Jump to content
Dogomania

Pilne!Straszna KrAksa, watek wsparcia dla Ulv - POMOCY - dług u weta prawie 4 tysiące


Maddii

Recommended Posts

HA! Dosiadłam internet!

Widzę, że u wszystkich coś nie tak... Trzymam kciuki za Kraksę i jej mocz jakby dziwnie to nie brzmiało.

Aza ma podejrzenie nowotwora złośliwego... i ropomacicze. W lutym dwa zabiegi, guz do badania. Nie może być idealnie. A jak psy chorują to stadami więc i u Zeusa wesoło;] Na pewno dobrze to znasz.

Sorki, że zaśmiecam ale sumienie spać nie daje

[url]http://www.dogomania.pl/threads/199979-OGI-Więzień-schroniskowego-koszmaru-WROCŁAW[/url] [B]<<<<<<<<ZAJRZYJCIE[/B]

Link to comment
Share on other sites

No u nas do kompletu Conan ma znów gorzej z zębami (ma paskudne plazmocytarne zapalenie dziąseł i czeka go wyrwanie WSZYSTKIEGO), Mi rozdrapała sobie ucho, a Kaj najgorzej- sika krwią. Dzisiejsza wizyta to 120 zł z czego 70 kosztowała karma Kry, głupi woreczek.... dobrze, że wetki podrzuciły nam do tego trochę próbek, bo nie wiem, jak wykarmię potworzycę.

Link to comment
Share on other sites

Ulv, wyczyść skrzynkę.
Mam dwie sprawy. Piewsza: mam chętny dom dla kotki, małej. W domu dziecko 4.5 letnie. Podam Ci kontakt na pw, Pani będzie czekała na sygnał. Pomyśłam o Tobie, bo zapewne wiesz które kicio szuka pilnie domu. Sprawa druga na pw.

Link to comment
Share on other sites

Wiem :) Jak dożyję do niedzieli, to przyjeżdżam...... ;)

Zuzia, Krze właśnie doleczam tęparszywą odleżynę, nie chciała się goić przez martwicę w kości.
Wypróbowane i najlepiej sie sprawdza
- na zababrane: panolog, argosulfan, maść do wymion;
- jak nie zropiałe, żeby przyspieszyć gojenie: olej z rokitnika, maść homeo na odleżyny, solcoseryl, olej z dziurawca....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam kraksa doskonale pokonala 1 zimowy dogtekking w Siedlcu mialam przyjemnosc praktycznie cala trase obserwowac jak daje sobie rade i przyznam szczerze ze jestem w Sozku co to jest za pies nie potrafie opisac tego.. jestem nia zauroczona i mam nadzieje ze czesciej sie bedziemy spotykac na DT .Pozdrawiam Was Pati zora i gaja:*

Link to comment
Share on other sites

[URL]https://picasaweb.google.com/gupibelfer/IZimowyDogtrekkingSiedlec2011#5572895684719873250[/URL]

tu nasza bohaterka.

Kraksa 23 km dogtrekingu potaktowala jako rozgrzewke i wieczorem domagala sie wkoncu treningu :evil_lol::evil_lol:


Sunia wraz ze swoja pania zajela 7 miejsce z czasem 4 ,29 :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...