Jump to content
Dogomania

Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(


DORA1020

Recommended Posts

No,jestem,przepraszam,nie moglam wczesniej.Rozmawialam z Mariamc,mozna Barnabe zawozic,chocby jutro.No nie,bo Mariamc prosila,zeby ja powiadomic o przyjezdzie psa dwa dni wczesniej.Hotelik jest przy schronisku,250 za miesiac z wyzywieniem,opieka wet.zapewniona,jest tam trzech wet.Boksy zewnerzne i wewnetrzne z wybiegiem,no w sytuacji Barnaby w gre wchodzi wewnetrzny.Troche przeraza mnie transport,to tak strasznie daleko,no,ale cena niewygorowana,wiec warto.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Na razie miesięcznie nie jestem w stanie nic zadeklarować, bo już cała masa psiaków w hoteliku na utrzymaniu,a le jednorazowo ze cztery dychy prześlę na początek, jak bedziecie go wyciągać. Jakby któryś z "moich" poszedł do domu, mogłabym wspomóc stałą deklaracją bidula.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DORA1020']No,jestem,przepraszam,nie moglam wczesniej.Rozmawialam z Mariamc,mozna Barnabe zawozic,chocby jutro.No nie,bo Mariamc prosila,zeby ja powiadomic o przyjezdzie psa dwa dni wczesniej.Hotelik jest przy schronisku,250 za miesiac z wyzywieniem,opieka wet.zapewniona,jest tam trzech wet.Boksy zewnerzne i wewnetrzne z wybiegiem,no w sytuacji Barnaby w gre wchodzi wewnetrzny.Troche przeraza mnie transport,to tak strasznie daleko,no,ale cena niewygorowana,wiec warto.[/QUOTE]
Emi, tu wszystko jest. Ja płace transport, a Wy zbierajcie szybciutko na hotelik. Naprawde niedrogo, a osoba zaufana i opieka b.dobra.

Link to comment
Share on other sites

Jak sprawy zostaną ustalone, by kasa bez sensu nagle nie zawirowała, kolędując po kontach, ja lub ktoś inny w temacie zrobi wpis, na jakie konto wpłacamy.
Może jeszcze urodzi się dodatkowy pomysł na przeniesienie Barnaby? Im mniejszy dystans do pokonania tym łatwiej zorganizować transport.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Majqa za zaproszenie na wątek. Wpłacę na przystojniaka jednorazowo 200,00, żeby mógł już jechać.
Pamiętajcie, że leczenie też będzie kosztować.
I jeszcze gorąca prośba, nie zbierajcie kasy na konto Danusi. Ja zawsze powtarzam ( a na szczęście Danusia się nie gniewa), że jest rewelacyjna dla psów, robi masę dobrej roboty, ale na papierzyska i sprawdzanie, kto ile wpłacił nie ma już czasu. Niech to będzie konto kogoś, kto te pieniądze zbierze i jedną kwotą przeleje na konto do Danusi.
Ułatwi jej to życie a na wątku finanse też będą przejrzyste.
Jednego jestem pewna, jak pies pojedzie do Danusi, to będzie miał naprawdę rewelacyjną opiekę.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, ode mnie 100 zł - na razie jednorazowo, bo pracę mam tylko do marca ale jesli tylko będę mogła to wspomogę również w następnych miesiącach.
Jak można poszukać transportu? Czy ktoś już próbował na transportowym? Trasa Zamość-Szczecinek dość "nietypowa" i kawał drogi............ Co robić?

Link to comment
Share on other sites

OK, już zdaję relację. Dzwoniłam do Dory, ma chyba wyłączony telefon.
Szczecinek należy odwołać (dystans). Teresa Borcz dograła bliższy hotelik w Brzyściu k/ Mielca (warunki, cena max, o opiece nie wspomnę). Barnaba może (dodam od siebie powinien!!!) jechać od ręki!!! Mam na PW wszelkie namiary, hotelik czeka!

Wybaczcie mi skrót myślowy ale... im szybciej Barnaba pojedzie tym dla niego lepiej.

Jeszcze jedna prośba - nie spałam kolejną noc i...coś mogę z wpisów przeoczyć. Kto trzeźwiejszy, błagam, zróbcie post z podsumowaniem deklaracji - stałych i jednorazowych.

[COLOR=Red][B]Czego szukamy? TRANSPORT - CAŁOŚCIOWY LUB DZIELONY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...