Jump to content
Dogomania

Sochaczew- Fundacja "NERO"- psi wątek


luka1

Recommended Posts

[quote name='bico'] ale zaraz potem(przy okazji Pana Spalonego) jeszcze poszedł przelew na 50 zł i tam był dopisek tylko "na cele statutowe", bo Wy już sami wiecie na co najbardziej się Wam to przyda:)[/QUOTE]
Nie widzę takiej wpłaty na 50,- z dopiskiem " na cele statutowe " od Ciebie.
Jest wpłata z 21.12.2009 o kwocie 100,- z dopiskiem cyt : "dla Lulu i na cele statutowe od bico"

Luka sprawdzisz? Może ja przegapiłam i jeśli tak to z góry przepraszam.

Link to comment
Share on other sites

05.12.2010
Zabrałyśmy z Ziutką psa z Leszna.

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/176977-Sochaczew-nie-miaA-siA-y-dalej-szukaAE-domu-pozostaA-przy-pA-ocie?p=13824554#post13824554[/URL]

1. Zgłoszono sukę znowu w Lesznie - psina jest p/p w ciąży, jest poraniona, mieszka pod balkonem.
2. Zgłoszono zaginięcie suki owczarka niemickiego, długo włosego, 1,5 roku oraz jamnikowatego kundelka czarnego podpalanego, na szyi ma obrożę z łańcuszka - oba psy wymknęły sie z posesji na Baoryszewie w Sochaczewie.

Link to comment
Share on other sites

wczoraj dostałam telefon od Pani Tereski - Opiekuje się sunią pewnej pani. Sunia mieszkała na gołej ziemi. Pani Tereska zorganizowała dla niej budkę. Wczoraj wieczorem, gdy poszła jak zwykle nakarmić psinę - budka była zajęta przez innego psiaka. Sunia znowu leżała poza budką. Było ciemno, przy latarce nie można było rozpoznać co siedzi w środku - to coś było rude i warczało. Być może był to jakiś szczeniak. Dziś Pani Tereska ma sprawdzić - byle nie szczeniak :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiamm']spokojnie luka, szczeniaki zwykle nie udają takich groźnych, to na pewno zły na cały świat staruszek ;) a tak serio - to ile już tych szczeniaków się u Ciebie uzbierało?[/QUOTE]

Być może strauszek, bo Pani Tereska mówiła że coś jakby miał zamglpne oczy. No ale co widać przy latarce?
szczeniaków mam 14 szt.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='luka1']Być może strauszek, bo Pani Tereska mówiła że coś jakby miał zamglpne oczy. No ale co widać przy latarce?
szczeniaków mam 14 szt.[/QUOTE]

kurczę, sporo... nie wiem czy dobrym pomysłem jest zakładanie kolejnego wątku, ale może taki zbiorczy dla wszystkich maluchów? i zdjęcia każdego z osobna (może kiedyś zgram się z Ziutką i przyjedziemy obfocić) i może ogłoszenia dla pojedyńczych szczeniaków (1 ogłoszenie - 1 szczenior), niektóre są do siebie podobne albo i nawet prawie takie same to 1 ogłoszenie wystarczy,
myślę że ogłoszenie z konkretnym psiakiem bardziej trafia do zainteresowanego niż ogłoszenie zbiorcze...no nie wiem

Link to comment
Share on other sites

nie wiedziałam, że macie swój wątek, dlatego wczoraj na wątku Dżerego napisałam o piesku z Chodakowa
skoro trafiłam tu, to przekopiuję z tamtego wątku i wkleję raz tu, może coś się uda zrobić, może pies ma własciciela i się tylko zgubił:

[INDENT]Renatko wybacz, że piszę u Dżerego, ale tu jest dużo osób z Sochaczewa
miałam przed chwilą telefon, że w Chodakowie na Parkowej od kilku dni błąka się piesek
może jest domowy i komuś się zgubił, bo sie dobija do mieszkań, wchodzi do klatek schodowych i piszczy [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG]
tam na Parkowej są jeszcze jakies dwa inne psy, ale wyglądają na takie, co już długo są na ulicy, trzymają się razem, latają gdzie chcą i sobie radzą
a ten bidulek jest podobno całkiem zagubiony w tej sytuacji
trzyma sie bloku Parkowa 2, bo Pani z tego bloku wynosi mu jedzenie, ale ona nie może go wziąść
pojechała do schroniska (zawoziła jakies ciepłe kołdry dla psów) i myslała, żeby go tam oddać, ale schronisko nie przyjmuje psów

pies jest mały, czarny z białą krawatką, krótkowłosy
bardzo chce się dostać do domu

co z tym fantem zrobić?? [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...