Jump to content
Dogomania

Coursingi


PATIszon

Recommended Posts

Zgadzam się z zanettą,wyścigi torowe a coursing to dwie różne sprawy.Jako takich treningów nie ma,chyba że ktoś organizuje sobie prywatnie i zaprasza znajomych.Wyścigi torowe są w Bytomiu w maju(można zrobić wtedy licencję torową),a coursingi w Czarnowie,Pomiechówku(pod Wawą) i Swornych Gaciach (pod Chojnicami).Oczywiście organizowane są również za granicą(Niemcy,Czechy).Najlepiej będzie jak przyjedzesz na taki coursing lub tor i się dogadasz z ludzmi na trening.:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PATIszon']Chodzi mi o kawal pola i szmate na drucie ciagnieta po tymze polu przez urzadzenie napedzane sila miesni pedalujacego....:roll:

Teraz jasne?[/quote]
No właśnie o tym pisze.Tylko najpierw trzeba przyjechać na jakiś coursing i porozmawiać z ludźmi.Czasem organizują takie treningi we własnym gronie.:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PATIszon']Oki, dzieki.
A nie wiecie kiedy bedzie najblizszy coursing w Pomiechowku?[/quote]

Miał być w kwietniu,ale niestety to jeszcze nic pewnego z powodu dużego śniegu.Natomiast doszły do mnie informacje,że ma być trening w Bytomiu na torze.Jak dowiem się detali to dam znać.

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
  • 1 month later...
  • 2 years later...

Witam! Jeżeli będzie zainteresowanie tym tematem to mogę podzielić się informacjami na bieżąco. Treningi teraz odbywają się na Służewcu ale po rozpoczęciu sezonu wyścigowego będą prawdopodobnie w Pomiechówku, a właściwie w Czarnowie. W tym roku planowane są dwa coursingi w Czarnowie:10 maja i 27 września. Oprócz tego 7 czerwca Świerklaniec, 23 sierpnia Swornegacie. W tym roku wybieramy się również na Mistrzostwa Europy 25/26 lipca, które odbędą się w Mariańskich Łażniach(CZ).My niestety nie trenujemy z Warszawką- jesteśmy z Wrocławia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lady Nona']Witam! Jeżeli będzie zainteresowanie tym tematem to mogę podzielić się informacjami na bieżąco. .[/quote]
Dziekuje za odzew.

Ja mam maly problem, poniewaz nie mam charta;)
Mam natomiast spora grupe rodezjanow, ktore bardzo chcialyby sprobowac swoich sil w lure coursingu.
Jak dotad chec uczestnictwa zglosilo 10 psow.
Napisalam nawet maila z prosba o pomoc na adres [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] ale bez odzewu.

Moze wiesz czy bylby ktos kto pomoglby nam zglebic tajniki coursingu, przeprowadzjac jakis maly, jednodniowy trening polaczony z wykladem na dany temat, takie "warsztaty" coursingowe?
Tym bardziej, ze podobno w maju podczas klubowki rodezjanow maja sie odbyc jakies zawody :-o , a wziawszy pod uwage fakt, ze wiekszosc, jesli nie wszystkie psy beda widzialy "zajaca" po raz pierwszy na oczy to jakos czarno to widze.....:roll:

Jesli nie chcesz tu dzielic sie namiarami to poprosze na maila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] lub gg 4585970 lub tel 0/691 66 19 11


Dziekuje bardzo.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...