Jump to content
Dogomania

Brzeziny- Uratowana przed zamarznięciem mała Tysia za TM


szajbus

Recommended Posts

  • Replies 494
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Tyska kocha wszystkich ludzi, ma kontakt z jedną suką i daje jej buziaki. Jest łagodniutka ale i żywiołowa, nie wykazuje cienia agresji. Małgosia moze ją sprawdzić jak zareaguje na jej psiaka. Postara się sprawdzic jej reakcję na dzieci, ale raczej będzie pozytywna, bo to totalna przylepa.
Po dokładnych oględzinach okazało się, że sunia jeszcze nie ma roku. Trudno, nie będę zmieniać jej wieku w ogłoszeniach, niech zostanie tam taki jaki jest.
Załatwia się na zewnatrz

Link to comment
Share on other sites

Z tego co wiem dostała zastrzyk p. cieczce, bo ma kontakt z psami. Na razie sterylka nie wchodzi w grę ze względ na to,, że sunia nie przebywa 24 godz pod okiem człowieka.
Niestety sunia ma coraz mniej czasu, żeby mogła tam zostać gdzie jest.
Sprawa zaczyna być bardzo pilna.

Link to comment
Share on other sites

hehehe chyba kokietujesz? mój pies żyje ma się dobrze a wychodzi 3 razy dziennie non stop na smyczy a nie uważam żeby go źle traktowała, Tysia potrzebuje teraz najbardziej bezpiecznego lokum i sporo miłości, osoba która sie nia opiekuje ma bardzo duzy problem w utrzymaniu Tysi tam gdzie teraz przebywa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Krystak']Ja bardzo ale to bardzo chcę.A według was 2 pokoje w bloku (ale zaraz mam park) ,4 spacery dziennie w tym na 2 mocne bieganie a na 2 dłuższe spacer.Myślicie że to trochę za mało jak na 2 sunie?[/QUOTE]

Ja sama mam 2 psiaki i tez mieszkam w bloku i za nic w swiecie bym nie zamienila swojego zycia:))))))) jeden w lozku spiocha drugi na poslaniu swoim:)))) uwielbiamy je:)))) wiec odp brzmi: NIE ZA MALO!!!!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...