Jump to content
Dogomania

Karma APORT


Insomnia

Recommended Posts

Tu masz stronę tej karmy...
[color=red]link przeniesiony do linkowni[/color]
Również są przedstawiciele..Przypuszczam,że u nich będzie taniej niż w Karusku,to drogi sklep... :roll:

Czytałam o niej,ale nie wiem o niej nic...Kiedyś na stronie Pedigree widziałam reklamę Aportu.Jest napewno nowa,więc niewiem czy ktoś już ją spróbował i przetestował... :)

Link to comment
Share on other sites

Ja widzialam ta karme na wystawie we Wroclawiu,ale zdziwila mnie jej bardzo niska cena.ci ludzie,ktorzy ja sprzedawali mowili,ze taka niska jest zeby ludzi zachecic do kupowania tej karmy,ale jak juz sie stanie bardziej popularna to bedzie drozsza. Czy jest dobra to nie wiem,ale Azji smakowala :wink:

Link to comment
Share on other sites

agacia ich cena wcale nie jest taka niska. Dzisiaj dostałam cennik. 15 kg worek kosztuje 138,60zł. To wychodzi 9,24zł/kg.
Acana przykładowo z dużego worka to 8,40zł/kg.

No, ale można zamówić worek na próbę, Jeśli Azji smakowała, to może moje też zjedzą ;-) Chociaż mam jednego niejadka w towarzystwie i już nie mam pomysłów jak ją zmusić do jedzenia.

Link to comment
Share on other sites

sota36 dzięki za radę. Napewno spróbuję. Ona mięsko to i owszem zjada (najbardziej lubi gotowaną pierś kurzą :Fade-col: ), ale od karmy suchej to ucieka z kuchni. Wyjada mieso i zwiewa. Jak zmieszam tą zmieloną wątrobę, to może nie będzie mogła jej oddzielić od karmy... ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote]Ugotuj watrobe wolowa, zmiel troche wymieszaj - nie oprze sie ten Twoj niejadek...[/quote]

a z czasem i watrobka zacznie sie nudzic - skoro pancia dodala do tego czego jesc nie chce watrobke to jak nie bede jesc dalej to moze dorzuci cos lepszego itp...tak jest czesto niestety...
A moze psu nie smakuje ta karma? Moze warto przeglodzic ze dwa dni?

Link to comment
Share on other sites

Agnes psy są w moim domu od zawsze, pierwszy raz zdarzył mi sie taki niejadek.....
Głodówki już próbowałam. Chodziły wtedy same kości obciągnięte skórą. Karmy próbowałam też różne, ona je 2-3 dni, a później danej karmy już nie chce.
Jednak nie ma to jak sznaucery......;-) Jeszcze z żdnym nie miałam kłopotu z jedzeniem (odpukać).

Link to comment
Share on other sites

No jasne, ze po jakims czasie sie wszystko znudzi - jak u nas ludzi - zdaje sobie sprawe - ale z drugiej strony to nie ma przypadku psa, ktory sie sam zaglodzi, wiec predzej, czy pozniej chwyci sie suchej karmy. Ale niestety- mam miekkie serce i po 2 dniach glodowki szczeniak mnie przechytrzyl. Ugotowalam watrobe, zmnielilam i wymieszala - micha zostala blyskawicznie oprozniona. W przypadku szczeniakow tez jest tak przeciez, ze musza zjadac swoja porcej ze wzgledu na odpowiedni bilans witamin w karmach - wiec niestety poki co - trzeba je przekupywac, choc nie powinno sie tak robic, rzecz jasna.
Watrobke czasem ymieniam na miod, serek bialy czy zolty - sprobowac warto.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Moja mama mamlała suchą karmę w takim najtańszym pasztecie ze słoika. Robiła to zawsze, nie co jakiś czas - i psy po prostu polubiły nowy smak karmy. Tego pasztetu nie było dużo, tyle, żeby było "z poślizgiem"... Pewnie to nie najzdrowsze, ale skuteczne. Ja czekam teraz na weimarkę i mam silne postanowienie, że nie będę tak robić. Ciekawe, czy się uda...
A Aport mnie też zainteresował. Napisałam maila z prośbą o próbki, ale na razie bez odzewu.

Link to comment
Share on other sites

Cześć mogę wypowiedzieć się co nie co na temat karmyAport bo stosowałam ją u moich psów ponad 3 miesiące i niestety na moich psach nie sprawdziła sie mam psy długowłose włos stał się jakby słabszy ,matowy i zaczął sie plątac pozatym kupki były różne no ale psy rąbały karmę na potegę mój wet stwierdził iż taka jest reakcja na wszystkie tańsze karmy z niższych półek cenowych bo są one bardziej "przyprawiane" smakowo tak aby to je pies wybrał faktycznie jeżeli byście spróbowali(zjesć) Aport i Royala to Aport w smaku bez porównania-sama na sobie sprawdzałam może w tym o czym mówił mój wet coś jest no ale tak było w przypadku moich psów i każdy właściciel musi spróbować sam i może w przypadku jego psów to będzie to :D

Link to comment
Share on other sites

wet pewnie tak twierdzi, bo sam sprzedaje najczesciej u siebie royala eukanube ;) karma z niszych polek to chappi, pedigree, ale nie sa to wszystkie karmy tj royal eukanuba...ja daje Acane czyli wg Twojego weta karma z niszej polki i pies super ja trawi

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

kupilam duzy worek tej karmy . Psy jedza to na sniadanie i jedza ze smakiem. A na roznych karmach roznie to bywalo. Poniewaz zbyt krotko podaje, to nie wiem jaki bedzie wyglad ich siersci itp. Kupy w kazdym razie sa OKi zadnych rozwolnien i luznych kup. No i nie sa to kupy 'kolorowane" czyli z barwnikiem. Nie pamietam juz po ktorej to karmie kupy byly w farbkowym brazowym kolorze, moznaby napisac "ksiazkowe" :-)))
Teraz psy jedza karme ze smakiem (kupilam juniora ze wzgledu na bardziej mi odpowiadajaca zawartosc bialka i tluszczu) i maja kondycje ze hohoho...

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...