Jump to content
Dogomania

Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)


Szarotka

Recommended Posts

Poprosiłam trochę ludzisk kochanych i mamy kolejne 10 zł od Andegawenki. Tylko czekam jeszcze na jej odp na pw czy to jednorazowo czy co miesiąc.
Szarotko, może napisz do dziewczyn mojamisia i belka123, widziałam na wątku, że razem byłyście, może one zechcą coś dorzucić. Musimy prosić na pw znane nam osoby, bo inaczej marne szanse, że Henio wyjdzie w najbliższym czasie :(

Link to comment
Share on other sites

Mam tylko trochę stracha czy Frodo dogada się z Heniem ? ( Tylko w ten sposób mogę ich wziąć )Jeśli tak to super ,tylko proszę o wizytę u weta
Muszę wiedzieć co to za zmiany skórne .
Jeśli wszystko się dogra Heniek moze przyjeżdzać .
Jako ,ze byliby razem bedzie taniej .Nie 10zł a 8zł doba

Link to comment
Share on other sites

hej, jak tylko dostanę stypendium na konto, to wpłacę na Henia 10-15zł. niestety nie mogę obiecać stałych, bo jestem biedną studentką i póki co krucho z kasą :/ ale jak trzeba pomóc, to trzeba, na zupkach chińskich też się da przeżyć ;) nie wiem dokładnie kiedy wpłacę, b przelew idzie już 2 tydzień, ale w tym tyg powinno już być. HENIO- TRZYMAM KCIUKI!

Link to comment
Share on other sites

Zabrać Heńka w czwartek ?
Poznam go?
Od środy wieczorem nie będę mieć dostępu do internetu, więc będę musiała radzić sobie sama. Prawdopodobnie także w czwartek będę wiozła do Funi Manię i Mańka z Nowodworu o ile Lublin powyrabia się z wycieczkami do schronisk.
Nie będę mieć problemu w schronisku. Chyba żeby coś się zmieniło od ubiegłego roku ...
Ewa

Link to comment
Share on other sites

Andegawenka odpisała, że może zaoferować albo 10 zł co miesiąc, albo jednorazowo więcej. Myślę, że w sytuacji Henia wpłaty regularne są ważniejsze, i tak też odpisałam.
Więc Szarotko dopisz do deklaracji kolejną litościwą kochaną Cioteczkę!!!

No i co z Henrykiem, czy E-S ma go wyciągać?
Na pierwszy miesiąc jest opłacone, na kolejne jest dopiero 60 zł..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='E-S']Zabrać Heńka w czwartek ?
Poznam go?
Od środy wieczorem nie będę mieć dostępu do internetu, więc będę musiała radzić sobie sama. Prawdopodobnie także w czwartek będę wiozła do Funi Manię i Mańka z Nowodworu o ile Lublin powyrabia się z wycieczkami do schronisk.
Nie będę mieć problemu w schronisku. Chyba żeby coś się zmieniło od ubiegłego roku ...
Ewa[/QUOTE]

O swietnie, ze go mozesz wziac. Popatrz na zdjecia, on ma podobno fatalne zmiany na skorze, to pewnie po tym mozna go poznac, no i takie chuda lapki, ktore stale zmienia z tego co widze i wyglada, ze jest maly i stale samotny.
Wielkie dzieki, ze mozesz to zrobic.

Link to comment
Share on other sites

Szarotko, tylko pamiętaj, że trzeba też pieniądze na weta :(
Więc na I miesiąc mamy zapłatę za hotelik + 70 zł, bo ja dokładam swoje 10 zł comiesięcznie (dopisz :) ), a na kolejne miesiące jak na razie też tylko 70 zł.
Andegawenką się nie martw, ja jej napisałam, że jak już wyciągniemy Henia to będzie konto - każdy rozumie, że nie ma co na razie podawać konta, skoro Henio w schronie - na razie po to zbieramy deklaracje.
Przykre jest to, że ja wysłałam około 20 wiadomości żebranych a odpowiedziało zaledwie 3 osoby :(
Niemniej jednak jeszcze raz im wszystkim serdeczne dzięki!!!

Link to comment
Share on other sites

Szaroteńko, pewnie, że pytają, ale przecież wystarczy zaznaczyć, że piesek jest na razie w schronie, a nie wyjdzie z niego dopóki nie będzie deklaracji i że dośle się numer konta później. NIestety, prawda jest taka, że dopóki nie będzie choć 200 zł deklaracji to nie ma co go wyciągać, nawet jeśli jest opłacony I miesiąc. Bo potem będzie walka co miesiąc z tym z czego opłacić hotelik - i my się będziemy stresować i funia.
A jeśli chodzi o konto to przecież funia ma na pewno jako hotelik, prawda?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...