Jump to content
Dogomania

})i({ Baksymilianowo - Blu i Benji podbijają świat })i({


Patikujek

Recommended Posts

Ja większość życia to Mikule, ale kilka lat też Helenka i koło roku centrum :)

Gdyż, ponieważ obecnie mój psiak wyleguje się na anielskich chmurkach (mam nadzieję, że mu tam wygodnie. On kochał mięciutkie miejsca położone wysoko) - jego zdjęć nie będzie. Ale wstawię wam od tak kilka fot które kiedyś zrobiłam i lubię :)

 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

P.S.

Ale dogo niszczy jakość po przesłaniu :/ 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Chesti napisał:

Śliczne foty.

Wrzucaj sobie na jakiś portal do hostingu zdjęć, a później wstaw jako grafikę URL. Dogo ich wtedy nie zmasakruje :)

Muszę znaleźć jakiś nowy, bo miałam konto na imageschacku, ale jak widać na poprzednich stronach coś się stało z moim kontem i wszystkie foty poznikały...

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Chesti napisał:

Imageshack to już historia ;) Kiedyś był ok.

Ja od lat (ponad 10), wrzucam na photobucket.com , te pierwsze wrzucane tam fotki nadal są na serwerze.

Ja tam właśnie na początku wrzucałam i fakt na serwerze są do tej pory,  ale często nie chciały się wyświetlać...  A teraz nie wiem bo od dawna nie korzystałam z rzadnych takich portali 

Link to comment
Share on other sites

Czasem zdarza mi się przeglądać różne ogłoszenia dotyczące psiaków. I dzisiaj też tak sobie grzebałam w czeluściach internetu i nie mogę uwierzyć, że ludzie mimo tych wszystkich akcji, zakazów itp. dalej potrafią wstawić takie o to ogłoszenie: http://alegratka.pl/ogloszenie/szukam-psa-springer-spaniel-angielski-28151832.html .No normalnie nóż mi się w kieszeni otwiera! I to nie jest jedyne! Tyle się mówi o zakazie sprzedaży szczeniaków, o nie rozmnażaniu , o schroniskowcach, a niektórzy jeszcze mają czelność tak otwarcie szukać sobie samca! No błagam!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...