Jump to content
Dogomania

Pilna Sprawa


anusia1666

Recommended Posts

W moim mieście jest pewna rodzina, która posiada 6 psów w tym 2agresywne,które umieją wyjsc za ogrodzenia. Ostatnio pogoniły mojego psa jak by mój pies nie uciekł to by go zagryzły :placz:. Dowiedziałam się że ta sprawa były zgłaszana na policję i straż miejską i nic to nie dało nadal biegają luzem. Już nieraz widziałam jak ludzi ganiają Co mam zrobic i gdzie to zgłosic by coś z tym zrobili bo policja i staż nic z tym nie robią ?

Link to comment
Share on other sites

Jeśli na policji i straży miejskiej lekceważą Twoje zgłosznie, to notujesz nazwisko i stopień funkcjonariusza, a potem monitujesz, czy wszczęto odpowiednie kroki. Najlepiej zgłaszać nie telefonicznie, a na piśmie i rządać kwitowania zgłoszenia.

Psów jest sporo i jeśli masz podejrzenie, że ich dobrostan nie jest zachowany, to zgłoś sprawę do TOZu, albo innej lokalnej organizacji prozwierzęcej. Jeżeli to wieś/małe miasteczko, to obowiązkowo pismo do gminy.

Zbieraj dokumentację, choćby filmiki robione telefonem. Możesz spróbować zainteresować sprawą media.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

[quote name='anusia1666']W moim mieście jest pewna rodzina, która posiada 6 psów w tym 2agresywne,które umieją wyjsc za ogrodzenia. Ostatnio pogoniły mojego psa jak by mój pies nie uciekł to by go zagryzły :placz:. Dowiedziałam się że ta sprawa były zgłaszana na policję i straż miejską i nic to nie dało nadal biegają luzem. Już nieraz widziałam jak ludzi ganiają Co mam zrobic i gdzie to zgłosic by coś z tym zrobili bo policja i staż nic z tym nie robią ?[/QUOTE]

media, media, media!!! tylko to działa w naszym kraju !

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...