Jump to content
Dogomania

Taste of the wild


MissKobieta

Recommended Posts

[quote name=':**']Pytanko:
W jakich proporcjach przestawiać psa z eucanuby na TOTW. Ile całkowity proces powinien trwać aby ni pojawiło się przeczyszczenie?[/QUOTE]

Najlepiej aby trwało to tydzień :

1,2 dzień 75% starej -25% nowej
3,4,dzień 50% starej-50%nowej
5,6,dzień 25%starej- 75%nowej
7dzień - 100%nowej

:)

Link to comment
Share on other sites

dystrybutor jest tu:
[URL]http://www.e-karma.pl/[/URL]
Pisałam, mają mieć nową dostawę (łącznie z PUPPY FORMULA) w połowie maja.
W innych sklepach jest TOTW :)
Ja kupiłam w Świecie Karm, było ;)


ps:
Raz kupiłam w Krakvecie, wieczne problemy, czekanie na karmę i tanio nie jest.
Zrobiłam zamówienie na 800 zł praktycznie a oni nie chcieli mi dać kubła na karmę gratis... Dopiero jak ładnie poprosiłam to się łaskawie zgodzili...

Link to comment
Share on other sites

a ja jestem w kropce, suka nie chce jeść totwa mnimo ciągłych zmian smaków muszę jej zrobić chociaż 2 miesięczną przerwe , i nie wiem co mam kupić , chciała wziać nową acane z rybą bez zbóż(?) bo jest w średnim worku jak totw ale kilka osób mi powiedziała że acana strasznie spała na jakości i nie warto .. i teraz nie wiem.
ktoś wie co dostanę w średnim worku bez zbóż?

Link to comment
Share on other sites

gops - w średnim worku bez zbóż i z rybką jest canidae - też worki po 6,8 kilo. testujemy z kubkiem od jakichś 2 czy 3 tygodni i już w sumie je samo canidae bez totwa - o smakowitości ciężko mi się wypowiadać, bo o ile mój pies jest zdrowy to zje wszystko, ale odpukać służy bardzo dobrze wrażliwcowi - na jagnięcicnie totwa mi się pochorował, na canidae jest super, kupy mniejsze niż na totwie, czasem tylko dwie dziennie ;) dziwna sprawa że granulki są małe jak dla kota, ale dla mnie to w sumie i lepiej bo kubek i tak nie gryzie a im mniejsze tym łatwiej mu się strawi chyba. dla mnie też plus że jest kaloryczniejsza od totwa - z przemianą materii mojego psa w końcu mogę zmniejszyć porcje do prawie tabelkowych :)

Link to comment
Share on other sites

jeszcze nie kupowałam, kupiłam tutaj na dgm od blairy mieszanki canidae i totwa rybnego bo się bałam kupować duży wór a dwukilowy obłędnie drogi. ale pisałam do swiatakarm bo się przymierzam do kupna nowego worka, zawsze szybki kontakt, za czasów karmienia acaną u nich kupowałam i zawsze spisywali się na medal :)
wydaje mi się, że wprowadzili też opcję stanów magazynowych na stronie bo np. małe worki 6,8 canidae można kliknąć ale dużego 13 już nie bo nie ma. i choć karma do mnie jechała przez ponad pół kraju z białegostoku do łodzi to zawsze było błyskawicznie, tak że sklep szczerze polecam :)

Link to comment
Share on other sites

Na świeciekarm nie ma na stanie i jest o 30 zł drożej, a na zooplusie też brak towaru. Telekarma, zooexpres, karmik, karmapupila i sznupa nie posiadają tej firmy. Kar-ma - zapomniałam sprawdzić przed zamówieniem i mają tylko 6 kg opakowania. :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':**']Na świeciekarm nie ma na stanie i jest o 30 zł drożej, a na zooplusie też brak towaru. Telekarma, zooexpres, karmik, karmapupila i sznupa nie posiadają tej firmy. Kar-ma - zapomniałam sprawdzić przed zamówieniem i mają tylko 6 kg opakowania. :shake:[/QUOTE]

Ale mówisz o TOTW? W e-karmie jest.

Link to comment
Share on other sites

Ja też zawsze kupuję w świeciekarm i jest super. O co nie zapytam, zawsze odpiszą. Jak poproszę, by mnie poinformowali jak coś czego nie ma a już znajdzie się w sklepie, tyle razy mnie w trybie natychmiastowym poinformowali :) A jak się raz pomylili, to wysłali mi 4 gratisy :)

Link to comment
Share on other sites

my również polecamy swiatkarm.pl
mieszkamy na południowym zachodzie, a sklep z białegostoku ale jak karma zamówiona w piatek do 13 to w sobotę już u nas (przy płatności za pobraniem)
chyba jedyny sklep który dostarcza w sobote co jest bardzo wygodne bo wiadomo jak to jest w tygodniu ciezko zgadac sie z kurierem na odbior
poza tym wysylka gratis juz od 50 pln a za kazde 100 złoty jeden gratis dorzucaja tylko trzeba napisac co się chce z listy gratisow dostepnej na stronie
no i maja gwarancje najnizszej ceny\jak gdzies identyczny produkt jest taniej (wliczajac w to przesylke) to oni daja ta cene plus 2% rabatu
tak wiec same plusy

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='catty']Mam pytanie - chyba nam się przejadł póki co TOTW - szukam bezzbożowego zamiennika, dostępnego, o zbliżonej cenie do TOTWa, z małą ilością białka i nie rybnego :) Pomoże ktoś?[/QUOTE]
spójż na canidae ma dwa smaki więc może ten nie rybny będzie ok . dostępna w świecie karm .
do mnie wczoraj doszła i od jutra będziemy próbować .

Link to comment
Share on other sites

Wiem, że cena droższa, ale jak się ma Acana Wild Praire Dog do TOTWa ? Jakość gorsza ? :) Jakie macie uwagi? Bo chciałabym tak na raz odskoczyć od TOTWa taką Acaną, a jest dostępna u mnie w sklepie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='catty']Wiem, że cena droższa, ale jak się ma Acana Wild Praire Dog do TOTWa ? Jakość gorsza ? :) Jakie macie uwagi? Bo chciałabym tak na raz odskoczyć od TOTWa taką Acaną, a jest dostępna u mnie w sklepie.[/QUOTE]

Myślę iż jeśli już decydować się na karme za tą cenę to lepiej wybrać orijen, wcześniej moje psiaki ją jadły i nie narzekałam

Link to comment
Share on other sites

catty - na świecie karm sobie popatrz, oprócz rybki jest wieloskładnikowa [kurczak, indyk, jagniecina i rybki] i nowość - z bizonem i jagnięciną, ale ta tylko w wielkich worach póki co :) mnie tam rybka canidae bardzo cieszy bo dobrze mieć alternatywę dla tylko jednego rodzaju karmy ;)
acana mnie składowo wyglądała ok ale po odchorowaniu wersji light podchodzę ostrożnie :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...