Jump to content
Dogomania

Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(


DORA1020

Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

kto sprawdzał hotelik? zasadnicze pytanie czy cena jest z wyżywieniem czy bez. czy jest to miejsce kojcowe, zewnętrzne czy wewnątrz budynku, bo w jego stanie to jest istotne. jak kojcowe zewnętrzne to nie ma sensu. sama sobie ten hotelik wpisałam w moją prywatna bazę danych. gdzie to jest. jak już ktoś dzwonił to nie będę głowy zawracać tylko tu zapytam.

FAKT ŻE BEZ DIAGNOZY NIEWIELE WIADOMO JAK MU POMÓC ALE SYTUACJA NIE JEST BEZNADZIEJNA.

Miałam takiego pod opieką co prawda wolontariacką nie za częstą może raż lub dwa tygodniowo. ruina. teraz jest super, grubiutki, błyszczący i B I E G A J Ą C Y!!!!ODDAŁ GO KRETYN WŁAŚCICIEL BO BYŁ CHORY. NAWET DEPRESJA ZNIKNĘŁA.

WEŻMY SIĘ ZA NIEGO, BĘDZIE Z NIEGO POCIECHA!

ZAPISUJĘ WĄTEK I WRACAM.

Link to comment
Share on other sites

Jezu..............jaka bida :( Obawiam się, że to jednak dysplazja i dlatego właściciel pozbył się psa :angryy:.... On wygląda, jakby nie chciał żyć, strasznie cierpi. Boję się, że czekanie do końca lutego/początku marca może źle się skończyć. Powinno się go umieścić w dt [B]natychmiast[/B]. Ale łatwo mówić.........
A co z tymczasem, o którym tu była mowa? Gdzie? Jakie warunki? Kiedy najwcześniej mozna psa zawieźć?

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Anawo. :-)
Talcott, nie przypominam sobie, by ktoś wrzucał go na onki (co nie znaczy, że wiem wszystko). Co do warunków, w hoteliku pewno są i takie i takie ale jakie konkretnie dogrywała Dora (co było wolnego), nie wiem. Musimy poczekać na jej wpis.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...