zdjęć do photobucket ma do mnie jakieś "ale" i nie chce za bardzo współpracować więc fot ni ma. Są na fb bo łatwiej się dodaje :P

Link to comment
Share on other sites

Chciałaś teriera to masz :D
A tak poważnie to mocno współczuję, pewnie bym oszalała, gdyby pies ciągle coś odwalał, mimo pracy i starań. Dobrze, że jest ładny to takiemu łatwiej się wybacza :D

Też wymieniałam laptopa, bo poprzedni uśmierciłam.

Zdjęcia pięęęęękne! Mogłabym patrzeć na nie godzinami :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
7 godzin temu, Riven napisał:

Piękne zdjęcia :) 

ps. czemu go golicie ? 

Goloną ma szyję i uszy tylko. 

A reszta nie jest idealnie wytrymowana bo niestety nie mam nikogo sensownego kto by potrafił fajnie erdela zrobić a jednocześnie nie zdzierał milionów.  

Link to comment
Share on other sites

Już 7 stycznia. Jutro wracam do Niemiec... Wyjątkowo nie mam na to ochoty. Od wtorku powrót do pracy ... dodatkowo ranne zmiany...ehhh ... Ja nie chcę!!!!

 

Ale na tą chwilę na poprawę humoru kilka fot ze spotkania Blumka z tatusiem

Na początek Bolero i Belissima Happy Street. Dziewczynka zostaje w hodowli, ale chłopczyk nadal szuka wspaniałego domu... Uwierzcie, że gdyby nie fakt, że marnie s kasą stoję i jestem świadoma faktu, iż w tej chwili nie dam sobie rady jeszcze ze szczeniakiem młody byłby mój. ma przecudowny charakter. Jest przytulaskiem i nie ma w nim cienia dominacji. już teraz mając 6 tyg. ogarnia załatwianie się w wybrane miejsca... Dobrze, że muszę wracać a mały jeszcze nie może opuścić hodowli!\

Bolero

DSC05780.jpg

DSC05784.jpg

DSC05790.jpg

 

Belissima

DSC05808.jpg

DSC05812.jpg

DSC05815.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...