Jump to content
Dogomania

Tybetkowa kawiarenka


violcia2

Recommended Posts

  • Replies 174
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 6 months later...

Niech Święta Bożego Narodzenia i Wigilijny wieczór upłyną Wam w szczęściu i radości przy staropolskich kolędach i zapachu świerkowej gałązki.
życzy Agnieszka ,Paweł i nasze psiaczki
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img299.imageshack.us/img299/9270/wesoychwitvp2.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Mróz jak diabli , nie odpuszcza , tybety nie chca wychodzić na dwór a ja zastanawiam się czy sprawdziłyby sie w takim przypadku psie buciki .Ostatnio widzialam joreczka w ubrana w kubraczek i w buciki . Pieskowi to wyraźnie to nie przeszkadzalo . Co do ubranek to chyba nie bylyby potrzebne bo tybet ma wlos dość gruby ale buty ? Wyraźnie widze ze psom przy takich mrozacg zimno w łapy i zaraz chcą wracać do domu .

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem, ale jakos sobie nie moge wyorazic psiaka z butami poza tym tak jak twoje na polach szaleja to pewnie by te buty od razu pogubily hahahhaha.:evil_lol:
Wiem , ze dobrze jest nasmarowac opuszki przy duzych mrozach wazelina aby nie popekaly , bo to wtedy naprawde boli.
Ja z Dandim nie mam problemu z wychodzeniem, on czy wiatr czy snieg moglby godzinymi sobie spacerowac z pancia przy okazji wytarzac sie w sniegu choc i na lodzie tez lubi, jezdzi wtedy pyskiem po lodzie do przodu i odpycha sie tylnymi lapami wyglada to przekomicznie.:lol:

Link to comment
Share on other sites

U nas na szczescie w ciagu dnia dochodzi do -10 a w nocy bylo -30 i oby tylko za dnia nie bylo -20 bo ja juz tej zimy mam dosyc!!!jak spadl u nas snieg w polowie grudnia tak trzyma do dzisiaj, slisko , ze nawet psu na spacerze sie lapy rozjerzdzaja.pociagi nie jezdza jak trzeba bo szyny zamarzniety samoloty musza byc odmarazane a i ja cala w stresie bo za 2 tyg . mam leciec do Szwajcarii i sie boje.

Link to comment
Share on other sites

niestety mojemu czortowi żaden mróz nie straszny, to raczej ja go siłą zaciągam do domu ze spaceru, ile czasu by nie był i jak by nie było zimno
najczęściej to jest tak, że po 10 min. ja już sopel lodu, bosiek prawie cały zaszroniony od mrozu, ale na hasło wracamy do domu to zaczyna się szaleństwo,(może on sobie to kojarzy jako hasło do zabawy? ;) ) najszczęśliwszy bosiak gdy jest mróz i śnieg i wielkie pole do zorania ;)
a co do zimy...to ja chce już wiosnę, słoneczko, zieloną trawkę, śpiewające ptaszki ehhh

Link to comment
Share on other sites

Szok :crazyeye:, po prostu szok ! Dzisiaj ledwo 0 stopni więc zaraz idziemy szaleć na pola . co do bucików to ten joreczek którego widziałam w bucikach radził sobie bardzo dobrze . Ja myślalam o botkach tylko na ogromne mrozy , na zwykle spacery zeby mogły sie normalnie załatwić . Na pole nie zdałyby egzaminu za pewno bo tak jak piszesz pogubiłyby ale ja w taki siarczysty mróz na pole i tak bym nie poszła bo jak się doda jeszcze wiatr na otwartej przestrzeni to mróz sie jeszcze bardziej potęguje .No ale sądząc po dzisiejszej temperaturze najgorsze juz za nami , teraz mozemy cieszyć sie :pśniegiem i czekać spokojnie na wiosnę .

Link to comment
Share on other sites

hehe też ostatnio zastanawialam się (dość hipotetycznie) nad obuwiem dla Dizla :) korzystając z urlopu w zeszlym tygodniu nawet w siarczyste mrozy szlam na 2h do lasu, Dizel nie narzekal, ale pewno w butach mialby większy komfort.
[B]Kiwi[/B], co do wazeliny, to podobno wcale to nie najlepsze wyjście, zdaje się że rozmiękcza opuszki przez co stają się bardziej narażone na urazy. chyba sa różne szkoly i mają różnych zwolenników, ja niczym póki co nie smaruję, staram się tylko oplukać lapki z soli po powrocie, przy okazji pozbywając się kul śniegowych ;)

Link to comment
Share on other sites

witaj Mrówa, my tez już marzymy o wiośnie :) dziś z lasu Dizel wrócił z takimi kulami, ze ledwo bidak szedł :p

mignęło mi dzisiaj w tv, ze jakiś nowy serial na jedynce wchodzi, chyba [B]Blondynka[/B] (emisja od przyszlej niedzieli po 20.00) i zdaje się, że zagraja w nim tybetki Anny Jasińskiej! w porze obiadowej leciał jakiś materiał z planu i mignęły mi psiaki i wypowiedź właścicielki, ale w rodzinnym rozgardiaszu niewiele usłyszałam. wiecie coś o tym? byłoby super oglądac tybety w tv :multi:

Link to comment
Share on other sites

Witaj Mrowa23 , a pewnie, ze siostry tetekow sa bardzo mile widziane:)

Co do wazeliny tez slyszalam , ze moze zaszkodzic....sama jeszcze nie uzywalam,natomoast znajomej psiak mial polekane opuszki i po smarowaniu wazelina poprawa dosc szybka potem wazelina zostala odstawiona na bok.wazelina ma byc smarowana tez tylko na wyjscie i to cieniutko a po przyjsciu trzeba znowu umyc lapy.My naszczescie nie mamy problemu z naszym kudlaczem, lap nie lize stoi twardo na lodzie i mu to jak do tej pory nie przeszkadza.Dzisiaj szalal 1 1/2 godziny w lesie i lakach , palnych sniegu ,ale na szczescie nie mamy sniegu mokrego wiec nic sie nie przykleja.Musze sie tez przyznac, ze nie myje mu nawet lap po przyjsciu zostawiam do wyschniecia i jest ok.Jak mylam to lapy trasznie szybko sie flicowaly i stawalay sie takie watowate , teraz nie mam z tym problemu.Gorzej bedzie jak to wszystko zacznie sie topic!!!!Wtedy bedzie wesolo z naszymi kudlaczami , wtedy to i nas mycie lap nie ominie.
A jesli juz o myciu to ma pytanie, myjecie swoim psom zeby????

A propos tego filmu tez bym chetnie zobaczyla, ale nie am pol.telewizji, mozna gdzies to zobaczyc na necie?

NO I ABY DO WIOSNY!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Cześć Mróweczko ! Jak miło gościć tu dredowe kuzyneczki :multi: Ja dzisiaj też szalałam z kudłatymi na polu bo pogoda była rewelacyjna , tylko - 6 słoneczko i bez wiatru , dodatkowo suchy snieg nieoblepiajacy łapek :lol: . Asiu ja nigdy po spacerach nie myję psom lap , czekam aż same obeschną , potem wyczesuję . Pod prysznicem ladują tylko wtedy kiedy sa niemiłosiernie oblepione śniegowymi kulami :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

No Ula ja wlasnie to samo robie, ale na szczescie jak do tej pory nie bylo mokrego sniegu a i dzisaj przy tej pieknej pogodziebylism w lsie bardzo dlugo i ani jedna kulka sie nie przylepila.

Nie wiem czy juz widzialyscie fontanne we Wroclawiu ,ale jesli nie to tutaj link [URL]http://www.youtube.com/watch?v=ojDkv_Jqkvs&feature=related[/URL], moze troche to nam poprawi ten zimowy nastroj

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...