Jump to content
Dogomania

Jamnikowaty Fokus ponad 2 lata w schronie Juz w DS w Warszawie:):)


Tola

Recommended Posts

  • Replies 202
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='bianka0']Może Fokus i Fabian tak narozrabiali, że lepiej to przemilczeć ?
Kto by się spodziewał że Fokus taki waleczny, a taką słodką ma minkę na zdjęciu w banerku...no prawie jak buldog.[/QUOTE]
Miałam wczoraj urodziny i stąd moja nieobecnosc na dogo;)
Co do Fokusa to proszę mi tu Drogie Cioteczki nie robić z Fokusika zadziory i walczącego jamniora:mad:
Jak napisala gdzies E - S - to słodki ciaptak, niespotykanie spokojny jamniorek, który bez przerwy robi te swoje "bolesne "minki i najlepiej czuje się na rękach:p
Ta waleczność to zwykłe pomruki niezadowolenia i pokazanie, jaki to ja czyli Fokus jestem wazny;)
Biedak w schronie, przy psach duzo większych od siebie, nie mogl pozwolic sobie na takie okazywanie odwagi:cool3:
Oba psy - i Fabian i Fokus to spokojnoty, ale ze względu na bezpieczeństwo mieszkają w nocy w osobnych boksach.
Wczoraj Fokus był mierzony - hrabiątko ma 50 cm, a wazy ponad 10 kg. Jak tylko dojdzie ubranko to podwiozę i zrobię foty.

Link to comment
Share on other sites

Tolu ,wszystkiego najlepszego z okacji urodzin.:lol:
Tofik ma te same wymiary tylko troszke wiecej waży,wiec kubrak powinien byc na niego dobry,jutro powinien dotrzec.
Na watku jamnikow Piechcia napisała ze ma kogos chetnego na jamnika;
[B]dziewczyny mam kontakt do pani chętnej na jamnika,chyba raczej rudego dorosłego i psa.Pani jest z Zamościa: 513692081
[/B]Tolu,moze spróbować zadzwonic i przypytać czy by nie chciała Fokusa skoro jest miejscowa a jesli nie to pokażemy jej inne jamniki,niechby popatrzyła na watek jamników,jest ich tam sporo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bianka0']Tolu,gdy będziesz robiła zdjęcia Fabianowi do ogłoszeń zrób również nowe dla Fokusa. Danka1234 chciałaby wymienić na nowe i wykasować te zza krat schroniska.[/QUOTE]
Będa nowe zdjecia Fokusa i Fabiana.
Mogę dorzucic jeszcze ich kolezanki:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Specjalnie dla Cioteczek niedzielny Fokusik:loveu:
Resztę zdjęc wrzucę jutro, bo dzisiaj cos mi się komputer buntuje.
Mam tez zdjecia Fabiana - i jego fotki i tekst tez dam jutro'
[IMG]http://img11.imageshack.us/img11/7954/dscf3411y.jpg[/IMG]


[IMG]http://img25.imageshack.us/img25/364/dscf3406v.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...