Jump to content
Dogomania

Astra, co nieco z akity i z huskacza, pod opieką Fundacji w hotelu, jedzie do ds


kora78

Recommended Posts

no założycielka ma wciąz problemy i kontak zx nią słaby
już napisałam tam w dziale do administratora

tyle do zmiany w tym 1 wąrtku i tytule!!
ruszamy sprawę wreszcie porządnie

Kacedy pisałą na stronach poczakowych, ona od akit w potrzebie.
dobrze, że amensalizm wysłałą naszą sunię Astrową wreszcie tam

teraz czekamy na 1 post i ogłoszenia, bo psina się marnuje

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 411
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sprawdziłam- nie ma jej na ich stronie, wiec pewnie nigdy tam nie dotarła.
W pierwszej chwili myślałam, ze uznali że ma za mało z akity, ale widzę w adoptowanych, ze jest bardziej podobna do akity niz inne ;)
Akity w potrzebie chyba prężnie działają, bo jak robię ogłoszenia to widzę ich dużo ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='amensalizm']Sprawdziłam- nie ma jej na ich stronie, wiec pewnie nigdy tam nie dotarła.
W pierwszej chwili myślałam, ze uznali że ma za mało z akity, ale widzę w adoptowanych, ze jest bardziej podobna do akity niz inne ;)
Akity w potrzebie chyba prężnie działają, bo jak robię ogłoszenia to widzę ich dużo ;)[/QUOTE]

Nie ma i rzeczywiście nigdy nie było, bo nie było praktycznie nic wiadomo o "Akitowym Panu"....to jak mamy ogłaszać psa?
Dobra, dzięki za zgłoszenie- zabieramy się za promowanie suni.
Jeszcze tylko doprecyzujmy:
- kiedy sunia zostanie wysterylizowana?
- czy jest zaszczepiona i odrobaczona?
- namiary kontaktowe na osobę odpowiedzialną za adopcję (czyli do kogo mają się zgłaszać ew. chętni na jej adopcję).

Link to comment
Share on other sites

Kacedy, my nie mamy żadnych pretensji :)
Postanowiłąm wreszcie ruszyć sprawę suni, bo słąbo się przykłądałąm ja, moja wina.

Jeśli z kolejności, to sterylka jeszcze długo, długo, bo teraz daleko dalsze boksy lecą pod skalpel. Można się umówić na sterylkę, gdy już dom będzie pewny. Wtedy- nie na 100% sterylkę dopiero można upraszać, a zazwyczaj szły nam psy wtedy migiem do cichania, w ciągu tygodnia, dwóch. Ale to nie jest pewne, bo nie od nas zależy, a od dobrej woli schronu.
Jest zaszczepiona i odrobaczona, jak każdy pies w schronie.
[email][email protected][/email] i 506 636 242

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kacedy']Nie ma i rzeczywiście nigdy nie było, bo nie było praktycznie nic wiadomo o "Akitowym Panu"....to jak mamy ogłaszać psa?
Dobra, dzięki za zgłoszenie- zabieramy się za promowanie suni.
Jeszcze tylko doprecyzujmy:
- kiedy sunia zostanie wysterylizowana?
- czy jest zaszczepiona i odrobaczona?
- namiary kontaktowe na osobę odpowiedzialną za adopcję (czyli do kogo mają się zgłaszać ew. chętni na jej adopcję).[/QUOTE]

- kiedy sunia zostanie wysterylizowana?- w kolejce schroniskowej ejst daleko bo ona jest w dolnych kojcach a po kolei lecą od górnych. Co do sterylki na życzenie to nie wiem zcy sie zgodzą. Bo to im plany psuje trochę ...
- czy jest zaszczepiona i odrobaczona? -szczepienie p/wściekliźnie i schroniskowe odrobaczanie raz na 6 mcy. Odrobacza sie u nas psy ale rozniej z robalami bywa. czyli być może bedzie ja trzeba odrobaczyc jeszcze raz.
- namiary kontaktowe na osobę odpowiedzialną za adopcję - 506 636 242

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kacedy']Nie ma i rzeczywiście nigdy nie było, bo nie było praktycznie nic wiadomo o "Akitowym Panu"....to jak mamy ogłaszać psa?
Dobra, dzięki za zgłoszenie- zabieramy się za promowanie suni.
Jeszcze tylko doprecyzujmy:
- kiedy sunia zostanie wysterylizowana?
- czy jest zaszczepiona i odrobaczona?
- namiary kontaktowe na osobę odpowiedzialną za adopcję (czyli do kogo mają się zgłaszać ew. chętni na jej adopcję).[/QUOTE]
To nie był atak ;) serio, serio ;)

Wysłałam wam na email info.

Link to comment
Share on other sites

Już wszystko mam :). Myślałam, że wysłałaś coś dzisiaj ponownie dlatego napisałam, że czekam.

Wracając jeszcze na chwilę do sterylki- czyli rozumiem, że jeśli będzie osoba zdecydowana na adopcję to nie będzie czekała zgodnie z kolejnością na sterylkę tylko wtedy sunia pójdzie na stół "poza kolejnością" tak?

Link to comment
Share on other sites

tak. możliwe, że się uda to wtedy tak załatwić. jak będzie zdeklarowana osoba to można ciachnąć poza kolejnością. już nam tak robili w schronie, ale mówili już później, żeby tego nie nadwyrężać.
ale dawno nikogo na prośbę nie ciachaliśmy to duża szansa, że się uda :)

Link to comment
Share on other sites

Tak Astra

dziewczyny- MAM WŁADZĘ ;P
zmieniłąm tytuł i pierewszy post, będę go na bieżąco dopasowywać. edytowałam tam najważniejsze wiadomości. to lecimy z Astrunią.

Proszę o ogłaszanie suni. Więcej fot wysyłam na maile- i miejscowość zamieszkania w schronie

Link to comment
Share on other sites

A propos Akitopodobnych, patrzcie co do schronu przybyło :crazyeye::crazyeye::crazyeye:

[URL="javascript:history.back()"][IMG]http://www.schronisko.walbrzych.pl/zdjecia/DSC02617.jpg[/IMG][/URL] [B]Data dodania: [/B]2010-03-17
[B]Lokalizacja: [/B]W schronisku
[B]zwierzę: [/B]pies
[B]płeć: [/B]samiec

[B]wiek: [/B]3 lata
[B]wielkość: [/B]średni
[B]numer: [/B]71
[B]imię: [/B]
Do oddania w dobre ręce. Pies jest zaszczepiony i zaczipowany

wysyłam pm z info do dziewczyn od akity.

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.akity.pl/index.php?id=199"]Astra jest już na stronie AwP[/URL]
Chcę Was jeszcze zapytać jak by to zostało rozwiązane, gdyby znalazł się dla Astry DT. W sensie- czy wydadzą bez sterylki ją ze schronu, czy trzeba czekać, aż wysterylizują?

Link to comment
Share on other sites

raczej schron sie ucieszy ze pies iidzie i jak najbardziej bez sterylki wyda. oni sterylizuja ale w kolejnosci kojcowej, a jak pisałyśmy Astra jest daleko daleko do kolejki.
Wydadza ja an pewno.
Chyba żeby poprosic o sterylke dla suki - bo jest dom - i jak sie zgodza to wtedy raczej trzeba czekac az sie ładnie zagoi i sami szwy sciagna -nie lubia wydawac psa z szwami.

Link to comment
Share on other sites

Kacedy ślicznie ogłoszenie ma :)
Czy z tym się wiążą dalsze ogłoszenia w necie? Czy tylko u Was na stronie jest?
Bo nie wiem, czy mam cisnąć, żeby ją poza tym jakoś, gdzieś ogłąszać...

Bez sterylki psy wydają, utopią by było, gdyby ze schronisk psy tylko wycięte wychodziły.
Jeśli miałąby być sterylka nażyczenie nowego dom-trzeba poczekać (zawsze było) max 2 tyg na sam zabieg i potem na ściąganie szwów, to też 2 tyg. Lub jakieś 10dni minimum bo dostawałyśmy sunie po sterylce, jeszcze ze szwami, ale gdy blizna ładnie się goiła i ds przyjeżdżał specjalnie z daleka.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...